BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 10 miesiąc temu #1037647 przez aggi
Fajnie że się Wam spodobała :) Moja mama kręciła nosem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037649 przez magmus88
Aggi - a klosz na taką lampę przy suficie też robisz?? ehhehe Super jest! :) Kolorki świetne :) Jakieś nowe powołanie odkryłaś??

Sandra - Ty chudzino! Pięnie wyglądasz :) Tylko pozazdrościć :)

Cóż za dumnego starszego brata widze.... pięknie! :)

Ja jestem po wizycie.... Podczas KTG żadnych skurczy, mały spał.... nic nie wywijał ehhe. Szyjka co prawda krótka ale zamknięta. GBS pobrany. We wtorek mam USG także będę wiedzieć ile mały waży a w środę wizyta :) Ach no i mam już odstawić luteinę :) Byłam dziś też u diabetologa.... następna wizyta jakieś 6 - 8 tyg po porodzie. Także powoli zamykam niektóre sprawy ehhehe.

Od środy mogę już rodzić w swoim szpitalu :) Także... przeleciało. Ale i tak przeczuwam nosem, ze sierpień będzie należał do mnie :)

Edit:

Joanna, i jak tam? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037652 przez MARI
Hej kobietki :) :)

Ja rano sikłam więc zobaczę co tam teraz pokaże ten mój mocz.

SANDRUSKA SUUPER wyglądasz :) :)

AGGI ładna lampeczka- taka oryginalna :)

JOANNA czekamy na info :)

MAGMUS czyli dobre wieści, czekacie na synka :) :)

DODI Adaś ma super pasującą koszulkę ;) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037661 przez moofka
dzień dobry :whistle: czy Nat to się jakoś ostatnio meldowała? bo szukam, szukam i nie widzę :blink:

Mari gratulacje! widzę, że jesteśmy na podobnym etapie ;) kiedy dokładnie wizyta? ja idę za 2 tygodnie i też mam nadzieję, że dzieć się ujawni :whistle:

ooo dodi Tobie też gratuluję! ale się tu dzieje :blink:

magmus Ty nie gadaj o sierpniu bo nie znasz dnia ani godziny :P no ale byle do środy i trzeba zwolnić miejsce kolejnym staraczkom ;)

ja od 2 tygodni jestem już na zwolnieniu, w zeszłym tygodniu pożegnaliśmy nianię Zośki więc wcale nie mam więcej czasu na odpoczynek :P więc znowu piszę z doskoku :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037671 przez aggi
magmus jeszcze nie wiem czy robię a cooo komplet byś chciała? :blush: super już bliżej niż dalej :-) pamiętaj 6.08 to fajna data :evil: :whistle:

mari dziękuję :-)

moof niestety nat nie było :( już też trochę się martwię co z nią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037677 przez magmus88
Aggi no wiesz... póki co u mnie wisi sama żarówka ahhaha :) :D Byłam nawet dziś w castoramie to totalnie nic nie mają.... ;/

moofka - wpadasz raz na ruski rok a potem narzekasz... :PP Ale to u Ciebie leci :) Czemu zawsze "swoja" ciąża się tak dłuży eheheh. No wiem, że nie znam dnia a ni godziny.... Ale jakoś nic nie wskazuje na poród, póki co ehhehe. A że bedzie to mój pierwszy to podejrzewam, ze może być po terminie.... a że termin mam na 28 lipca to myśle, ze sierpień może być jak nic! Mam tylko zakaz od koleżanki, zeby rodzić 1 sierpnia :D bo jej sisotrzeniec i przyjaciółka mają wtedy urodziny ehehhe

Mari, tak tak, synuś heheh. 3 lekarzy potwierdziło, więc jeżeli okazałoby się inaczej byłabym zawiedziona hahaha :D (żart)... a tak na serio nawet nie wiedziałabym jak mam nazwać córcie :D

NatB - przywołujemy Cię :) Zamelduj tylko, że u Was wszystko ok i mozesz wracać do codziennych obowiązków :)

Joanna :D czekamy :D

Aggi a za Ciebie to ile jeszcze te kciuki mamy trzymac? Bo z Joanna to dziś w sumie sprawa się wyjaśni :)

Pumka - a Ty jak tam? Wir macierzyństwa Cie pochłonął na dobre :) w sumie nie ma się co dziwić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037679 przez aggi
magmus no to jak coś wymysle to dam znać, a jaka kolorystyka gwiazdek by Cię satysfakcjonowala? :p a kciuki trzymaj trzymaj ;) choć nie wiem czy jest większy sens. A @ ma być pojutrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037680 przez nati.olsztyn
To ja jeszcze ziaa przywołuję:)

Ja za to wpadłam dziś w szał sprzedażowy i od rana wystawiam co popadnie;)hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037694 przez joanna1991
Hej Hej kobietki.. Ja dziś nad samym ranem po godz 5:30 zostałam wezwana do pracy :/ nie byłam w stanie zrobić bety jedynie sikańca zrobiłam który wyszedł negatywnie.... Musiałam na tej podstawie zdecydować się na rezonans.. wyniki podobno za 2 tygodnie ale mama powiedziała że załatwi mi prędzej.. oby bo jestem strasznie niecierpliwa... Do terminu @ jeszcze 3 dni też się niecierpliwie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037696 przez moofka
magmus widzisz mój czas codziennego pisania na forum już chyba minął :P mi ta ciąża leci dosyć szybko :whistle: z Zośką strasznie dłużyło mi się na koniec, już chciałam urodzić i mieć z głowy :silly: urodziłam tydzień i 1 dzień przed terminem dzięki oksy ;) jakbym miała się jeszcze turlać po terminie to by mnie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
także wcale Ci tego nie życzę :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037697 przez joanna1991
MAGMUS - MOOFKA ma racje ty nie licz na ierpień tylko szybciutko nam zwalniaj miejscówe :p popatrz ile nas tu jest :p hi hi szybko ci zleciało, jeszcze troszeczke i dzidziuś będzie przy tobie :*


AGGI też bym chciała taką piękną lampkę! :) Zdolna z ciebie mamuśka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037706 przez aggi
joanna trzymam kciuki. Za wyniki rezonansu ale też za nie przyjście @ :* obiecuję Ci lampkę jak tylko będziesz chciała :-)



Moja @ na bank jutro dotrze. Wahanie nastroju doprowadzi mnie do szału dziś.do tego Maks i jego marudzenie wcale nie pomaga. Ughhh ciężki dzień przede mną. Idę poodkurzac z rana coby się wyżyć trochę. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037711 przez ziaa
Cześć Pierniki! :D B)

Jestem nati, jestem :D Co tam U Ciebie? :)
Po konferencji, a przed szkoleniem melduję, że u mnie wszystko ok, w piątek jade zobaczyć góry :D Lata tam nie byłam!

Brown Ty górska kozico, co u Ciebie? :woohoo: :evil:

Magmus, Ty to chyba tym myśleniem ściągniesz ten poród tak późno! Wiesz ja @ ściągnęłam myślami :D, więc weź Ty tez uwierz w siłę umysłu i ustal sobie jednak lipcowy termin :D

Aggi lampka super! :D Kolor gwiazdek śliczny :) Mogę Ci polecić farby akrylowe ( kupuje się je na tubki, wiec wybierasz kolory tylko te które potrzebujesz) są super bo mają bardzo ładny połysk po wyschnięciu :) Maksik, proszę Cię, bądź dziś łaskawy dla mamy :)

Szatanico i NatB - ja tez dołączam sie do uprzejmej prośby o jedno krótkie zdanie jak żyjecie Mamuski :)

Joanna co Ty masz za niełaskawą pracę, że Cie o takiej godzinie nagle ściągają? :blink: Chyba bym musiała z zamkniętymi oczami tam jechać taka nagle wyrwana z kontekstu łóżkowego :D

Komuś jeszcze, coś jeszcze? :)

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
EDIT!! Będziecie musiały wracać do tego postu bo będę go edytowała już do końca mych dni na forum. Nie mogę moge dodać kolejnego, bo aktualna liczba moich postów jest zbyt wymowna!!! :D :evil: :evil: :evil: :evil:


Aggi akrylowe farby powinny robić taką "skorupkę" na powierzchni. Ona jak zastygnie to jest gładka i odbija światło :)
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037714 przez aggi
ziaa ej mam akrylowe właśnie ale niestety nie błyszczą. Bubel jakiś mi sprzedali :p

Pojezdzilam na odkurzaczu i mi ciut lepiej, a i czysto w domu mam.uffff

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037716 przez nati.olsztyn
aggi U mnie też się zaczynają wahania nastroju!!! A to dopiero 22 dc. Jako, że nie wiem kiedy byla owulacja to nie wiem kiedy się @ spodziewać...wrrr Wczoraj mnie brzuch ćmił i był wielki jak przed @ a dzis nic nie boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl