BezpiecznaCiaza112023

kaszel podczas snu

14 lata 1 miesiąc temu #6491 przez Scholastyka21
Dziewczyny mam problem. Florek od dwóch dni strasznie kaszle ale tylko gdy śpi, jest w okresie ząbkowania, niestety ząbków nie widać i nie ślini się jakoś strasznie, a ma już prawie 9 miesięcy!
Kiedyś mieliśmy podobny problem jak się ząbkowanie zaczęło,i lekarka powiedziała ze to normalne i po prostu nadmiarem śliny się dławi, stąd kaszel.
Potem ząbkowanie się zatrzymało i teraz mam wrażenie jak by znowu to wszystko wróciło.


Czy któraś z was miała podobne doświadczenia, bo ja już nie wiem czy od tej śliny tak kaszle czy od czegoś innego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6495 przez _aga86_
Moze wloz pod materacyk kocyc- w miejscu gdzie malutki ma glowke... tak, zeby mial lekko wyzej niz nozki- wtedy nie powinien sie krztusic. Jesli kaszelek nie przejdzie to wtedy idzi do lekarza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6504 przez Scholastyka21
Floruś śpi na poduszeczce, co prawda takiej prawie płaskiej, ale ma główkę trochę wyżej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6520 przez Madzia89862
u nas bylo i jest to samo.maluchy czasem nie nadąrzają z odbiorem własnej śliny.Moj synek wczoraj skończył zaledwie 4 miesiące ale ma już dwa dolne ząbki.nie ślinił się ani nic nie wskazywało na pojawienie ząbków a tu nagle przez przypadek zobaczylam je jakiś czas temu.Filip też pokasływał w nocy albo wypluwał nadmiar slinki przez sen ale dodam ze w dzien tez mu sie zdażalo kaszlec.nam powiedziano że to jest związane z zabkowaniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6547 przez Scholastyka21
Madzia pocieszyłaś mnie trochę swoim postem, wydaje mi też się wydaje, że to przez ząbkowanie i nadmiar śliny, ale na wszelki wypadek jak do przyszłego tyg. nie przejdzie to wybiorę się do pediatry :)
Florkowi też się w dzień zdarza kaszleć i w dzień wraźnie widać i słychać że to przez ślinę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl