BezpiecznaCiaza112023

problemy z kupka u malenstwa

12 lata 6 miesiąc temu #230948 przez migotka82
No tak jutro bedzie tydzień jak nic nie robi, uspakaja mnie tylko to ze nie boli go nic i jak cisnie to gazy wychodzą, czasami takie śmierdziuchy że ohoho. Godzinę temu włożyłam mu czopek, ale sie nie nastawiam że zrobi. Śpi może jak sie obudzi cos zrobi. życzcie powodzenia.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230952 przez ifka
powodzenie oczywiście :) :kiss: ,ale nie stresuj się tak, jak puszcza bączki i nic mu nie dokucza,to najwidoczniej nie ma potrzeby :) :kiss: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231277 przez migotka82
No tak po drzemce i karmieniu no i była kupka o masie surowego ciasta normalnego koloru. Oczywiście trzebabyło wziąć nóżki na brzuszek i pośladki rozszerzyć i udało się....
Na twarzy maluszka zawitał słodki uśmiech.....
AAAA zapomniałam dodać że rano wypił 10 mil. wywaru ze śłiwki .......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231295 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231786 przez migotka82
Ale dziś mam dobr nowiny ,,,, hihihihhi mały zrobił sam kupkę dziś, i to bez żadnej pomocy........ ale radocha. Ktoby pomyślał, że człowiek z takiego powodu będzie miał ochotę podskoczyć aż pod sufit .... Pozdrawiamy .,............

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231811 przez ifka
:) :) :) super :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231880 przez bombel779
migotka82 napisał:

Ale dziś mam dobr nowiny ,,,, hihihihhi mały zrobił sam kupkę dziś, i to bez żadnej pomocy........ ale radocha. Ktoby pomyślał, że człowiek z takiego powodu będzie miał ochotę podskoczyć aż pod sufit .... Pozdrawiamy .,............

Hehe też tak się kiedyś cieszyliśmy :P :lol: ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #232016 przez gosiatko81
nasz malec po 6 tygodniu, przestał się załatwiać tak często średnio kupka co 7-11 dni, na początku się strasznie martwiłam, ale pediatra uspokoił mnie, że jak dziecko jest karmione piersią to jest to normalne, mamy dobry pokarm :) teraz malec ma 7 miesięcy, je inne posiłki i kupki pojawiają się częściej :) do 5 miesiąca na prawdę mało się załatwiał, tylko gazy straszne puszczał, jak dorosły chłop :)a czopek raz podałam, bałam się, aby się nie przyzwyczaił. Sprawa sama sie rozwiązała. Nam pediatra polecił podawanie letniej wody po wstaniu, w celu łatwiejszego załatwiania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #235800 przez migotka82
Dziewczyny znalazłam sposób na mojego leniuszka, mianowicie dałam mu dziś deserek hipp-a jabłuszko z truskawką nie minęła godzina i male zrobił sam kupkę .... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #235820 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #235822 przez natmur11
migotka82 napisał:

Dziewczyny znalazłam sposób na mojego leniuszka, mianowicie dałam mu dziś deserek hipp-a jabłuszko z truskawką nie minęła godzina i male zrobił sam kupkę .... :)


z trudskawkami to bym uwazala. bardzo uczulaja i nie polecaja ich za szybko podawac. ja bym sie wstrzymala przynajmniej do 7 msc. tym bardziej ze taki maluszek jeszcze nie wcina stalych obiadkow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #239704 przez ifka
natmur dobrze prawi :blink: .Ja też bym była ostrozna ztruskawkami, myslę,że to troszkę za wczesnie :) .Myślę,że to mogła być bardziej zasługa jabłuszka nie truskawki :) :blink: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #239791 przez migotka82
No to następne kupiłam już jabuszko nie z truskawkami. Dziś mu podałam bo już troszkę się meczy z ta kupką i nie chce zrobić, ale tak od czwartku robił co drugi dzień. Czyli dziś powinna być znowu, a tu ani widu ani słychu. Ciśnie a tu nawet gazy nie chcą wyjść. Po kilku łyżeczkach deserku gazy wyszły teraz śpi może po pobudce zrobi. Czekam z niecierpliwością...

Pozdrawiam dziewczyny ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #239794 przez migotka82
Ten dzisiejszy to dopiero drugi deserek, czyli wychodzi średnio jeden na tydzień. To raczej dobrze bo za dużo nie można dawać. Tak jak piszecie nie ma stałych obiadków. Ale lepiej użyć ten deserek niż środek przypisany przez lekarza. Tak mi dziś pani doktor powiedziała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #239802 przez mariosponge
Nie wiem, wydaje mi się, że 2 miesiąc życia - to zdecydowanie za wcześnie na podawanie deseru. Truskawek do tej pory mój synek nie dostał (bo ma uczulenie na wszystkie owoce oprócz jabłka i banana) a jabłuszko synek zaczął jeść dopiero w 5 miesiącu.
Czy herbatka koperkowa nie pomaga na trawienie?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl