BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

11 lata 8 miesiąc temu #426572 przez studentkaae
Dziewczyny sama już nie wiem co o tych testach owulacyjnych myśleć.
w poniedziałek w 15dc test wyszedł pozytywny, ale ta druga kreska nie była taka mocna jak kontrolna, a we wtorek, w środę i dziś (18dc) obie są bardzo wyraźne, a dziś to nawet ta testowa wyraźniejsza niż kontrolna.

to kiedy ja tą owulkę w końcu będę mieć?? bo przecież w ulotce pisze, że od 24 do 36 po wyniku pozytywnym... no tak - tylko którym?

kiedy wzmożyć starania w takim razie, żeby przyniosło efekt w postaci dwóch kreseczek ,ale na teście ciążowym? :) buuuu, pomóżcie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426808 przez pulpecja
hej:)
ja jestem zdecydowanie na TAK dla testów...ale to na pewno dlatego,że pomogły mi w ustaleniu owulacji, miałam 19 dnia cyklu (a nie w 14 jak myślałam obserwując śluz).Jestem na TAK ponieważ nasza Kasia znalazła się w brzuszku od razu po pierwszym użyciu testów.
przy staraniach o drugą dzidzię również wykorzystam testy.Co prawda jedno staranko mamy już za sobą, tzn. testy poszły w użycie i w 3 dniu pięknie pokazały że owulacja nadchodzi ale złapałam wtedy wstrętne choróbsko i zaniechaliśmy staranek.
korzystam z tych:
apteka.we-dwoje.pl/hydrex_lh_test_owulac...,artykul,a18093.html

Dziewczyny pamiętajcie,że poranny mocz jest niedobry przy wykonywaniu tych testów (stężenie hormonów jest inne tuż po przebudzeniu a inne na koniec dnia, mądrzej jest o tym w ulotce "moich" testów),ja robiłam testy codziennie o 19.

Pozdrawiam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426811 przez pulpecja
studentkaae napisał:

to kiedy ja tą owulkę w końcu będę mieć?? bo przecież w ulotce pisze, że od 24 do 36 po wyniku pozytywnym... no tak - tylko którym?


w ulotce jest napisane: "Intensywność barwy prążka T jest taka sama lub silniejsza niż natężenie barwy prążka C" wtedy zbliża się owulacja. U mnie 2 krechy na teście ciążowym były po wyniku kiedy strefa testowa T była mocniejsza od strefy kontrolnej C.
Trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427364 przez studentkaae
pulpecja - dzięki :) dam znać czy się udało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430443 przez Katarzyna
Pulpecja u mnie w instrukcji była tylko podpowiedź obrazkowa.

Jeśli chodzi o testy, pewnie zrobiłam błąd, że po tych z dwoma kreseczkami przestałam dalej je robić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430547 przez bananamana
Czesc ja też uzyłam testów owulacyjnych, pokazaly owulacje dokladnie w tym czasie w ktorym wiedzialam ze ma byc - u mnie owulacja zawsze nie obyla sie bez bólu i wzdetego brzucha - tak wiec testy tylko potwierdziły zrobiłam 1 raz i pyk serduszko puka :) Ale nie zniechecajcie sie wielu moim znajomym udało sie dopiero za ktoryms razem, najwazniejsze zeby sie nie zafiksowac i podejsc do sprawy na luzie psychika duzoooo potrafi zdzialac. A poza tym moj lekarz kiedys powiedzial ze kazda kobieta w ciagu roku ma przynajmniej 2 cykle bezowulacyjne i jest to rzecz zupełnie normalna tak ze trzymam kciuki i do dzieła dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #435354 przez coliberek
Hej

a ja jakies 2 miesiące robilam codziennie testy owulacyjne ale albo były za słabe, albo stężenie hormonu u mnie było za niskie, no ... alebo to były obydwa cykle bezowulacyjne i w rezultacie ani razu nie zobaczyłam dwóch kresek - czyli informacji o potencjalnej owulacji ( jak to piszą w ulotce ) to się zdenerwowałam i wolę już ich nie robić. To zbyt stresujące. Codziennie czekać na dwie kreski i widziec jedną :cheer: blee, to było dla mnie jak sado maso . hihi

Dlatego teraz obserwuję śluz, mierzę temperaturkę i w ten sposób staramy się wpasowac w odpowiedni czas.

Pulpecja..a to jeszcze w takim układzie spróbuję Twoich testów owulacyjnych :) Moze te "moje" były średniej jakości

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441294 przez Mirella
Czemu tu żadnego meldunku? Jakieś efekty mniej lub bardziej widoczne na testach ciążowych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441306 przez studentkaae
Mirellko u mnie efektów na teście ciążowym niestety narazie nie widać, ale w poniedziałek zaczynam drugi cykl przygody z testami owulacyjnymi... mam nadzieję, że tym razem spełnią swoją rolę w 100% i będę mogła zobaczyć 2 kreski, ale już na teście ciążowym. nie tracę nadziei, chociaż faktycznie o nią coraz trudniej, zobaczymy czy tym razem się uda. dam znać na pewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446410 przez Katarzyna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446413 przez Mirella
Na razie bardzo pozytywne podejście :lol: Nadal trzymam kciuki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446465 przez wikiii
Gdzie kupuje te testy owulacyjne? bo pytałam w paru aptekach i nic takiego nie mieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446488 przez Mirella
w aptekach testów nie mieli??? co to za apteki ;)

allegro.pl/listing.php/search?utm_source...ing=testy+owulacyjne

tutaj popatrz, może coś Ci w oko wpadnie. Ja kiedyś w aptekach kupowałam i jeszcze mi wybór dawali ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446549 przez studentkaae
wikiii - ja kupowałam w drogerii - w rossmannie albo w naturze są.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453166 przez mindusia66
Ja też korzystałam z testów owulacyjnych zakupionych na allegro.
Zrobiłam za pierwszym razem to wyszły testowa taka słaba a kontrolna mocniejsza.
Następnego dnia powtórzyłam i były 2 wyraźne kreski. :) teraz już tylko czekamy na pozytywny efekt naszych starań

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl