BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 tydzień temu #1034903 przez dodi

aggi napisał: Dobry wieczór, obiecalam więc jestem ;) nadrobie zaległości, póki S jeszcze nie ma. :-)

magmus masz rację samo w sobie pyszne :-) zawalilam no bo nie miałam kakao. Resztke tylko ;) pieluchy z lidla kupiłam i jakościowo tak samo jak dady, żadnych zastrzeżeń nie miałam :-)

sandra Maks z 6.08 :-) najbardziej przydały mi się body z długim, polspiochy, pajacyki :-) na 62 już potem szalalam z spodniami bluzkami z długim koszulkami :-) jednak niby ciepło ale takiego noworodka jednak w krótki rękaw bym nie ubrala, no chyba że dowaliloby 36st jak rok temu. Wiadomo że warto mieć chociaż po jednej sztuce każdego ciuszka bo nigdy nie wiadomo jak będzie :-) pochwal się ciuszkami potem :-) mega brzucholek masz :-)

niagara słodkości ten twój najmłodszy :-)

dodi jakbyś chciała zioła to pisz, ja mam na zbyciu :-) o widzę że już kupilas:-)

brown wiesz że ja jakoś przeczuwam że będziemy walczyć razem i pisany nam będzie wspólny wątek? O tak na przemyślenia mnie wzięło :-)

nat Helena przesłodka :kiss: dzięki za dobre słowa :-) wiesz jakoś nie mam ostatnio weny by tu pisać, kompletnie ..

nati ale masz szczęśliwe dzieci ! :-)

cornick spoko, my musieliśmy w końcu łóżko kupić bo nasza wersaleczka to nam dechy już w plecy wbija :p

ziaa nie rycze :-) ale jakoś ostatnio nie umiem się zebrać by tu pisać ;) wszystkiego najlepsiejszego ! Bliźniaków! Za te wszystkie twoje zmartwienia :-)

Ojjj nadrobilam. :-) a co u mnie? Jestem na pełnych obrotach od rana do wieczora z Maksem. S robi nadgodziny i jeszcze dodatkową sobie załatwił. Więc wychodzi przed 6 a wraca po 21.. poza tym nic nowego u mnie. Nie wiem który mam dc i dobrze mi z tym. Kupiłam castagnus i od następnego cyklu będę brała. Nie mam weny by pisać po 10x na dzień jak dotychczas. Chyba się coś we mnie wykruszylo ;) no nic, czekam na lepsze dni :-) mam ambitny plan w końcu coś robić, handmade sobie wymyśliłam, tak bardziej dla rozrywki niż wielkich zarobków. zakupilam już pierwsze potrzebne rzeczy i zacznę działać, szczerze to nie umiem się doczekać już co z tego wyjdzie :-) trzymajcie kciuki :-) pozdrawiam buziaki :kiss:



Aggi...a co będziesz robić ....decoupage koraliki czy cuś ?
głowa do góry ...w końcu się uda
ziółka mam wczoraj dotarły nie wiem tylko czy pic je cały cykl czy tylko do owu? jak ty pijesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034904 przez brown24
Aggi kochana co nas nie zabije to nas wzmocni! :) i tez liczę ze będziemy razem narzekać na ciążowe dolegliwości hehe.
Co będziesz handmadowac? :laugh: Pochwal się ;)
Ja tez nie wiem który dc, ale chyba @ za pare dni bo mnie cosik mdli :laugh:
Przez ostatni tydzień miałam tak zajęta głowę w pracy, ze poprostu nie mam sily myśleć i użalać sie nad sobą, bo zasypiam jak niemowlę :silly:

Pumcia apropo zasypiania :evil: Kiedys uslyszalam ze dziecko jest dużo spokojniejsze gdy jest opatulone w tennn no ROZEK :P bo ponoc czuje sie bezpieczniej, tak jak w brzuszku u mamy:) zycze Wam samych pokojnych nocy i wytrwalosci.Szymus CUDO :kiss:

Nat ciesze sie z Helenka sie powoli docieracie :-*

Sandra pokazny masz brzuszek juz :) a ubranka sweet :P

Magmus super ze wzystko w porzadku:) Tylko nie imprezuj za duzo na tej wsi :laugh: Bimber to tez alkohol! :laugh:

Dodi jak nie masz problemu z ovu to pijesz ziolka do ovu, jak masz to caly cykl, czy tak jakos :lol:

Zajrze pozniej:D dzis musze ogarnąć chatę bo jutro w pracy mamy akcje zdrowia i urody, więc pewnie wrócę padnieta hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034905 przez aggi
Witam się. :-)

sandra cudeńka ! A widzę że minnie króluje :-)

dodi mam pomysł na lampki dziecięce. Chcę na próbę Maksiowi zrobić do pokoju :-) może komuś się spodoba. A zioła trzy całe cykle non stop albo do owu i odstawiasz. Płaska lyzeczka, zaparzasz 30min, pijesz przed snem powoli :-)

brown jak wyżej :-) lampki nocne dla dzieci :-) ciekawe co z tego wyjdzie :-)

pumcia popatrz na woombie. www.otulaczwoombie.pl/ Moje koleżanki zachwalają ;) dzieci dosłownie choćby nie było podczas snu.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034906 przez natkka
Doczytałam was w końcu :D
natb - nie miałam jeszcze okazji pogratulować :) super jest Twoja Helenka i ma takie piękne włosy :D chusta śliczna i mam nadzieję, że pomaga :) My jesteśmy już mocno chustową rodziną :D Tośka uwielbia a i mi i J. sprawia to przyjemność więc w naszej kolekcji już trzy chusty :)
Pumcia - Tobie też gratuluje :) mam nadzieję, że załapie się na jakieś zdjęcie :) ehh, co wrzucisz to zdążysz skasować zanim ciotka natkka wejdzie na forum :P
magmus - moja też ma sakzę białkowa ale mamy biebilon i dostajemy go na receptę więc kosztuje tylko 17 zł :)
miśka - gartulacje, pokaż tą mała kruszynkę :)
Sandra bardzo mi przykro, niestety czasami rodzice zawodzą
brown - gratulacje nowej pracy, a czym się będziesz zajmować?
Julka - ja ćwiczę trochę z chodzkowską i uważam, że jest super :) byle nie przesadzić bo na poczatku to ja miałam taką kondycję, że 15 minut t był absolutny maks :)
Miluniaa - ja jak Tośka ma taie nerwy, a niestety zdarzyło jej się to ze dwa czy trzy razy to podaje jej czopki viburcol, są na wyciszenie dziecka :) U mnie było tak,że małą yła nerwowa przez cały dzień, przez co nie mogła w ogóle zasnąć i denerwowała się jeszcze bardziej. Na szczeście czopek pomógł i usnęła :)
Nefri - śliczne te twoje chłopaki i już jakie duże :)
cornick - aurora cudo :D
Niagara - ja trrochę nie w temacie, a co sprzedajesz? Może jakiś link?
NatB- chustę jak wypierzesz to dobrze jest przeprasować z dużą ilością pary i spać na warkoczu z niej :) bardzo się fajnie to sprawdza :)
Sandra - brzusio śliczny :)
aggi - super, to jak już zrobisz to się pochwal :)

U mnie jak to z małym dzieckiem, raz lepiej raz gorzej. Tośka niestety z tych chorowitych mi się trafiła. Dwa razy leczyłyśmy już zapalenie dróg moczowych, raz zapalenie uszu a wszystko to w trzy miesiące :( poza tym Tośka pięknie śpi w nocy, za to w dzień prawie cały czas charcuje. Na szczęście jest już bardziej kontaktowa i super się do mamy uśmiecha :) to mi rekompensuje absolutny brak czasu w dzień.
Podziękowania: Nefri

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034909 przez Miluniaa
natka to widze ze trafil Ci sie taki twardy zawodnik jak mi :D moja potrafi caly dzien oka nie zmruzyc :evil: ale juz do tego przywyklam, za to noce super przesypia tylko do karmienia sie budzi :)
nati ja w sumie go 3 razy uzylam i na razie na tym koniec bo okres sie skonczyl :laugh: musze czekac za miesiac zeby cos wiecej powiedziec ;p
Dziewczyny mam pytanie ja małej zupki itp mam zamiar zaczynac podawac w polowie 5 mies lub w 6 , zastanawiam sie czy by nie sprobowac na noc podac jej kaszki holle zeby nie musiala budzic sie na jedzonko bo wiadome ze mleczko to wleci i wyleci no i tak sie zastanawiam czy taka kaszka to dobry pomysl na pierwszy inny posilek niz mleczko ...

nati Ty sie znasz na chustach wstawiam CI zdjecie mojego przytulasa . czy my dobrze zamotani jestesmy? bo cos ostatnio Zu nie jest w luczek wygieta tylko bardziej prosto ma plecki ... tak tez jest ok czy ja cos zle robie?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034911 przez magmus88
Brown.... podejrzana sprawa.... skąd wiesz, ze zawsze ze wsi przywozimy bimber hahahaha

Mila, Twoja mała zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy haha

Matko natka, kope lat :) A gdzie zdjątko?? A z tym mlekiem to odpowiedź chyba nie do mnei :D

Aggi a o jakich lampkach myślisz? Z czego są zrobione?
Podziękowania: Miluniaa, brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034913 przez Miluniaa
magmus to chyba do mnie mialo byc natka sie pomylila :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034914 przez natkka
Magmuś przepraszam, miało być bodajże do Milunii, ale tak to jest jak się odpisuje na posty z 20 stron :P
Milunia, kolanka ma za nisko, powinny być dużo wyżej, powinien z nich być kąt ostry :) wtedy mała będzie miała zaokrąglone plecy tak jak powinna :) zaraz wrzucę zdjęcie, ogólnie na tym zdjęciu i tak jeszcze nie jest idealnie bo to było jedno z moich pierwszych wiązań, więc powinny iśc kolanka jeszcze bardziej w góre :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034915 przez Miluniaa
natka na tym wiazaniu u Ciebie to kruszynka :) to juz ja wiem czemu mi teraz nie wychodzi, a kiedys wychodzilo ... bo sie kolezance przytylo :laugh: :laugh: :laugh: zobacze jak wrzasku narobi wyzej ja zawiazac, bo teraz grzecznie lezy to nie tykam lwa :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034917 przez aggi
nattka oczywiście jak wyjdzie to się pochwale :-) słodka ta Twoja Tosia :-)

milunia średnio pomogę, bo ja zaczynalam od marchewki, potem ziemniak, po jakimś czasie dopiero owoce, a kaszke to mały dostał dopiero jak niemal 6mscy miał ;) u nas zawsze mleko było na noc i w nocy. Twoja laseczka jaka duża już :-) śliczna :-)

magmus jak mi wszystko co potrzebne przyjdzie i wyczaruje maksiowi jedną sztukę to zobaczysz :-) ogólnie biała lampka nocna z różnymi malowanymi motywami :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034918 przez Miluniaa
natka chyba z tego wyzej jej zawiazania nic nie wyjdzie bo jak ja wyzej wiaze to malo mi zebow glowa nie wybila nie moge jej miec blisko buzi bo to niebezpieczne stworzenie :laugh: a moze ona juz za duza na to wiazanie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034920 przez niagara
Natkka szyję i sprzedaję ubanka dziecięce. Wrzucam linka na fanpage na FB
www.facebook.com/akuku.polska/

dawanda, gdzie między innymi sprzedaję
pl.dawanda.com/shop/AkukuAkuku

I pakamera

www.pakamera.pl/akukuakuku-0_s12297407.htm

Milunia ja zagęszczałam mleko kleikiem ryżowym i był to jej pierwszy posiłek inny niż mm.

Aggi mnie jakoś nie przekonują te otulacze, dzieci jakieś skrępowane w nich się wydają. Moja ładnie spała bez takich cudów :P dla drugiego też kupować nie będę :P
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034924 przez Miluniaa
niagara od ktorego miesiaca??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034925 przez nati.olsztyn
milunia Kolanka wyżej i ten material co z boku idzie to bardziej miedzy Was wsun. Kurczę, nie wiem czy zrozumiale piszę. O tak jak natka u siebie pokazała.:) Nóżki trochę szerzej tez bym dała. No i jak sie tak rozglada mocno to moze czas na plecy ją wrzucić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034926 przez Miluniaa
nati boje sie na plecy ze mi spadnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl