BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1009482 przez aklim88
Mam tylko jeden problem z małym. Nie odbija mu sie. Obojętnie jak długo go trzymam a po dłuższym czasie ulewa. Macie jakieś sposoby?



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009484 przez aklim88
B)



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009486 przez Miluniaa
pumcia chodze w specjalnych ciazowych z takim pasem zeby nie sciskac malej innych nawet nie probuje wciskac;pp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009489 przez joanna1991
ALKIM Gratulacje! :* mały jest przeuroczy :* całuski :* no i oczywiście masz wspaniałą, mądrą i troskliwą córeczkę :)

MAJKA WoW! cóż za wieści! :) Cudownie mamuśka! Kolejny bobasek cioteczek :*

MISIA masz rację lepiej być mile zaskoczonym niż wciąż się rozczarowywać.. Święte słowa!

MILUNIA piękny domek dzidzi! :* rośnijcie :woohoo:
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009503 przez majka1987gnoWlkp
Aklim moja Misia tak miała dluuugo jeszcze po wyjściu ze szpitala. Jest mocno opity wodami.... Jak wydali wszystko co ma zbędnego dopiero się uspokoi. Musisz to przetrwać :-*

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009507 przez natkka
Majka gratulacje, tak jest z odpuszczaniem :P że się nagle zafasolkuje :) trzymam kciuki żebyś się dobrze czuła przez całą ciąże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009516 przez aggi
cześć i czołem, witam się NIEWYSPANA :P masakra :) Maks robił cyrki 20-22-24 a - 7:40 już pobudka na dobre ;) w międzyczasie kot chodził i jęczał, potem mąż mój do pracy wstawał i tyle z mojego spania.. ;) pogoda paskudna na zewnątrz brrrrr ! oby to był dobry dzień mimo wszystko ;)

Agni ktoś musi porządku pilnować na starych śmieciach :silly: :silly: :silly: :evil:

magmus daj znać jak po wizycie :)

kakasia
to po co tu jesteś skoro nikt Cię nie musi pouczać? przychodzisz po rady a jak je dostajesz to brzydko 'ciepiesz dupą' jak jakieś dziecko to my nie rozumiemy Twojego postępowania ;) także tego.... jeszcze raz: zluzuj majty jak chcesz tu z nami dobrze żyć :whistle:

nefri
o widzisz o Tobie zapomniałam ! dlatego łatwiej jak każda jest wpisana na tamtym wątku - przynajmniej się człowiek nie gubi :) na jaką kurtkę się zdecydowalaś? :) ja też uwielbiam ciuszki Maksowi sprawiać :silly:

milunia dobre wieści :D ! przed Tobą jeszcze nefri jest w kolejce na porodówkę :side: śliczny domek masz :* super !

nat spoko ja też lubię zadymy ;) ktoś musi tutaj poustawiać pewne sprawy tak by żyło się lepiej :evil: :evil: :evil: a staż na forum nas do tego zobowiązuje :evil: :whistle:

aklim Alusia jest bardzo dzielną dziewczynką :) słodziutki ten Wasz maluszek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Maks się niby 56cm urodził a ciuszki za wielkie miał :) co do odbijania to nie pomogę bo Maks tak odbijał i ulewał kilka miesięcy że masakra...

ja znów najmłodsza tu chyba, nooo sandra najmłodsza jest ;) ale nigdy dyskotek nie lubiłam, zawsze marzyłam o cieple rodzinnym :) taka dziwaczka ze mnie, o ! ale mam tego mojego S i tego Maksa łobuza i dobrze mi z tym :silly:

brown właśnie miałam to wszystko pisać :D nie mówiąc o tym że dziewczyna wpadła jak po ogień na wątek majowych mam :D że na 80 % jest w ciąży :D śmiechu warte :silly: :silly: :silly: :silly:

chudzinka da się bez znieczulenia :* nastaw się po prostu na cholerny ból, a najwyżej miło się rozczarujesz że nie było aż tak źle ;) ;) o majka to idealnie napisała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009522 przez paula123
Hej dziewczyny moze wy pomozecie w was ostatnia nadzieja. Mianowicie dzis moj 31 dc przy cyklach 33 dniowych staramy sie pierwszy cykl o dzidzie. 27.09 byla owulacja co dzien wczesniej wskazal pozytywny test owulacyjny jak juz wiecie ;) i straszny bol jajnika takze by sie zgadzalo. Przytulanki 25.09, 27.09, i 28.09 zaraz po owulacji uporczywy bol piersi gdzie zawsze pojawial sie tydzien przed @ maksymalnie. Czasami wieczorem jak sobie lezalam czulam takie delikatne dziwne uklucia jakby igielka. Nie wytrzymalam i zrobilam test w 27 dc -wynik negatywny i z pprannego moczu dzis 31dc - wynik ??? No wlasnie same zobaczcie nie wiem czy widze ta kreske tylko ja na zdjeciu jest mniej widoczna ale w rzeczywistosci jest rozowa i tak samo gruba ale jasniejsza O wiele.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009523 przez paula123
Zdjecie tego testu
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009524 przez paula123
Moze jeszcze takie dam bo lepiej widac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009525 przez Miluniaa
paula u mnie na komputerze nie widac za bardzo tej 2 kreski sprobuj moze jeszcze blizej zdjecie zrobic samych kresek. Ja na poczatku mialam poswiate taka ledwo widoczną jak pokazałam męzowi to stwierdził, że nic nie widzi i że sie nakrecam za pere dni wyszła wyraźniejsza poszłam na bete co potwierdziło ciąze :) Jak mas wątpliwości najlepsza jest beta ! :) trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009527 przez ziaa
aklim śliczny, włochaty słodziaczek!! :D Trzymajcie się zdrowo! :)
Pumcia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Szatanico jak się czujesz? :)

paula123 no moje ustawienia monitora nie pozwalają zbyt wiele stwierdzić, bo zbyt wiele nie widzę. ;p pójdź na betę lub oczekaj spokojnie parę dni, ja trzymam kciuki by kreseczka ściemniała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009528 przez brown24
Paula ja widzę jasna kreskę, oczywiście musiałam powiększyć zdjęcie i zakryć blask Twoich jarzących paznokci :laugh: , idź na betę.Powodzenia :)
Ziaa fajnie ze trafilas na taka rzeczową ginekolożkę ;) p.s. Mi tez w nocy tylko kapie a w dzień to tak srednio takze mysle ze taka nasza uroda :D. U mnie wczoraj popołudniu frustracje żołądkowe :sick: Dobrze ze mąż mi kropelki zakupił i przeszlo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009530 przez ziaa
brown24 to chyba mi przekazałaś :sick: przez kompa, bo ja dziś ledwo wsiadałam do samochodu to poczułam, ze będzie źle i kilometr dalej już zaliczałam lesne pobocze oddając poranną, zieloną herbatkę :( :sick: Porażka, mam nadzieję, że nie dopadły na żadne nieszczęsne wirusy, bo mamy gości na weekend :(
Z moją przyjaciólką robimy dziś sobie nowe paluszki ;) paznokcie się rozumie, mam do pomalowania 40 sztuk ;p swoje i jej ;p dziś pójdę w mega czerwień :D Oby dzień szybko minął :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009537 przez brown24
Tez mam zamiar dzisiaj zadbać o swoje pazurki, odpalam frezarke i jadę ze skórkami, strasznie szybko mi rosną i skorki i paznokcie i włosy heh. Może faktycznie jakis wirus w powietrzu chociaż mi przeszlo juz,zapodaj sobie krople żołądkowe,albo Ci przejdzie albo Cie :sick: I też przejdzie ;) a w niedziele tez mamy gości, planuje zrobić dziś kruche z lekka budyniową pianką i jabłkami, pycha :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl