BezpiecznaCiaza112023

Inhalator dla dziecka

10 lata 4 miesiąc temu #812331 przez [email protected]
Moja córeczka nie znosi inhalacji. Nie wiem, jak na nią wpłynąć. Może znacie jakieś inhalatory, z których korzystanie nie jest takie uciążliwe. Znajoma polecała mi PiC Solution, wiec moze wy się wypowiecie na ich temat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813406 przez moonika
jeżeli chodzi o inhalatory dla dzieci to chyba najlepsze są inhalatory te tłokowe w kształcie króliczka lub pingwinka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813696 przez [email protected]
Dziękuję za odpowiedź, przeglądnęłam ofertę i już nawet zamówiłam. Znalazłam też informację o ich skuteczności w leczeniu dzięki wytwarzanym cząsteczkom o odpowiedniej wielkości, które umożliwiają szybkie dotarcie lekarstwa do płuc. Z tym wlaśnie miałam problem, że przy innych inhalatorach przyswajanie lekarstwa nie odbywało się tak szybko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814652 przez moonika
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

Dziękuję za odpowiedź, przeglądnęłam ofertę i już nawet zamówiłam. Znalazłam też informację o ich skuteczności w leczeniu dzięki wytwarzanym cząsteczkom o odpowiedniej wielkości, które umożliwiają szybkie dotarcie lekarstwa do płuc. Z tym wlaśnie miałam problem, że przy innych inhalatorach przyswajanie lekarstwa nie odbywało się tak szybko.


Mnie też właśnie na tym zależy. Chyba się zdecyduje na ten inhalator z PiC Solution.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825514 przez [email protected]
Zamówiłam ten inhalator z PiC Solution :) Jestem bardzo zadowolona. Dziecko używa go dopiero od tygodnia i juz widze, ze jest lepszy od tych,z ktorych korzystalismy do tej pory. Polecam! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826120 przez moonika
Ja juz od miesiaca zbieram sie do zakupu :) Ale widze, ze w internecie jest coraz wiecej pozytywnych opinii na temat tych inhalatorów, wiec chyba nie ma na co czekać :)
A który model wybrałaś? Mr Carrot czy Mr Pinguni?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826487 przez [email protected]
Mr Carrot :) Ale mysle, ze pingwinek tez jest uroczy. Najważniejsze, ze sa skuteczne :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826772 przez moonika
Dokładnie. Wielu producentów obiecuje cuda, a potem okazuje sie, ze to wszystkie brednie. Na szczęście z tymi jest inaczej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833078 przez alutka1011
Ja polecam philips family.Jedyny minus że nie można inhalować w pozycji leżącej.Syn zawsze zasypia jak Go inhalujemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021663 przez junonka
Mi znajoma polecała inhalator simple sanity. Powiedziała, że jest on dobry nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych. Podobno sama go używa, gdy ma problem z zatokami. Mała z kolei jak ma katar :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1027792 przez weronikaklosok
Ostatnio widziałam takie sprzęty jak inhalatory czy inne sprzęty do dzieci w internetowej aptece www.nowafarmacja.pl/
Wydaje mi się, że to bardzo fajny pomysł dla mam nie mających czasu na zakupy stacjonarne i sprawdzanie cen w takich sklepach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067823 przez Alice_Mol
A może taki śliczny inhalator z biedronką: www.medbryt.com.pl/produkt/inhalator-dla...eci-biedronka-lella/ ? Cichy i nie straszny wyglądem dla dzieci. Dodatkowo w rozsądnej cenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl