BezpiecznaCiaza112023

Termometry

13 lata 3 miesiąc temu #48892 przez natmur11
od wczoraj mam hubdic nfs 100 i narazie jestem zadowolona. nie wiem jak bedzie pozniej sie sprawdzal ale na dzien dzisiejszy jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56925 przez pulpecja
odnawiam temat :) zastanawiam się nad kupnem jednego z tych:

allegro.pl/termometr-microlife-ifr-100-u...osc-i1411662979.html (ten widziałąm,że dwie z Was polecały)

allegro.pl/termometr-do-ucha-cyfrowy-aut...919-i1409046172.html


jeśli miałyście to napiszcie opinie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56969 przez Manga
Śmiało możesz zainwestować w Microlife IFR100 :) U nas się doskonale sprawdza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #95317 przez natmur11
dziewczyny ktore maja elektroniczne termometry prosze o pomoc. Klaudia znow zlapala jakies chorubsko i temperatura znow skoczyla ale tu sie zaczyna problem. mam termometr teoretycznie do wszystkiego do ucha czola pod pache itp. wiem ze temperatury z roznych miejscach moga sie roznic ale bylo tak ze pod pacha miala 41,5 a na czole 37 za uchem 39, kazdy pomiar mam inny. wg starego zwyklego termometra miala ok 39 pod pacha. nie wiem czy moj termometr jest do kitu czy o co chodzi. baterie wymienilam juz i to samo. doszlo do tego ze szlam do lekarza ten pyta o temperature a ja strzelalam bo nie wiedzialam co powiedziec...o co chodzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #95325 przez Marysia27
Raczej coś nie halo z termometrem :huh: ja mam zwykły elektroniczny z babyono i mierzę temp. w odbycie i pod paszką ale takich różnic nie ma... ja uwierzyłabym w tym wypadku rtęciowemu termometrowi, one raczej nie zawodzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #95487 przez sylka
Ja mam 2 termometry dla małego dotykowy (ucho, czoło, paszka) ale czasem według mnie zawodzi. Ostatnio kupiłam microlife termometr MT1751 (smoczek) i sprawdza się w 100% Mam jeszcze rtęciowy (wg mnie najdokadniejszy) tylko Kubuś do niego jeszcze za mały.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #96829 przez aniaz.
Genialny ten termometr w smoczku :)Ja miałam już przerozne rodzaje, taki pasek na czoło,tradycyjny rtęciowe (te mierzyły długo ale przynjamniej pokazywaly prawde) i elektroniczne. Rtęciowych już nie sprzedają, zresztą dla dziecka i tak by się nie nadawał,a większosc tych elektronicznych, przynajmniej tańszych do niczego sie nie nadaje. Nawet w tv ostatnio mówili,ze zostalismy zasypani chinszczyzna ktora nie pokazuje odpowiedniej temperatury, z reguly ok 35 stopni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 dni temu #108927 przez miriam
A ja zdobyłam w aptece rtęciowy :) do malucha się nie nadaje, ale ja go używam jako wzorca. Dla córki używam termometru na podczerwień, pomiar tylko 2sek
allegro.pl/termometr-czolowy-na-podczerw...db1-i1582568627.html
Porównałam odczyty z rtęciowym i różnica maksymalna tylko 0,2 stopnia, także jak najbardziej jest wiarygodny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118863 przez Hafija
Ja ma elektroniczny BabyOno a jak idę do pediatry to mierzę w pupce takim elektronicznym z miękka końcówką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #204147 przez Guasia
Ja jestem na etapie szukania dobrego termometru. W domu mam bezrteciowy , przy synku zawiodłam sie na elektronicznym :( Teraz nie chcialabym znow tego przezywac dlatego z checia poczytam jeszcze Wasze opinie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221433 przez niusiad25
Hafija napisał:

Ja ma elektroniczny BabyOno a jak idę do pediatry to mierzę w pupce takim elektronicznym z miękka końcówką :)


Ja bym się w pupie bała mierzyć :( taki rozważam www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-7...zola-nr-kat-117.html tylko do mierzenia na czole wersja tańsza, albo taki na czoło i do ucha www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-7...ucha-nr-kat-116.html droższy o 20 zeta, więc nie wiem jaka to róznica? Sama mierze sobie rtęciowym, ale dla dzieciątka to wiadomo musi być elektroniczny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221437 przez Hafija
O ja też się bałam ale nie ma czego - wkładasz w pupcie dosłownie 5 mm i po 30 sek masz najpewniejszy wynik, bo jednak te elektroniczne mają wadę taką, że 1. bateria słaba to pomiar zniekształcony, 2. mają duży margines błędu i przy 38,5 a 39 jednak trzeba dokładności dużej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221442 przez natmur11
to macie chyba wyjatkowo grzeczne dzieci ze potrafia sie unieruchomic na czas pomiaru bo w innym wypadku mozna strasznie uszkodzic maluszkowi miesnie odbytu. klaudia od malego miala problem z pomiarem chociazby pod pacha a rok temu o tej porze kupowalam elektroniczny bo inaczej nie dalo rady. ale wrocilismy do normalnego bo tamten sie nie sprawdzil.
termometr elektroniczny musi byc dobry a nie koniecznie drogi albo tani to oznacza. ja mialam za ok 120zl i go du... sie nadaje. ale sa pozadne termometry ktore mieza dokladnie temperature

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225580 przez aniolek2265
ja odradzam aeg! wylicytowałam korzystnie na all i żałuję. Pierwsze 2 pomiary były tylko dobrze. Jest do mierzenia też temp np wody, otoczenia i tu się sprawdza. a w uchu to pokazuje ze jest za niska (ponizej 33czy 34 stopni) alko ok 34.5 !
mam też mikrolife (chyba tak sie nazywa) ale owulacyjny (z dokładnością do 2 miejsc po przecinku), zanim zaczęłam używać go do owulacji pod pachą pokazywał zawsze dobrą temp, nie miałam z nim problemu i zastanawiam się czy mogłabym taki termometr wyparzyć (końcówkę) i w razie potrzeby córce zmierzyć temp w odbycie? miałam (nadal mam) tez taki zwykły elektryczny kupiony w sklepie po 4 zł za 3 zł i tez pokazuje prawidłową temp


ps swoją drogą ten aeg jest dziwny bo jak się ustawi żeby mierzył temp otoczenia i sprawdza temp w uchu to tez pokazuje niższa... dziwny jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226107 przez kotek23
Zakupiłąm mojej córce termometr czołowy Microlife za 99zł. Jestem z tego zakupu zadowolona i polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl