BezpiecznaCiaza112023

kolka jelitowa u noworodkow

11 lata 3 miesiąc temu #518057 przez SisiBabyCare_pl
Domowy sposób to smarowanie brzuszka dziecka rozgrzanym w dłoniach smalcem spożywczym. A potem owinięcie pieluchą tetrową. Inny sposób go grzanie brzuszka ciepłym strumieniem powietrza z suszarki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 tydzień temu #1066881 przez Kolendra25
Słuchajcie, tez miałam problem z kolkami u mojej córeczki, nie pomagało nic. Na szczęście koleżanka poleciła mi spróbować zmiany diety i zacząć karmić córkę mlekiem Humana Anticolic . Byłam zaskoczona, ale to na prawdę podziałało i kolki stopniowo ustały. Na prawdę moim zdaniem warto się tym mlekiem zainteresować, ponieważ ma bezpieczny i bardzo dobry skład, a to chyba najważniejsze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu #1069559 przez Andreaa
Dziewczyny pomocy. Moja córka ma okropną kolkę i praktycznie nic jej nie pomaga. Próbowałam masować brzuszek ale rezulat jest mierny i już powoli tracę nadzieję.
Co może rzeczywiście pomóc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu #1069560 przez ulke
Ja jestem świeżo po kolce - córka miała kolki codziennie, szczególnie nasilało się to wieczorami oraz w nocy - przyznam szczerze że robiliśmy z mężem cuda od espumisanu po niemieckie kropelki ciepłe pieluchy masowanie itd nic nie pomagało jedynie zauważyłam że jak zaczęliśmy córeczce podawać Delicol. Podawałam do każdego karmienia oraz ataki kolki były stopniowo coraz mniejsze. Z tego co czytalam to ważna jest tutaj konsekwencja. Trzeba podawać regularnie i do każdego karmienia. Jedynie wtedy jest dobre działanie. W skrajnych przypadkach jak już nie dawaliśmy rady fizycznie i psychicznie (bo mała płakała godzinami) stosowaliśmy rurki windy, ale to do czasu do kiedy nie odkryliśmy Delicolu. Z perspektywy czasu widzę, ze on najlepiej pomógł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069643 przez synka
Skoro już mowa o dolegliwościach u noworodków, to powiedzcie mi, jak sobie radzicie z zaparciami? U nas niestety ten problem trwa przeszło 2 tygodnie. Czytam właśnie www.medme.pl/artykuly/zaparcia-u-niemowl...a-sposoby,72091.html artykuł na ten temat i chyba jedyną opcją będzie zmiana mleka modyfikowanego na inne, lepszej jakości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 1 miesiąc temu #1070673 przez tessa
U nas pomagał biały szum i noszenie na tygryska. Ale to był trudny czas...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl