BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 miesiąc temu #964399 przez zancik
Betka a skąd jesteś?ja od siebie np.do Łodzi mam 45km :) Niestety jeszcze nie wiem kto jest u mnie w brzuszku mam nadzieje,że na tej wizycie się dowiem :) Na ostatniej wizycie byłam 22 stycznia gin jeszcze nie wiedział jaka płeć a i dzieć był leniwy leżał sobie na plecach i tylko buziaka odwracał w moją stronę ;) Niestety jeszcze nie czuje ruchów tylko bulgocze mi ciągle w brzuchu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964408 przez betka81
To na ruchy jeszcze masz czas....
Ja jestem z Łasku a Ty? a do Łodzi mam jakieś 25 min czyli ok 30 km ESką
Ja nie mam USG na każdej wizycie ostatnie miałam przed Świętami 22.12 i teraz 16.02 mam połówkowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964413 przez Agnilla
Jula delikatnie to ujelas ;) zapomnialas napisac okolkach, srakach po szyje i dniach kiedy wszystko jest be ;) ale spoko Chudzinka, dasz rade i w te pedy bedziesz wracac po kolejne swoje dziela ;) moj maz zalezy jak mu stoi...czapka ;) raz chce drugie, raz nie, ale juz moja w tym glowa ;)
Aggi my wlasnie z gili wychodzimy, jakos poszlo ale kurde, cos w tym jest ze katar leczony trwa tydzien a nieleczony 7 dni :angry: musialam sie nawet na Pole klasc by jej to cholerstwo wyciagnac z nosa, ale mi wybaczyła ;) bo pozwolilam sypiac w naszym lozku, w wychlodzonej sypialni ;)
ps. Chudzinka, rzygi na metr w przod tez da sie przezyc ;) :kiss:
cos chcialam, zapomnialam, chwile mam to sie zameldowalam :)
bardzo prawdopodobne, ze moj dziec w Wielkanoc szatana sie pozbedzie ;) ja wtedy to sie chyba zanudze, jak ona juz taka dżeczna jest ;)
Betka, o matko juz polowa, matko jak tak czas bedzie zapitalal to bede musiala kupowac zaraz kremu +50 :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964431 przez betka81
Agni i trzeba by było dodać jeszcze więcej ale taki urok bycia matką o czym każda z nas tutaj obecnych marzyła lub marzy. Wszystko da się przeżyć....
No u mnie połowa właśnie minęła i już coraz szybciej czas mi leci w tej ciąży.
Z tym kremem 50+ to może się wstrzymaj a na razie zaaplikuj 35+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964435 przez zancik
Betka ja jestem z Łyszkowic.Autem mam jakies 37 min do Łodzi ;) Ja miałam 2 usg teraz 3 bedzie 19.02. :) Oj tak czas naprawdę szybko leci dopiero co testy robiłam :) Oby tylko poród nie był okropny bo zaczynam się bać jak pomyślę o porodzie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964439 przez Porto1987
Chudzinka co za piękne zdjęcie :) :) wspaniale, cieszę się jak nie wiem!!! :P :P

Aggi pędem do sklepu po Katarek leć. Podłączasz do odkurzacza i pięknie wszystko odciąga. U nas katar znikał po 3 dniach. A jak odciągałam zwykłym aspiratorem to tydzień był, ale Zuzia nawet nie mogła ssać tak miała zawalony nos. I po katarku w 3 dni przeszło. Polecam :)

To ja tyle, bo Zuzia buszuje w szufladach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964450 przez Asiaa
Betka to oby maleństwo na połówkowym się nie wstydziło ;)

Majka super :) udanej randki :)

Agni tylko nie bij ;) toć się staram :P ;)

Chudzinka dziś od rana Twoja beta chodziła mi po głowie, ale nie ma sprawy, formalności można załatwić i później ;) Testuj sobie do woli :) Super, bardzo się cieszę :) :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964452 przez MARI
Bry :) :) ale dziś piękna zima, pada i pada, ale ogólnie fajnie :)
Obiadek zrobiony lekki bo postanowiłam wziąć się za siebie i przerzuciłam się teraz na kaszę jaglaną- nawet dobra i syta. Za jakieś pół godzinki strzelę sobie długi spacerek, lubię spacerować jak pada śnieg :)

CHUDZINKA teścior coraz wyraźniejszy- taki widok cudo :) :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


PATIKIERC przykro mi że tak wyszło, niestety wiem co czujesz.......

MAJKA randka super, zrób się na bóstwo i niech mu kopara opadnie jaką ma kobietę B) :)

AGGI zdrówka dla Maksia :kiss: dziecko z katarem to masakra- wszyscy się męczą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964461 przez aggi
Agni a co dawaliście na katar? mówisz że tydzień i po problemie.... ?

betka no leci Ci ta ciąża :D Niedługo juniorek będzie po tej stronie :) poka brzucha :silly:

zancik ja tak trzepałam gaciami na myśl o porodzie a jak przyszło co do czego to nie miałam czasu się bać :D także spooko nie martw się na zapas :)

Porto mam katarek. I zwykły aspirator 'ustny' też. Ale młody jak to widzi to rusza głową z prędkością jakiegoś superauat. Nie mówiąc o dzikim krzyku :pinch: a tak coś dawałaś oprócz odciągania??

MARI u mnie taka zima że wszystko zasypało :D no racja wszyscy się męczą...
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964470 przez Sandruska1995
Podczytuje Was dziś ale weny do pisania brak. Leze w łóżku jakas totalnie rozbita dziś jestem rycze z byle powodu. Do tego brzuch boli , chyba konkret @ nadchodzi. Czekam aż mały zasnie i czas sie ruszyć obiadek zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964475 przez emilia1410
Julka pisalam ze gratuluje;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964486 przez ann-sunshine
Bry

Jaka zima??? Słoneczko świeci, wietrzyk wieje, trawka zielonkawa na trawnikach :laugh: :laugh: :laugh:

Chudzinka słuchaj męża :-)

Pati przykro mi :( ale wiesz jaka tu opinia krąży, że aniołkowe mamy bez kolejki w ciąże zachodzą, także jak się otrząśniesz to do boju

Betka trzymam kciuki za usg połówkowe, po pierwsze oby wszystko było jak należy i oby dzidzia pokazała kim jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964509 przez Sandruska1995
Wiecie co chyba zaraziłam mojego M paranoją ciążową , hehe śmieje się że przyślę go tu do Was na szkołe :side:
Żyć mi chłop nie da , dręczy mnie o zrobienie testu a ja nie chce bo wolę poczekać na @ zostało już TYLKO 3 dni do niej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964519 przez betka81
zancik no właśni Ty z innego kierunku.
Porodem się nie stresuj, każda ma inny i każda musi go przeżyć. Będzie dobrze a do lipca to masz jeszcze troszkę czasu.

aggi jak tylko zrobię to pochwalę się brzuszkiem. Ale serio to w tej ciąży jeszcze żadnego nie zrobiłam.

ann dzięki :) I właśnie pogoda się zepsuła bo u mnie pada deszcz i nici z sanek. A chciałam pójść jak mąż wrócił z pracy i bleeee...

sandruska nie daj się bo lepiej poczekać i wiele takich historii dowodzi tego na tym forum.
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964529 przez Sandruska1995
zancik Życzę Ci takiego porodu jak miała moja mama mnie rodziła licząc od pierwszego skurczu 15 minut , a moją siostrę 14 lat później 10 minut ! :) Lekarze mówili , że jej tylko dzieci rodzić , i do dziś tak miło wspomina dwa porody że mając 39 lat myśli jeszcze nad trzecim ;)

beatka nie dam się , za testuję dopiero 3 dni po spodziewanej @ jak nie przyjdzie. Choć czuję , że nadchodzi dużymi krokami, dziś cały dzień boli mnie brzuch :unsure:
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl