BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu #889846 przez ulka1983
Julka :kiss: nawet nie zauważyłam że gafę walłam :woohoo: nie raz literówki się zdarzają ale tu nie było :laugh: coś mi nie pasowało jak pisałyście o czesaniu ale nie skapowałam że coś nie tak :laugh: to się Aggi zdziwiła :laugh:

Meli 2 kreski są i to się liczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889847 przez Asiaa
Ula dziś mam max 19dc (licząc od tych kilku kropeczek na wkładce), wiec może być i tak ze jestem we wcześniejszym dc. Troche mnie to wkurza, bo przez te plamienie nie wiem ile poprzedni cykl miał, ani dokładnie który dc mam, ale jakoś to przeżyje ;)

Monigue, Julka :) mam nadzieje ze lada moment maliny się pojawia, bo przecież wieska trzeba odstawić i dupka zacząć brać ;) a propo wieska, muszę iść do apteki by do malin móc kontynuować z nim romans ;)

Nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się ze po clo będę miała wczesna owu :unsure:

Meli to koniecznie idz do gina, wizyta pewnie długo nie potrwa, wiec pewnie Twoja mama bez problemu zostanie z synkiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889850 przez majka1987gnoWlkp
Meli a może krócej przytrzymany w sikach coo???? a może ma mniej barwnika tak po prostu?? a może za dlugo odczekany?? jak dla mnie są 2 kreski :) rusz tyłek i idź do apteki po ten czuły na 10 uml :) czy jakoś tak :) a nie siedzisz i się zastanawiasz :P
kurde też przeczytałam pieluszki!!!!! :D może wirowanie na za dużych obrotach??
ja obiada zrobiłam, mięso poporcjowane i mam bałagan- któraś reflektuje żeby za mnie posprzątać??
Julka ale słodziasty ten brzuś masz :D i gdzie te 79 kg?? ale chyba wysoka jesteś co?? bo serio w cale nic a nic nie widać!!!!! aż zazraszczam - ide popsioczyć żeby jeszcze Ci się przybrało bo normalnie ja to w kompleksy wpadne !! żartuje :*

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889851 przez ulka1983
Asiaa ja też miałam 2 -3 dniowe plamienia ale zawsze 1 dc liczyłam jak @ się rozkręciła :) ja po dupku miałam wcześniejszą owu :) czyli zapasy się już skończyły ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889853 przez Ada2424
Meli a na bete nie chcesz isc? U mnie jest tak ze jak test wykazuje dwie kreski to do gina najlepiej przyjsc od razu z wynikami bety najlepiej z dwoma bo jak sie nie ma wynikow to gin i tak daje skierowanie zeby je zrobic i bez sensu za dwie wizyty placic. Mi gin właśnie mowil ze jak test wykaze ciaze to zeby zrobic bete i po 48 godz drugi wynik i wtedy do niego przyjsc. Nie wiem czy tak jest wszedzie.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889854 przez meli1990
kupiłam test ale nawet nie wiem jakiej jest czułości dodam wam zdjęcie. w aptece już słyszałam że jest dobry. te 10 uml trudno dostać tylko w testo je spotkałam a tam mam za daleko. jutro jeszcze raz zrobię test


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889859 przez meli1990
narazie nie będę szła na betę. zobaczę co mi powie gin. i wiecie co ja chyba się rozstanę z termometrem :) bo te skoki mnie denerwują

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889862 przez Asiaa
Ula u mnie @ zazwyczaj trwała ok 6dni (tak od 0 przed do 0 po). W tym cyklu wszystko zamknęło się w ciągu 7 dni. Zazwyczaj bywalo tak że 1dc było malo, ale odrazu było wiadomo że to to i najczęściej odrazu po nocy, a nie tak jak teraz. Mi dupek nie przesunął owu na wcześniejsze.
Tak, zapasy się skończyły ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889870 przez Ada2424
Meli własnie dlatego ja nigdy nie rozumialam tych temperatur i przestalam mierzyc, ale nie wiem czy od nastepnego cyklu znow nie zaczne. Dzis z ciekawosci rano przed wstaniem z lozka zmierzylam i mialam 37,3 cholera wie od czego no i pod pacha mam od kilku dni tez podwyzszona, mierzylam z 2 godz temu to mialam 37,2 i wez tu to zrozum...

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889894 przez monique1983
Asia- ja też tak myślałam odnośnie clo i owulacji, że będzie wcześniej, co prawda w tym cyklu nie liczyłam wcale, że wróci. Od następnego cyklu mam zacząć brać clo od 1.d.c. to będę miała porównanie, ale myślę, że wcześniej będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889895 przez Agnilla
Meli ja tez odstawilam termometr jeszcze przed wizyta u gina, zeby sie nie denerwowac, ale tak jak Ada pisze, poszlam na 2 bety i wynik mowil sam za siebie
Asiaa a jakiego wieśka kupilas? wez kup oeparol, może ma moc ;)
kurde wygladam dzis jak prawdziwa kura domowa, ale ciul, oby do konca tego tyg i postanowilam nie robic nic od poniedzialku :P tez se dalam wolne :lol: jutro sprzatam kuchnie, szafki. maz mial mi pomoc, mialo to byc od dzis, ale sprzedajemy auto ( oby! trzymajcie kciuki!) i dzis jedzie jeszcze z kolesiem na przeglad. takze niech bedzie mu od jutra.
spakowalam swoja torbe, ale po wyprasowaniu pieluszek tetrowych odechcialo mi sie pakowac mloda :P nie bede jej do szpitala stroic, tylko wezme ciuszki najbardziej praktyczne, w razie jakby mezu musial przebierac, bo mnie przeciez bedzie bolalo nie? ;) wiem wiem, swinka jestem, ale trzeba chlopaka wprowadzac w robote od samego poczatku :)
a u nas dzis mielone z mizeria, swiezymi kartofelkami i do picia koktajl truskawkowy. a potem narzekam, ze mam rozpieszczonego meza....do czasu :lol: szykuj sie kolo! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889931 przez ulka1983
Asiaa czekamy może maliny się pokażą :) u mnie też 1 dc był skąpy ale to chyba norma @ a potem się rozkręcała B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889943 przez Ada2424
Wiecie co...przechodziłam korytarzem i słysze, że od kilku godzin coś piszczy na strychu wchodze patrze a tam dwa małe wróbelki lekko opierzone tak mi sie ich szkoda zrobiło że teraz siedze i rycze że nie wiem jak im pomóc żeby z głodu i gorąca nie padły bo wróblicy wcale nie widać, wołają ją biedne już tyle czasu a jej nie ma :( nie wiem czym moje je poratować.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889971 przez moofka
ej brzuchatki nasze ale pierdaczycie że klopsy z Was :P Julka ja tych kilosów Twoich to serio nie widzę! mesy a Ty chudzina taka, a aggi to cyce ma że o jezusie :woohoo:

Ada ratuj małe ptolki, może zawieź je do jakiejś lecznicy skoro mamuśki nie widać?

Asiaa trzymam kciuki za malinki bo dobra zapowiedź jest :kiss: ze specjalną dedykacją dla Ciebie chwalę się Zośką :) resztę forumowych ciotek też pozdrawiamy :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889975 przez meli1990
jutro się może wszystko wyjaśni u lekarza a rano zrobię test dla pewności. niech się ochłodzi bo jak tak dalej pójdzie to ja nie dam rady na podwórko z synkiem wychodzić tak mi duszno ze matko droga jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl