BezpiecznaCiaza112023

pierwszy spacer

12 lata 10 miesiąc temu #158394 przez gosia880
Kiedy można pierwszy raz wyjść z dzieckiem na spacer? czy trzeba odczekać aż maluch bardziej podrośnie czy od razu można z nim wyjść i w jakich porach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #158408 przez sylka
Wydaje mi się że tewraz jak jest ciepło to po np. 2 dniach takich adaptacyjnych w domku możesz śmiało wyjść. Co do pory to myślę ze po 16.00 wtedy już takiego skwaru już nie ma i spokojnie do czasu kąpieli można pospacerować. Ja leżałam z małym 1 tydz. w szpitalu a rodziłąm w lutym więc najpierw przez tydzien werandowałam KUbę na balkonie ja jak mniał 3 tyg. na pierwszy spacer, wtedy nie patrzylam na porę bo nie było problemu ze skwarem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #158526 przez Emme
ja urodziłam w listopadzie i wyszłam na dwór po ok 1,5 tyg po 3 dniach balkonowania. wyszłabym szybciej, ale było ponad -15 stopni :)
wydaje mi się, że z tygodniowym dzieckiem, po wcześniejszym balkonowaniu przy ładnej pogodzie można śmiało wyjść. mi zimą położna zaleciła 2 spacery dziennie po 2 godziny więc teraz popołudniowe i przedpołudniowe spacery dla takiego malucha będą okej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #158588 przez natmur11
wiesz co ja z klaudia wyszlam jak miala jakis tydzien 3 dni w szpitalu i w sumie 3 dni w domu jakos tak bylo. jak jest cieplo mozesz isc, najlepiej zeby nie bylo jakiegos skwaru czy mrozu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226801 przez kotek23
Urodziłam córkę pod koniec maja , a na pierwszy parominutowy spacer wyszłam jak miała 8dni.Wcześniej ją werandowałam na balkonie po parę minut dziennie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl