BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 8 miesiąc temu #1003837 przez Patikierc
Tak biorę dupka juz od wczoraj dwie tabletki dziennie lekarka mnie juz przygotowała na to co robić gdyby. Na 29 września mam wizytę. Dziś kolo 17 będą wyniki to się odezwę




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003851 przez ziaa
Patikierc ogromne gratulacje!! :) Trzymam kciuki szalenie! :)
natB Śliczny chłopak! Wygląda na Dzielniaka, więc mama nie pękaj o niego! :)
Ja chętnie ustawie się w kolejce jako pierwsza następna do zafasolkowania, a co ;p
Mojej @ na razie nie ma i nie wiem co to będzie... Z jednej strony nie ma @ jest nadzieja, a z drugiej strony boję się, że to znów rozregulowanie hormonów... No i nie wiem kiedy testować, ale chyba wstrzymam się do tego 14.09 choć dziś mija miesiąc od pierwszego dnia ostatniej @...
Weronia w necie znajdziesz info z jakich ziół i proporcji składa się ta mieszanka ojca Sroki. Moze łatwiej byłoby Ci kupić zioła i zmieszać u Ciebie na miejscu? Któraś Dziewczyna tu sama robiła mieszankę :) Ja oczywiście chętnie odstąpię Ci moje jak tylko okaże się jakimś cudem, że nie będą mi potrzebe ;p
Czytałam Was ostatnio tylko na telefonie to tak lipnie sie odpisuje, ale wszystkie gorąco pozdrawiam w ten zimny dzień! :)
Pumcia co Ty tak cicho? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003857 przez natB
ziaa ja miałam tak samo :P bałam się zatestowac, bo myślałem, se torbiel znowu mam.. A tu popatrz juz 11 tydzień mi leci wow :D kochana nie pękaj :).. Dzięki dzięki za komplementy co do Włada :) tak to jest zuch chłopak, duma mnie rozpiera, że mam takie serduszko kochane )

patikierc no to pięknie :) bierz, lez i pachnij heh :) a tak na prawie pomysł, co z praca dalej czy idziesz na L4 czy sstosujesz i dalej będziesz chodzić? A tak swoją drogą ta Warka chyba wtedy nie została wypita heh? Aha łykaj kwas foliowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003860 przez weronia89
Dziewczyny biorę wszystkie od każdego po troszku :):)

Pati no ładna kreseczka :) jeszcze raz gratuluje :)

Ja dzisiaj popołudniu lecę do polski, do dentysty na wyrwanie zęba :( strasznie się boje bo pierwszy raz będę miała znieczulenie dentystyczne :( a @ jeszcze nie przyszła :/ brzuch mnie delikatnie pobolewa jak na @ ale jak na razie cisza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003874 przez aggi
nat Władek cudowny :)

Pat czyli lekarka naprawdę godna polecenia, nie lekceważy niczego a to się chwali :) zaciskamy kciuki !

która kiedy ma jakąś wizytę? byście nam pokazały swoje fasolki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003875 przez natB
ja mam 18.09 B) B) B) B) B) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :lol: :lol: :lol:
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003878 przez aggi
nat to już za 10 dni :) szybko zleci :) to zaciskam już kciukasy !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003879 przez Nefri
Pati piękne kreski, dobrze widać, wiec pewnie hcg wysokie, czyli super. Też takie miałam kilka dni przed @ i bete robiłam 2 dni przed @ i wynosiła wtedy 191, wiec wysoko całkiem. Czuje, że będzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003880 przez natB
Bardzo się cieszę :) :) liczę, że będzie dobrze... mdłości mnie trzymają, brzuszek rośnie także jestem spokojniejsza :)...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003881 przez Nefri
Nat super, że Wlad taki dzielny, na pewno pomogło to, że wcześniej siedział z niania, byl przyzwyczajony może bardziej do takiej rozlaki z rodzicami, Tymek to by się zaplakal. Ja jak miałam mdłości, to jadłem najchętniej ziemniaki z siadlym mlekiem i pomidory z cebula.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003887 przez natB
Nefri i na Tymka przyjdzie w końcu czas, też da radę na pewno :)... a puszczasz go od września do przedszkola? czy czekasz jeszcze rok?

Tak patrzę na ten Twój suwaczek i SZOK :D niedługo poród wow :P heh... jakieś przygotowania już trwają? Tymek śpi w swoim pokoiku? jak się zorganizujecie? :)
Pamiętam, jak byłam już na końcówce ciąży to liczyłam nie tygodniami do porodu, a wknd spędzonymi we dwójkę heh :) kurczyły się w zastraszającym tempie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003891 przez Patikierc
Mam wyniki:)
progesteron 27,13
beta 27,69 w czwartek do powtórzenia :) tylko tak na szybko pisze z pracy :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003892 przez natB
Pati no to oficjalnie gratuluję :)... Progesteron idealny :), beta piękna :)... brawo! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003893 przez miśka23
Pati gratulacje :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003897 przez aggi
nat urofuraginum można brać w ciąży i urosept ja też miałam zapalenie ale lekarz powiedział że mam wziąść i szybko się wyleczyło :)

dziewczyny ja na początku ciąży przez pierwsze 3 miesiące jadłam wyłącznie chleb z pomidorem ;)

Pati cudne wyniki :) musi być dobrze, nie ma innej opcji :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl