BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929004 przez mesy
aggi wspolczuje... i wlasnie dlatego ja sie nie podejmowalam karmienia piersia.....

ja w tych majtach siateczkowych chodzilam normalnie tylko do obchodu sciagalam ;)

moje dziecko woli zasypiać w kolysce niz u mnie na reksch .... pekam z dumy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929005 przez Asia K
Ulka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929014 przez ulka1983
Ada kopniaki będą coraz mocniejsze przyzwyczajaj sie :)

Aggi no nie znów ale ty wycierpisz :( buziaczki dla ciebie i Maksa :kiss: wit d i k w jednej kapsułce ? może poradź sie pediatry i da wit d w butelce taką podobno bezzapachową i ulewanie przejdzie :)

Mesy ja czekam na foto :whistle: super też taką kupię i dziecko będzie mi ładnie spało ;)

Asia k
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929015 przez Asia K
Julka ja mam kuzynke ksiegowa i to mi wytłumaczyla , wsazystko wiem tylko ze nie wchodzi w gre bo sie boje ze potem bedzie sie migal by mi znów pezywrócic caly etea. No po nim wszystkiego moge sie s[podziewac :(

Jutro dam znac jak jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929016 przez Ada2424
Aggi no nie znów wróciło? :unsure: się biedna nacierpisz z tym cycem :kiss:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929017 przez mesy
ulka jutro w dzien zrobie i wrzuce ;)
ja podaje wit d ...K mam nie dawac bo nie karmie cycem.... maly dzis dostal na probe 120 ml i mnie obrzygal :woohoo: masakra hehe

wiec aggi moze Maks za duzo z cyca sciaga i potem mu sie leje.... bo Patryk tez mial wczesniej problem z ulewaniem jak za duza ja raz dostawal...a jak dostaje akurstnie to nawet sobie beknie w ekspresowym tempie :P a wczesniej jak za duzo dostawal to po pol godz go nosilismy i beknac jie chcial i ulewal...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929021 przez Agnilla
Ja ja chce powiedzieć

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Poli się pokrecilo, nie skapnela się że wrocilismy ze spaceru i śpi w domu w czapce i ciuchach ciepłych ;)
Ada ciesz się ruchami. Ja tak tesknie za brzuchem, że szok.
Muszę odszukać kiedy pisalam Wam ze chyba mam owu... No mam normalny okres wiec to chyba było to
Ja mam dwa stanowiska na dzień przewijam młoda na komodzie i w szufladzie mam chusteczki i kilka pamperow. A na noc mam wszystko na stoliku nocnym i przewijam ja w łóżku
Cos chciałam jeszcze? Dziewczyny matki, kiedy dziecko nosi rozmiar 80??
Aggi trzymaj się dzielnie, mi tylko gile lecą a mam dosc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929026 przez ferritka
Aggi, ewidentnie coś jest nie tern teges...nie podejrzewam Cię że latasz z gołym cyckiem przy otwartym oknie, może idź do lekarza i powiedz co się dzieje...przecież dbasz, robisz wszystko jak trzeba a to cholerstwo wciąż Cię męczy bidulko nasza :kiss: :kiss:

dziękuję dziewczęta za listy :kiss: :kiss: bez was siedziałabym w tym śpitalu z gołą dooopą na jednym podkładzie :blush:
spisałam Wasze rady i..okazało się że wcale tak mało nie mam a dokupić muszę tylko kosmetyki i laczki szpitalne :woohoo:
spie spokojnie B)

Mesy, Patryk chodzi jak w zegareczku, coś czuje że będziesz naszą forumową supernianią i każdego dzieciaczka nauczysz tak ładnie zasypiać i być grzecznym :kiss: :kiss:

Asia, ja dokładnie nie wiem jak to jest z tym macierzyńskim, ale kuleżanka moja właśnie tak zrobi że ..aa tylko no inna sprawa że ona jest na własnej działalności :whistle:

Kręgiel daleko, wraca w przyszły piątek CHYBA :unsure: to ja sobie dzisiaj dzień spa zrobiłam ;p farba na włos, pedikir, manikir- mam w planie ale nie wiem czy mi się uda schylić :huh:


aaa jeszcze Wam chciała powiedzieć, że tak mnie brzuch i bufet swędzą że klękajcie narody. Póki co staram się nie drapać, ale w nocy tego nie kontroluje :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929027 przez Ada2424
Agni ogromnie się ciesze, wspaniałe uczucie :cheer: dawaj tu Polencje, dawno jej nie było B)

Dziewczyny przekazuje wieści od naszej Gwiazdeczki...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url] [/url]
Załączniki:
Podziękowania: ulka1983, majka1987gnoWlkp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929028 przez Ada2424
i 2

[/url] [/url]
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929029 przez Ada2424
i 3 :P

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929037 przez ann-sunshine
Niedziela wieczor i tyyyle naprodukowane!

Gwiazdka dalej mocno kciuki trzymamy

Ada ale fajnie sie czyta jak cie ruchy cieszą :-)

Eee a ja w siateczkowych moglam caly czas być

Bella w waszym wypadku polityka prorodzinna rzeczywiscie smiechu warta

Polozna co do mnie przychodzi mowila ze malo kobiet decyduje sie byc na rocznym macierzynskim bo te 80% w wielu wypadkach nie starcza na zycie albo pracodawcy wywieraja presje na matkach ze maja wracac do pracy.

Agni rozmiar zalezy od dziecka. Marta niziutka i 80 nosila jeszcze majac juz 2 latka. A teraz wystrzelila i musze juz 92 jej szykowac!

Ferr najlepsze zyczenia rocznicowe.

Córki ululane idew sie szykowac na spotkanie z ginem bo we wtorek 6 tygodni mija, ale jak dobrze pojdzie to wyskoczymy na maly urlopik to musze sprawdzic czy mozemy z mezem juz harcowac :-)

Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929038 przez Asia K
Gwiazdka - trzymam kciuki by czas ci szybciej minąl i juz nie musia czekac

Agni - to prawda !!!
A jesli chodzi o rozmiar 80 to niby jak dziecko ma 12 miesiecy , ale ja mam sukienke dla Asi z tym rozmiarem i miala ją włożoną kiedy skonczyła
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
i była jej dobra - do kolanek wiec nie wiem czy jak skonczy rok bedzie jej do pasa :blink: (sukienka)
Dziewczyny z kwietniówek pisaly ze niektórych dzieci juz nosza - maja 5-6 miesiecy wiec rozmiarówka rządzi sie swoimi prawami :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929045 przez moofka
Bella a weź Ty nic nie mów o polityce prorodzinnej w naszym kraju :sick: a z becikowym tyle zachodu jakby co najmniej milion dawali na dziecko :S

aggi matko bosko znowu :ohmy: biedaku Ty....

ja w siatkowych gatkach siedziałam cały czas w szpitalu i nikt nic nie mówił że nie można. w ogóle nie wyobrażam sobie siedzieć non stop z gołą pipą :blink:

Agi Zośka teraz nosi 74, a kiedy dorośnie do 80tki to nie wiem ;)

Antoś Gwiazdkowy cudny! :kiss:

mi za 3 tygodnie kończy mi się rodzicielski i wracam na 100% pensji a mąż idzie na 60 i zostanie moim utrzymankiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929046 przez Agnilla
Pytam bo dostalam śliczny kombinezon dla Petunii rozmiar 80, którego niestety nie mogę wymienić :( i maz powiedział Poli, że trudno bedzie go nosić w lipcu ;)
Ej wsadze ja sobie do brzucha niech mnie posmyra trochę takie to fajne było
Wiecie co przewinęłam ją na spiocha, zmieniłam portki. Maz nakarmil i ta cały czas śpi, w sweterku, na brudasa :P
Ann ja wizytę u gina poporodowa mam w pt!a to urlop a to coś innego a tersz masz Ci los @ przyszła, ja wiem ile ona bedzie trwała :unsure:
W ogóle mąż mówi, ze jakbysmy się postarali to na 1 urodziny Pola by rodzeństwo dostała bo okres mam teraz od 27.09 a przed Pola mialam 28.09 ;)
Ada proszę bardzo, Petunia po spacerze ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Ada2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl