BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 6 miesiąc temu #937152 przez zancik
Karolincia staram sie nie nakręcać nawet już odpuściłam trochę :) jeśli w tym cyklu sie nie uda to pójdę do ginki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937228 przez emilia1410
Karolincia to szybko zaszlas w ciaze , po 4 miesiacach :)
Ja teraz czekam do kolejnego okresu i ide sprawdzic czy torbiel zanikl;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937296 przez Agulkaa
Karolincia- za nami już 4 cykle starań.
Owylam się wczoraj jak głupia i nie potrafię wyluzować, to jest jakieś silniejsze ode mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937300 przez emilia1410
Oj prawda to jest silniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937314 przez Agulkaa
Dobrze ze na codzień chodzę do pracy to nie mam czasu myśleć o tym cały dzien alejak wracam do domu to masakra. Jeszcze do tego mieszkam razem z rodzicami a oni oczywiście nie wiedzą o naszych staraniach więc jeszcze muszę robić dobrą minę do złej gry :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937317 przez emilia1410
Oj wiem cos o tym kochana, u mnie wszyscy sie pytaja kiedy i kiedy;( mieszkam z mezem ale jak z kim kolwiek sie spotkan to zawsze pytania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937319 przez AnaSylv
Och dziewczyny, ja też ciągle słyszę kiedy to bobasa się dorobimy... a odkąd mojąa siostra urodziła to stało się nagminne... my mieszkamy z moimi rodzicami, oni wiedzą, że się staramy więc na szczęcie nie dążą tematu.

Ja chyba też dzięki pracy łatwiej znoszę to, że się nie udaje zajść w ciążę. Człowiek ma zajęcie i myśli o tym wszystkim dopiero po powrocie do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937321 przez AnaSylv
Emi a masz już umówiony wizytę? Jak długo bierzesz już te leki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937324 przez emilia1410
Bralam 2x duphaston teraz qlaire na torbiel i pozniej duphaston znowu bo mam okres nieregularny.
Ana sylw no meczace jest dobrze ze ta praca jest, ja ostatnio latam po miescie zakupki , spa silownia i tak nie mam czasu myslec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937339 przez zancik
Kobietki ja też ciągle słyszę a kiedy dzidziuś itd.już mnie to wkuwia wiec odpowiadam jak Bóg da i sie zamykaja :laugh:
U mnie to będzie 3 cykl starań od soboty zaczynam testy owu :) Teraz jak sie okazało była u mnie ciąża biochemiczna i co mam na to powiedzieć :( :( Jakos się ogarnęłam i postanowiłam trochę odpuścić a uwierzcie mi też nie jest łatwo ale się nie poddaje i nie załamuje :) Dziewczyny głowa do góry ;) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937344 przez joanna1991
ZANCIK bidulko kochana jestem dumna z twojej postawy! nie martw się jest nas więcej i damy wszystkie rade :* dzidzia przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie :) jeszcze cię zaskoczy :) hi hi ostatnio miałam dużo wolnego w pracy teraz zamierzam zmienic na nową i mam nadzieję że nie będę myslec o dziecku bo mnie już to wszystko od środka zabija.... my z mężem od kwietnia staramy się o maluszka,, najbardziej mnie dobija to że dobra sąsiadka która tez starała sie o dziecko i zaszła, jak mi powiedziała to poczułam jakby ktoś w morde mi strzelił :( przepłakałam dwie noce i gorączki aż dostałam, teraz jak widze jak brzuszek jej rośnnie to cieszę się z jej szczęścia, myślę sobie że i ja niedługo tak będę miała.. Bóg każe nam czekac i zobaczysz że nasze dzieciaczki będą wspaniałe i nadzwyczajne :) hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937353 przez Agulkaa
Taaak u mnie też od kilku lat pytanie kiedy ikiedy ?? Zawsze odpowiadalam z uśmiechem " spokojnie przed trzydziestka zdążę" ale teraz jak przyszło co do czego to wcale mi tak do śmiechu nie jest a trzydziestka coraz bliżej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937377 przez zancik
Joanna jakos musze dawac rade poprostu wiem,ze dolowanie i zamartwianie sie w niczym mi nie pomoze wrecz przeciwnie moze zaszkodzic a tak zyje chwila i z mysla ze kiedys dzidzia bedzie :-)
Agulkaa nie martw sie ja tez jestem blizej do trzydziestki niz dalej :-( damy rade kobietki trzymam kciuki za nas wszystkie :kiss: :kiss: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937518 przez Agulkaa
Witam was kobietki. Dzisiejszy dzień jest już lepszy niż tamte dwa. Pozbieralam się już troszkę. Dzięki wam wszystkim za wsparcie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937604 przez joanna1991
AGULKAA pamiętaj nie jesteś sama :* masz nas a my ciebie :* będziemy się wspierały nawzajem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl