BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038368 przez nati.olsztyn
pumcia Wełna lecznicza to się nazywa. Ja zamawialam na naturalnamama.pl Ma bardzo dużo zastosowań.
A jesli chodzi o @ po porodzie to jest to baaardzo indywidualna sprawa. Mówię o.mamach karmiacych piersią. Aby nie było owulacji musi być odpowiednia częstotliwość i intensywność kp. Ja po pierwszej ciąży dostalam po 7 miesiacach a po drugiej po 17.:-) Ty karmisz piersią? Aaa juz widzę: karmisz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038380 przez ziaa
Helllloooooł Pierniki :D

Weźcie sobie te deszcze okej? Ja sobie jakoś bez nich poradzę, spoko. :lol: Ja ładnie proszę! :whistle:

Moja @ się jeszcze nie pojawiła, daje je czas do weekendu ;) w sumie w przyszłą środę i tak zaczynam tabsy, więc nawet nie chce mi się być na nią zła ;p

Magmus to się jednak naczekasz ;) Dobrze, ze macie się świetnie i rośniecie zdrowo :)
Joanna Ty nadal taka cierpliwa? Myślę, ze to będzie Twój nowy przydomek :D :whistle:
Aggi Maksik zdrowy?
Niagara jak się masz? :)

i tak - co tam? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038381 przez nati.olsztyn
Hejka ziaa:)
Jak tam Twoja joga? Moja "zdechła" po 3 dniu, który zresztą robilam przez trzy dni bo ciągle coś... ale dziś zaczynam od początku i zamierzam dotrwać do 14-ego. :laugh:

O tak! CIERPLIWA to idealna ksywka dla Joanny ;) Ja bym do tej pory zrobiła już 500 testów i co najmniej raz byla na becie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038391 przez Sandruska1995
ziaa z chęcią ale właśnie też go mamy pod dostatkiem :laugh:

Pojechaliśmy kupić resztę rzeczy dla małej. Oczywiście wzięłam też kilka pierdół bo takie ładne :laugh: myślałam że ta reszta zakupów to mało a jednak trochę. Dostałam też kosmetyczke z Rossmann dla małej z gratisami :) Jestem zadowolona . Potem wam pokaże co do kupiłam. :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038392 przez ziaa
Kurde nati dobrze, ze piszesz! :D
Przynajmniej się zawstydziłam, ze nic nie zrobiłam w kierunku jogi i dzięki temu zacznę :) Chcę to robić uwaga - między 6 a 6.30 rano, tylko na razie pracuje nad wstawaniem ;p Pogoda mi nie pomaga, ale dość tłumaczeń :) Zapytaj mnie proszę jutro czy ćwiczyłam, myślę, ze będzie mi na tyle wstyd powiedzieć nie, że pomoże mi to ruszyć tyłek rano ;) Daj raz jeszcze nazwisko tej babeczki z która ćwiczysz lub tego wyzwania czy co to tam jest :D
Dziewczyny która jeszcze się do nas przyłączy? ZAPRASZAM? Może Cierpliwa Joanna? :woohoo: :whistle: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038393 przez nati.olsztyn
ziaa Uwielbiam Cię!!! :-)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


A my sprzedalismy ostatnio trochę rzeczy i co...wszystko (i jeszcze trzeba było dołożyć) poszło w samochód bo się okazalo że po ostatniej naprawie jeszcze cos zostało do zrobienia...wrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038394 przez ziaa
hahaha, Nati wzajemnie chyba powinnam powiedzieć :D

Dziękóweczka :D To do boju! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038395 przez MARI
Hejka ja na szybciocha z pracy, wieczorkiem was nadrobie będę po wizycie więc może dowiem się kto mieszka w moim brzuszku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038396 przez aggi
Cześć i czołem :-)

pumcia nie efekt jojo, nie nazwalabym tego tak. Zresztą już sama niewiem. Przed ciążą i w ciąży pilnowalam jedzenia, godzin, zdrowo jadlam itd. Po ciąży jak karmilam to nie wiem czy hormony ale mój organizm uznawal tylko ciastka!! Masakra :( trzęsłam się na wafelki... nawet u lekarza byłam... na śniadanie obiad kolację wciagalam ciastka. Może dla kogoś wyda się to śmieszne, dla mnie to była wewnętrzna tragedia bo nie umialam sobie z tym poradzić.. przestałam karmić i już lawina ruszyła nie umialam ogarnąć przy dziecku posiłków i nadal nie umiem, jem byle co, co mi wpadnie w ręce.. wieczorem jem, fast foodyi w ogóle. No generalnie odkąd urodziłam tosystematycznie tyje i wiem że to moja wina bo nie umiem, nie potrafię ogarnąć się. Ale sięuwywnetrznilam. Wybacz za poemat ;) co do @ moja była 3msce po porodzie. Karmilam 2,5msca

ziaa Maksior wrócił do normy na szczęście :-)

mari trzymam kciuki za wizytę :-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038397 przez ziaa
Aggi a może spróbuj jeszcze sama, co? Ale podejdź do tego inaczej :0 Wyznacz sobie cel... na co wydasz DLA SIEBIE te odłożone na specjalistę pieniądze, niech one będą Twoja motywacją :) Nie wiem co co chciałabyś wydać te pieniądze, ale wiem, ze mamy ogromne pokłady motywacji, a najważniejsze to wyznaczyć jasno wyznaczyć cel: ile i kiedy :) Ile chcesz ważyć i kiedy sprawdzisz jak Ci idzie :) Jak chcesz to ja Ci mogę pomóc. Mailowo, fejbukowo czy nawet telefonicznie :) Wiem, że potrafisz :) A jak na przykład za 3 miesiące nic sie nie zmieni, to pieniądze bedą czekały i zamiast prezentu dla siebie będzie specjalista :) Myślę, że przyszła wiosna będzie dla Ciebei cudna bo juz będziesz po wagowym problemie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038404 przez natB
Heeejo HOOO :D...

Szarańcza ŚPI :D :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :whistle: :whistle: a matka cieszy się chwilą CISZY :) i błogiego spokoju... nadrobiłam zakupy w internecie i co i 500+ POOOSZŁO :P... było i się zmyło...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziś mieliśmy pierwsze szczepienia W KOŃCU... 3 miesiące i dzieć zaszcepiony... Helena waży już 6 kg rośnie mi panna :)... szczepiłam 6w1 plus pneumokiki, które miałyśmy za darmo ze względu na wadę...liczę, że nie będzie żadnych NOPÓW i innych historii

pumaa Ty dalej trzymasz dietę przy Szymku? hej koleżanko zluzuj na prawdę nic mu nie będzie, jak zjesz ciacho :) ...

aggispecjalistą? dzieeewczyno tak jak ziaa mówi :) wyznacz sobie cel :) ciesz się, że Maks pozwala Tobie na wyjście i aktywne ćwiczenia :)... Ja na razie mogę o tym pomarzyć, zresztą nie mam i weny i sił :D

no i to na tyle, nie nadrobię, jak zawsze... a pisałam już, że jedziemy nad morze pod koniec sierpnia :) meeega się cieszę.,.. uwierzcie mi NIC nie robienie spędzanie czasu z męzem i z dziećmi to jest to na, co tak daaawno czekam :) :) nawet gdyby miało tak lać, jak dziś :whistle: :whistle: :whistle: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038405 przez natB
sandruska czasem tak, jak czytam Twoje posty o zakupach to się zastanawiam, czy Ty aby na pewno rodzisz jedno dziecko czy czwórkę, a może piątkę :)... hah szalejesz z zakupami... ja osobiście Wam powiem, że kupiłam kilka lepszych rzeczy z zary i z hm dla Heleny i tylko tak na zmianę je nosi... mam może z 5 par body wyjściowych i nic więcej :)... szkoda kasy na prawdę... a tak przynajmniej mi te rzeczy wynosi... po Władku mam dużo rzeczy pięknych, prawie nowych, które troszkę kosztowały, a jak mam je sprzedać za grosze to już szkoda... dlatego inną taktykę obrałam przy małej B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038407 przez niagara
Cześć Dziewczyny,
przepraszam ale ja dzisiaj na nic nie mam siły :( Chyba muszę się wyżalić... To moje dziecko mnie kiedyś wykończy :pinch:

Bez pieluchy chodzi już od dawna, wiadomo początki były trudne, ale wypracowaliśmy system, może nie idealny, ale działał. Jak cały dzień ładnie wołała, to nagrodą pod koniec dnia były lody, a jak się zapomniała to lodów nie było.
Doszłyśmy już do etapu, że prawie za każdym razem wołała o czasie, bez przypominania.
Wiadomo zdarzały się drobne wpadki, czasem nie zdążyła, bo zabawiła się, ale to co jest ostatnio to już przechodzi wszelkie granice :blink:
Dzisiaj pogoda kiepska więc siedzimy w domu i co, wszystko ląduje w majtkach :pinch: :pinch: :pinch: :angry:
Nie wiem już co robić :pinch: Może jakieś małe nagrody ją zmotywują? Drobne zabawki do zbierania kolekcji? Ziaaa Ty z branży, podpowiedz co to by mogło być.
Macie jakieś inne pomysły jak rozwiązać ten nasz brzydko pachnący problem?

Z pozytywnych rzeczy, mam dziś połówkowe i usg 3d :) Może jak małego zobaczę to humor mi się trochę poprawi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038409 przez Sandruska1995
natB wiem o czym mówisz :laugh: przy małym tak samo szalałam i mi zostało dużo nowych , ale to jest wszystko takie słodkie i jeszcze bardziej że zawsze chciałam ta córkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038431 przez aggi
Byliśmy u dentysty :-) uffff tak się bałam. Maks ząbki idealne, a ja po 2 latach od wizyty nie mam nic do roboty :whistle:
S mnie dzisiaj zeźlił, ale trudno nie ma co roztrzasac ;)

ziaa o matko ty jakimś psychoterapeutą jesteś czy coś :-) pięknie napisalas to, wzruszyłam się trochę :-) powiem ci że miałam już kilka prób... i coo i nic.. jestem nieogarnięta odkąd mam dziecko...

nat mi zapłacili za 4msce więc jestem bogata haha ! ;) nie wiadomo czy za te kasę uciekać z kraju czy co :evil: ja z ćwiczeń jestem niestety lewa.. i nie mam z kim, a sama nie umiem się zmusić. Niestety...

niagara nie pomogę bo Maksior wciąż nie gotowy na chodzenie bez pieluch :( czekam aż zdarzy się cud i moje dziecko zaczai że w ogóle coś robi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl