BezpiecznaCiaza112023

Wynik testu ciążowego

8 lata 8 miesiąc temu #1002175 przez lena20
ok,no wczoraj babka pow ze ona nic nie widzi tam i nie potrzebnie sikalam przed badaniem,tamten znow tydz temu pow ze jest za wczesnie i malo co widac i prawdopodobnie ciaza i zebym przyszla konieczne z pelnym pecherzem nie sikala,no i dal mi leki na potrzymanie,mam andzieje i mysle ze db wszystko bd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002176 przez lena20
a i jeszcze dodoam ze dolegliwosci ie mam i objaw bue raz mnie zakuje w bruchu lub tam nizej no i sutki mnie bola od czasu do czasu i tyle,i wiecznie zmeczona jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002409 przez lena20
hej dzis rb bete hcg z krwi na czczo i po tyg mialam z 1066.00 z dzisiaj mialam 18 339.0 i wydaje mi sie ze db jest :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002519 przez Eveline00
Gratuluje z całego serca :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002683 przez lena20
mam andzieje ze wszystko db bedzie,narazie jakich taki objaw silbych nie ma,jedynie co to bola sutki od czasu do czasu podbrzusze i dol zakuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002698 przez Eveline00
Mnie na początku ciąży bolało jak na okres , myślałam,że dostane :) to normalne :) co do objawow to nie mialam ich w ogole praktycznie ,ale każdy przechodzi ciąże inaczej :P bedzie dobrze, trzeba byc dobrej myśli i cieszyć się ciążą spokojnie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002736 przez lena20
wiem o tym ,bo musi byc db :) ja rok temu tez zaszlam ale poronilam bo nie wiedzialam ze jestem myslalam ze dostane okresu itp i bralam tabl przeciwbolowe i to od nich pewnie bylo,,:( teraz sie udalo,i lekarz dal mi tabl na potrzymanie ciaze wiec jak by nic nie bylo to pewnie by mi tych tabl nie dal itp,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002752 przez Eveline00
Nie koniecznie, może po prostu zapobiegawczo, zawsze lepiej jest je brać . :) A jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002838 przez lena20
db nie nazekam,nie raz zaboli brzuch i dol,no i sutki a tak to db jest,no i mialam wymioty ze 2 razy tylko i narazie tyle,mam nadzieje ze wszyztko db jest i bd :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002966 przez Anabelle
po pierwsze gratulacje, wynik bety świetny
po drugie progesteron dodatkowo po potwierdzeniu ciąży nie zaszkodzi, a może pomóc, zazwyczaj bierze sie go do rozwoju łożyska zatem przez I trymestr.
objawy możesz mieć różne, albo ich nie mieć, to nie ma wpływu na rozwój maleństwa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002995 przez lena20
no ja mam nadzieje ze wszystko bd db itp,bo testy rb to mialam kreski blade a w sobote zr tez test to juz kreska byla mocna :) jak bylam kd na usg bo odbiealam recepte od ogolnego lekarza to zr mi od niechcenia to usg trwalo moze z 30 sekund i pow ze narazie nic nie widac zebym czekala,a jak bylam 2 tyg temu na usg u ginek to pow ze prawdopodobnie ciaza ale malo co widac bo jest za wczesnie i zeby przyjsc do niego za 2 tyg z pelnym pecherzem zebym nie sikala przed wizyta tak jak ostatnio,,wiec licze i mam andzieje ze wsz db bd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl