BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007355 przez ziaa
Dzieeeeeń dobry bardzo!! :evil: :silly: :woohoo: :evil:

Ciotka NatB dobrze, ze do nas zawitałaś, bo wiesz takie niemeldunki zafasolkowanej nie są mile widziane, sama pamiętasz jak wołałyśmy zbója Pumcie? No to teraz grzecznie proszę raz dziennie, choć o trzy słowa ;) :P

Aggi dobrze, ze u Was już lepiej! Przesłałam Maksiowi moje pozytywne fluidy zdrowotne, bo na szczęście mnie się przeziębienia boją :evil:, no nic teraz Pumcia możesz mu znów przesłać trochę niegrzeczności, co by mamcia czuła, że żyje!! :D

Izabela to co czekamy, aż któraś tu rzuci samochód w nagrodę i wtedy się bierzemy do roboty?? :D Chociaż nie, Ty już pewnie wczoraj "robiłaś".

mmmm magmus co za stylówa będzie! Przed pójściem do szpitala wystylizuj się, że i strzel nam fotę Twojej jesiennej kolekcji! :D

Asiaa jedziemy na jednym wózku! Ja tez zaraz zaczynem pierwszą przygodę z clo,oby nas doprowadziło do wózeczków z małymi juniorami :D A jak wyglada Twoja historia? Dlaczego @ Ci się zatrzymała? Masz przyjmować clo i zgłaszać się na usg?

Miśka co u Ciebie? :)

Pumcia dziasiaj ja Ciebie zostawiłam sobie na sam koniec! Ojojoj! To mojego wyciagu na gardło się nie chciało zastosować i wielki alarm podnosiło, a tu takie zachowanie! No wstydż sie! ;) A tak serio to dobrze, że dziewczynki w porę zareagowały i cysterny tego nie wypiłaś no i jeszcze lepiej, że nic Ci po tym nie było! Mam Cię na oku zbóju bo sama nie ogarniasz! ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Czekam na więcej wieści od Was! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007361 przez ziaa
Takie zaszczyty jak nowa strona od rana no, no no.. ;)

Aggi :evil: :evil: :evil: Ja też podaję numer telefonu: 2358 ;p :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007369 przez Pumcia




Małe radości ze znajomymi powiadasz ? Dobrze, ze dodałaś że chodzi tu o bilard - bo boja wyobraźnia już miała tego obraz :evil: :evil: :evil:

Ziaa -Czy Ty się mnie czepiasz Urwisie ?
Załączniki:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007370 przez ziaa
Hhahah :D zrobiłam to z diabelską premedytacją :D :evil: Co by Cię trochę.... postymulować! :D Wiedziałam, ze nie zawiedziesz ;p
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007371 przez Pumcia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



A co do jesiennej stylówki - to patrzcie co będzie " numero uno in italia " :sick: :evil:

Magmus - spoko, Twoje pończochy przy tym to pikuś :woohoo:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007374 przez weronia89
Dzień dobry :)

Pumcia jakie nowe trendy, muszę pokazać to mojemu M ciekawe co on na to.....hahahah :)

U mnie już po wszystkim :) wrzucę Wam mój wykres testów owu :) na zapłodnienie musi sprzyjać dużo rzeczy śluz i czy Witold owulacja wystąpiła, bo mógł byś tylko skok hormonów....ale to sie okaże za kilka dni :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007375 przez ziaa
ooooo fuuuuuuu Szatanico! Krzywidzisz moja młoda psychikę! Weź te galoty i idź z internetu!! :D :whistle: :evil:

Weronia, no to co, zaciskamy kciuczki! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007381 przez Pumcia
Ziaa - już nie taką młodą - nie przesadzamy nie przesadzamy :evil: niah niah niah ok już spadam, bo muszę rekrutacje poumawiać na poniedziałek :whistle: ale nie płacz - ja zawsze wracam :lol:

Weronia - ja Ciebie jak i inne wytrwałe podziwiam za te wasze notatki i że Wams się chce tak bawić, bo mnie szybko szlak trafiał jak widziałam wiecznie jedną kreskę - nawet nie chciało mi się zeszytu do tego zakładać :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007384 przez Gosia 2712
Hejka :)
Obiecalam ostatnio Aggi, ze wpadne sie pochwalic moim malenstwem i jestem :P :whistle: W srode bylam na wizycie i szkrabek wazy juz 170gram :woohoo: serduszko pieknie bilo 145ud/min :) ale uparciuch nie chcial pokazac co ma miedzy nogami :whistle: :whistle: 12go mam kolejna wizyte wiec sie dowiem, moze czy synus dalej jest synusiem, czy mu ogonek gdzies nie znikl :P
Matka o malo na zawal ze stresu nie padla, a on w najlepsze lezal wyciagniety :P nawet mam dowod, ze w nosie mial, ze matka sie stresuje :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny gratuluje fasolek i trzymam kciuki za reszte :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007385 przez miśka23
Pumcia ja też słyszałam żeby nie pić wywaru z liści malin. Ty wypiłaś, nic ci nie jest ( to bardzo dobrze) ale więcej już nie pij, no chyba że pod koniec ciąży jak będziesz już chciała poznać maleństwo ;)

Bardzo ładne macie teraz awatary :) Wy diabełki byle wasze dzieci nie odziedziczyły tego po Was :P :evil:

Czytałam te wasze opowieści o porodach, niektóre bardziej a niektóre mniej podbudowujące ;) ale wszystkie zakończyły się bardzo pozytywnie a to najważniejsze.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007392 przez brown24
Miska różne sytuacje się w życiu zdarzają, czasami lepiej nie oceniać, bo tak naprawdę nie wiemy jaką drogę ktoś przeszedł i co go czeka.. współczuje tej dziewczynie.. oby maluch doszedł jakoś do siebie. A Ty jak się czujesz?

Pumcia a Twoja herbatka to na pewno była z liści malin? bo po Twoim wpisie z rajstopkami można wnioskowac inaczej hehe :evil:

Gosia sliczny fasolek :)

a Joanna czasem nie miała dziś mieć terminu @? wzywamy Cię KOLEŻANKO :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007395 przez aggi
Maks padł na drzemkę, ja wypiłam drugą kawkę, obiad dla małego gotowy :) wolneee ;)

pumcia hehe no cóż człowiek się całe życie uczy :evil:

ziaa no mam nadzieję że już mamy po katarze, ooooooooooby.

weronia jeśli mogę podpowiedzieć to wklejaj testy tak by się nie pokrywały z liniami stron - łatwiej dostrzec jakie są te kreski na testach :) bo tak to się zlewa wszystko i wydaje się choćby na wszystkich była druga krecha ;) .

Gosia kochana fajnie że wpadłaś :D podglądnęłam Cię na marcówkach :evil: i na lutówkach też :evil: :evil: piękny śpiący książę :kiss: :kiss: :kiss: trzymaj się i 12go noo najdalej 13go wpadaj z kolejnymi wieściami :whistle: :kiss:

miśka jak to z tymi ziołami? płaska łyżeczka parzyć 30 min? a można popołudniu a nie na noc? ;) i tylko do owulacji i koniec? i ile cykli tak można?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


brown masz rację joanna to dziś albo nawet wczoraj miała termin @ :evil: :evil: a bocian od nat nadal czeka :P Iwson też gdzieś wsiąkła a też jakoś miała mieć @ teraz :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007397 przez Miluniaa
Pumcia ja jadłam !zaraz chyba zwróce! boze jak mozna cos takiego wymyslec :P w sumie to tez sie zastanawiam jak to znalazłaś moze Ty lubisz męskie rajstopki ?? :laugh: :laugh:
A no i miska ma racje nie pij wywaru lisci z malin !moze spowodowac skurcze !
Gosia cudna kruszynka! niech teraz sobie spokojnie rosnie u mamusi w brzuszku
Miska
przykra sytuacja ale kurcze tak czytałam ostatnio, że powyzej 500 g to juz sa zwiekszone szanse na przezycie, a 1 kg to granica taka, ze najczesciej maluszki przezywaja. Ktory to był tydzien ?
aggi cudowna wiadomosc kocham czytac takie zakonczenia, bo ja drżeć o maluszka bede do konca ciazy ale wiem, ze kazdy dzien teraz dla niej to zwiekszona szansa na zycie nawet gdyby byla wczesniaczkiem...
a tego serialu 600 g szczescia nie ogladam, bo raz obejrzalam tak sie nakrecilam, ze mialam koszmary ... poogladam jak mała bedzie na swiecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007398 przez brown24
Aggi zioła można pić 3 cykle i przerwa, pijesz albo cały cykl, albo do owulacji. Parzysz płaska łyżeczkę ok. 30 min i pół godziny przed pójsciem spać pijesz :P
Wstretna ta Twoja małpa, a liczyłam że jednak zgarniesz boćka.

Piękna pogoda, po prostu Piękna , oberwanie chmury chyba i ciemno jak w d.. :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007402 przez aggi
milunia ja tego serialu też nie oglądałam :-) za słaba psychicznie chyba jestem ;)

brown Hmm i trzeba przed spaniem? Buuu przed spaniem to my z emkiem winko wolimy :evil: wstretna czy nie, ważne że punktualna :-) przynajmniej kolejny cykl zaczety :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl