BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920795 przez Chudzinka
No ja myślę, że Ula wiesz, że Twoich postów nie omijam, bo nie odnosiłabym się do nich, gdybym ich nie przeczytała, cnie? :lol:
Myślę, że naprawdę coś wzięłaś do siebie, niepotrzebnie. Nie chodziło w ogóle o Ciebie, byłam pewna, że nie trzeba używać nicków :blush: :kiss:
Nie stresuj się - napisz proszę, jak Twoja wizyta, bo ja też czekałam na wieści.
Ja dopiero od najbliższego czwartku będę sikała na owu, więc na razie nie ma się co emocjonować.
No właśnie - mesy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920800 przez gosia28
witam się

ada dziękowałam za testy dziękuję jeszcze za folik :kiss:

w temacie testów owu- 3 dzień testuję i póki co lipaaa a to 16 dc :dry: może jeszcze się rozkręci wsio :blink:

Dag nie daj się chorobie :kiss:
dawaj fotę urzekających oczu Wikuli :woohoo:

Chudzinka aż mam wypieki na samą myśl o najbliższych dniach co się będzie działo u Cb :silly:

mesy zaproszenie ode mnie dostałaś kilkanaście dni temu a mój nick forumowy jest strasznie "skombinowany" w stosunku do imienia na fb :whistle:
z resztą imię masz powielone z jedną z nas więc kombinuj ;)

Porto podpinam się pod Asięęę ;) po takim czasie bez foty wpadasz? :P
no i jak możesz że nie czytamy Twoich postów B)
czytam dalej :P :P :P
Porto a to z małą na basen uderzasz?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


AsiaK gratulacje dla pierwszoklasisty :)

gwiazdka czyli git po wizycie :)

moof ja Asięę w długości posta przebiję :P
zestaw bosssski :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pinezka jak trzeba będzie to poradzą sobie i bez Was- zdrowie maluszków i Wasze teraz są najważniejsze :)

julka tort pierwsza klasa B)
wiesz też jakie jest moje zdanie tylko jakoś głośno i bezpośrednio gorzej mi idzie :cheer:

julka buty do koszykówki wymiatają :P

betka betka namierzyłaś B)

Ada zniknęła coś...

dobranoc czas najwyższy :cheer:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920803 przez aggi
czołem :)

Porto no niestety wszystko trzeba mierzyć.. masakra. Dobrze że uprałam wszystkie ciuszki od 56 aż do 68 rozmiaru to teraz tylko wyciągam i przykładam małemu czy będzie mieć dobre bo te niby na 3msc albo do 6msc..... szkoda gadać trzeba wszystko przymierzać. Niektóre śpiochy na 62 ma dobre i spodnie a mamy ciuszki na 56 i duże są :blink:

majka jak to mówią jak dają to trzeba brać a czasem takie perełki się trafi że szok, jak mnóstwo od koleżanki ciuszków dostałam co nawet jej mały nie zdążył ubrać czyli praktycznie nówki. Jakbym miała kupować te wszystkie spodnie, bluzy, sweterki to bym chyba zbankrutowała :pinch: :pinch:

moofka wiem coś na ten temat bo ja się nerwuję już 3 rok jak mi ósemka wychodzi i wyjść nie umie, tzn no strasznie wolno jej to idzie a ja wnerwa mam bo co jakiś czas boli :blink: a co dopiero jak takiemu maluchowi zęby idą... biedne dzieci :blink: 'siksowe wpisy' przeniosły się na ten drugi wątek wzajemnej adoracji :P no zestaw Zocha ma superowy :)

julka my też Cię lubimy :P nie no mądrych ludzi ogólnie się lubi co nie? mmmmmmmm ale tort :woohoo: ja żeby coś kupić na necie to dziesięć razy mierzę wszystkie wymiary i wtedy kupuję :D prolactis jest jak najbardziej OK właśnie w 10min ściągnęłam pełną butlę młodemu :) dzięki za przepis!

mesy tyle butów miałaś :D szał ! mi też zawsze żal wszystkiego ...... też zbieracz jestem :blush: :blush: mój Maks od powrotu do domu nocki śpi u siebie i jestem zadowolona z tej decyzji serio bo ładnie śpi u siebie :whistle:

Ann hahahhaa Marta świetna z tymi tekstami swoimi :evil: ja też myślę że nasze maluchy kombinezony to 62/68 będą musiały mieć choć bardziej ku temu drugiemu się skłaniam. Ale nie kupuję póki oznak zimy nie ma i młody jeszcze mały jest ;) świetnie ujęłaś to o poście nad tobą :P

Pinezka pewnie że w ciąży wypoczynek jest ważny ! i to jak bardzo :) Później nie będzie kiedy odpoczywać uwierz...... :)


ej laski............. "Joasia92" mam wrażenie że to koleżanka naszej Karolinci :D hehehehhe kółeczko wzajemnej adoracji czy cuś :whistle: :whistle: :whistle:


kurka moje dziecię kwęczy idę nakarmić ululać i wrócę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920806 przez aggi
jestem spowrotem , sory za post pod postem :blush:


julka ale to nie jest problem przecież żeby dziecko spało u siebie od początku :) też mówiłam lekarzowi że przecież z pierwszym dzieckiem to ciężko nie zdążyć do szpitala :P A on mi nagadał że widział nieraz pierwszy poród 15min i 5ty co trwał i trwał a i tak cc się skończył :S i bądź tu człowieku mądry. Choć sama chciałam 'niby' jak najpóźniej jechać jakby skurcze były itd a i tak los zrobił swoje i jechałam bez żadnych dolegliwości :P buty do koszykówki :blink: :blink: haha nieźle :D

mesy ja nie wiem co ile miałam skurcze ani ile powinny trwać ;) tylko potem patrzałam na zegarek jak byłam na oxy i były już dość bolesne to trwały ponad minutę :P ale co jaki czas nie mam pojęcia ale w sumie jeden się kończył a krótko po tym zaczynał drugi :)

gwiazdka od odejścia wód niby w 24h trzeba urodzić :) i lepiej jak najszybciej być w szpitalu bo no wiadomo dziecku wód ubywa. Ja właśnie się równo w 24h zmieściłam...... Ale jeśli wody nie odeszły a skurcze są to można w domu przesiedzieć jak najdłużej :)

Agni ten lovi jest drogi tak jak pisałam ale kurka no ja jestem zadowolona z niego i nie zamienię na inny o..... :P ale szarpnąć się trzeba to jest fakt..

betka ja to samo jechałam 'na lajcie' z wodami lejącymi się na wszystkie strony :P

ulka kochanaaaaa :kiss: ej no chyba każda z nas tak czasem ma jak Ty i to co opisałaś. Ja tam Cię zawsze czytam i nie tylko ja :) Więc nie marudź marudoooo :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: kurcze co do płci to powiem Ci że hmmm dziwnie chyba ma doktorek sprzęta niewyraźnego skoro tak obstawia raz to raz to :blink: ale ja i tak życzę Ci wiesz czego :D Chociaż najwazniejsze by zdrowe było co nie? :)

martyna święte słowa kto nie chce niech nie czyta :side: :side: zapraszamy częściej do wypowiadania się bo tak samo czytanie... :P

Dag ja to samo :D Odpowiedź otwieram w osobnej karcie i po kolei każdą czytam :) kurka ja ostatnio pytałam moją lekarkę co na katar i ona mi nazwę podała ale za cholerę nie umiem sobie przypomnieć :pinch: :pinch: :pinch:

gosia :) trzymam kciuki żeby się rozkręciło :)

uwagaaa
Mam kilka tabletek foliku w listku chce któraś za darmochę? Jak która chce to adres na priv i dzisiaj podeślę ;) bo szkoda mi wyrzucić...

i która mnie tera pobije z poematem ? :P :P :P hehe
udanego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920807 przez Agnilla
Dzień dobry ! Pobudka! Nie ma spania! :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Matko taka ładna noc, pobudka mleko i odjazd, to samo o 2 i o 5, szkoda tylko, ze jak ledwo zasnęłam moje dziecko walnelo tak smierdzaca kupe, że się obudziłam i ja tez żeby przewinac, szkoda ze ja bym dalej zasnęła w 3 sek a ona nie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920814 przez aggi
Agni śmierdzące kupy powiadasz.... skąd ja to znam :D Ale tyle dobrze że młody robi w trakcie jedzenia to przewinę i mogę go odkładać do łóżka :D A Pola słodziuchna na foto ............ do schrupania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920817 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

No najlepsiejsza koleżanka Marty wróciła w końcu do żłobka, dziewczyny się mega ucieszyły że się zobaczyły, teraz już będzie dobrze.

Ulcia Kochana, ty chyba coś do siebie wzięłaś przez pomyłkę, co wcale do Ciebie nie było. Mam nadzieję, że wrócisz, bo mnie się z tobą super rozmawia :kiss:

Agni śliczna Pola już się robi taka ładniutka.

Aggi nie ma to jak twoje poematy :-)

A mnie już dziecko do cna wyciumkało, do ostatniej kropelki i butla poszła w ruch od rana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920824 przez aggi
Ann racja jak jest najlepsza koleżanka to zaraz Marcie będzie łatwiej :) moje poematy ekhem.. mam nadzieję że ktoś czyta a nie omija :P hehhehe. u nas też butla mimo że najpierw cyc z 20min schodzi to potem 80-100ml na dobicie musi być ... głodomor !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920830 przez Karolincia
Uleńko -
Tutejsze Kobiety, postanowiły się mnie pozbyć z tego forum, gdyż do nich nie pasuję.
Tak jak Julka mi pisała w postach wyżej , czy Mesy nazywając mnie niedorozwiniętą (nie powiedziała mojego imienia, ale wiadomo było o kogo chodzi ).
Ja również jestem w ciąży w I trymestrze, który niesie wiele niebezpieczeństw, które czyhają na kobietę i może ona poronić....A stres jest najgorszym wrogiem....

Nie bierz sobie tego do serca co pisały te Panie wyżej , bo nie miały na myśli Ciebie, tylko Moją Osobę.
Jesteś tu lubiana, szanowana i te Kobiety chcą, abyś z Nimi została, więc zrób to i nie odchodź Uleńko stąd.

Zapomniały, że każdy człowiek jest inny, każdy ma inny charakter, który jest niepowtarzalny na swój sposób.
Na tym forum są przecież Kobiety, które po raz pierwszy zostają Mamą i nie wiedzą prawie nic, m.in. należę do nich Ja chciałam się dowiedzieć od tej grupy Kobiet , która ma doświadczenie w macierzyństwie pewnych mądrych rzeczy, ale jak widać nie mam co liczyć na to, bo jak napisała jedna z tutejszych Kobiet też nie dosłownie jestem GŁUPIA....
Mam do siebie dystans, to jest internet i każdy może pisać w nim co chce, ale człowiek człowieka powinien szanować..

Pewnie i tak zostanę wyśmiana za ten post, że piszę tu głupoty itp itd....
Z nikim się nie zmówiłam, a tej Kobiety , która napisała post o Julii nie znam.....
Nie poskarżyłam się Nikomu....

To mój ostatni post na tym forum...

Odchodzę z Niego przez, m.in. Julię....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920831 przez mesy
U mnie bez zmian.

Nie komentuje juz tego o co poszlo na forum bo to jest ciagniecie tematu ma sile . Chyba wszystko zostalo juz napisane . Sorry , ze nie jestem slodka pierdzaca kotka co tylko glaszcze po glowie .....
Przyszla tu taka i mysli , ze zwojuje i poustawia sobie forum pod siebie....

Ulka a ty powinnas dostac po lbie i tyle co mam do powiedzenia na ten temat. Amen !!
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920846 przez zoi
Dzień dobry wszystkim :)

Uwaga, pomarudzę B)

mesy, czy Ty się wysypiasz w nocy? Bo u mnie masakra, budzę się o 4 i 1,5-2h nie moje, odechciewa mi się spać. I to nie dlatego, że mi niewygodnie. Po prostu nie mam ochoty. A potem chodzę taka niedospana z opuchliznami pod oczami, palcami jak serdelki i stopami jak u słonia :(
A zaraz muszę iść na kontrolę do gina.
Chcę spać!!! W takim stanie przeraża mnie wizja nieprzespanych nocy i płaczącego dziecka. Jak czytam wpisy Agni o braku snu to mnie skręca ze strachu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920848 przez mesy
Zoi nie sypiam w nocy , ale to przez strach przed porodem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920870 przez zoi
U mnie chyba też ten powód jest najbardziej prawdopobony. Pamiętam ze po pozytywnym tescie tez tak mialam przez 2 tyg ze nie moglam spac z ekscytacji.No nic musimy przetrwac:) Ja i tak sie przez Ciebie nie pcham, przecieraj szlaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920887 przez ann-sunshine
Zoi a dopiero teraz masz problemy ze snem? Szczęściara z ciebie. U mnie stan ciąży od drugiego trymestru = 2-3 godziny bezsenne w nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920893 przez gwiazdka2014
Witam się i ja :-)

Zoi mnie wszystko w nocy budzi l, dziś słyszałam jak komputer pracuje - wstałam wyłączyłem, truptanie psiaka tez mnie Budzi. Chyba wszystkie się już zaczynamy stresować.
Zoi ja ci powiem.ze tez się boje jak dziewczyny tak piszą ze są niewypałem.... ale później wrzucają na fotki tych ślicznych maluszków i od razu mi się buzia śmieje :-) dla takiej Poli czy Maja, Ani, Natalii, Zosi, Wiki wszystko bym zrobiła. (jeżeli pocisnela jakiegoś Malucha to sorrka)

Mesy a wez ty juz ur tego Patryka bo jestem ciekawsza jak będzie wyglądał. :-P

Aggi ja zauważyłam z tego co tu piszecie że każdy poród jest inny. Twój mały superman ;-) nieformalne Natalka ;-)

Zastanawiam się jaki będzie mój Antos :-) juz nie mogę się doczekać.

Julka wydała mnie jestem zakipoholiczka. Ale kiedyś, kiedyś obiecałam sobie ze moje dziecko będzie miało wszystko :-) ja byłam 4ta wiec LIPAAA

A już myślałam że ból pipki to jakiś zwiastun :-P

Może mi ktoś napisać czy Ula będzie miała synka chyba mi to umknęło. A mam coś dla małego Guliwera :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl