BezpiecznaCiaza112023

zielone kupy na mleku modyfikowanym

13 lata 8 miesiąc temu #27897 przez Margolec
Hej dziewczyny!
Mój mały Staś (8 tyg) od ok. 2 tyg robi zielone kupy. I to takie mocno zielone do tego bardzo "plastelinowate" - ciężko mu się wypróżnić, ale wiem, że taka konsystencja moża byc po butelce. Niepokoi mnie jednak ten zielony kolor i to że ta kupa bardzo cuchnie. CO o tym myślicie? Powinnam się martwić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27898 przez Madzia89862
mi polozna powiedziala ze gdyby zaistniala takowa sytuacja natychmiast mam isc do lekarza!udaj sie czym predzej.co prawda nie wiem co to oznacza ze zielona moze byc kupka bo nie doswiadczylam tego ale lekarz i polozna przestrzegala nas o tym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27905 przez kaśku
2 tygodnie?! szybko do lekarza!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27907 przez Moniq
powinnaś pójść z małym do lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28177 przez Lidziun
margolec moja corka tez tak miala, zaczelam ja karmic butelka pod koniec 2 miesiaca i tez przerazily mnie te kupki zielone, poszlam do lekrza, poniewaz siostra mowila iz moze byc to objaw uczulenia na mleko, pediatra stwierdzil, ze na mleku modyfikowanym to sie zdarza u ilus procent dzieci (nie wiem ile to procent), przychodzilam z tym problemem bardzo czesto i powiedzial, ze
jezeli dziecko przybiera na wadze, nie wymiotuje, w kupce nie ma sluzu to nie mam sie czym martwic, doslownie rzychodzilam z tym do niego co 2 tygodnie, az w koncu dalam sobie spokoj bo faktycznie nic zlego sie nie dzialo, mala rzestala pic mleko krotko po 1 urodzinach i problem zielonych kupek sie skonczyl, takze wydaje mnie sie ze nie masz sie czym martwic jezeli maly nie ma objawow ktore wymienilam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28221 przez Kathi
u niektórych dzieci tak jest i tak jak napisała Lidziun w którymś momencie przechodzi. Jak zostawi się kupkę (nawet brązową) na powietrzu, to za chwile też będzie zielona ;) Jednak dla swojego spokoju powinnaś powiedziec o tym lekarzowi, że zweryfikował czy taka "uroda" Twojego dziecka, czy może jednak należy cos zmienić, np: mleko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl