BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 8 miesiąc temu #1041006 przez Nowa...
Gonia - Witam.Ja jestem w trakcie picia ziół ;) Ja pije też siemie lniane od 1 dc po dwie szklanki dziennie i widzę poprawę w śluzie ;) w zeszłym cyklu siemie nie piłam i śluz był gorszy. Jest Dodi i Niagara które zaszły chyba w 1 cyklu picia tych ziółek. Może to przypadek, ale co tam spróbować nie zaszkodzi. Ja piję 2 cykl :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041008 przez Nowa...
Gonia - Witam.Ja jestem w trakcie picia ziół ;) Ja pije też siemie lniane od 1 dc po dwie szklanki dziennie i widzę poprawę w śluzie ;) w zeszłym cyklu siemie nie piłam i śluz był gorszy. Jest Dodi i Niagara które zaszły chyba w 1 cyklu picia tych ziółek. Może to przypadek, ale co tam spróbować nie zaszkodzi. Ja piję 2 cykl :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041009 przez Nowa...
coś się wiesza :evil:
Sandra jak u Ciebie? :) jak malutka? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041010 przez dodi
Witaj Gonia
Ja pilam ziólka i tak jak Nowa piszę udało mi się zajść w ciążę w pierwszym cuklu picia może to przypadek ale na pewno nie zaszkodzi
Mam juz 39lat a.pomimo to po 6m-cach straranek z testami owu noszę kolejne maleństwo pod sercem wiec trzymam kciuki żeby i tobie się udało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041011 przez niagara
Cześć Dziewczyny :laugh:
My już po urlopie, było rewelacyjnie, pogoda super, wypoczęliśmy, naładowaliśmy baterie, tylko teraz ta sterta prania :laugh: :blink: :P

Byłam dzisiaj na badaniach, wiecie że to już 30tc :blink: szok kiedy to zleciało :blink: Mały już nie taki mały waży 1600gram a jak czasem daje czadu to aż łzy w oczach mi stają :laugh: :P

Witam nowe staraczki, fajnie że dołączyłyście :)

Gonia ja faktycznie piłam ziółka i zaszłam w pierwszym cyklu, choć wcześniej przez 8mcy się nie udawało. Może to zbieg okoliczności, ale ja wierze, że ziółka zdziałały cuda :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041012 przez GoNia79
Witam Was Niagara i Dodi...gratuljje Wam ze Wasze staranki zakonczyly sie OWOCNIE..I Pocieszajace jest to co piszecie chyba tez zaczne stosowac te ziola tyle chyba od nastepnwgo cyklu bo wnioskuje ze pije sie go od pierwszego dnia cyklu a ja jestem w 7 dc...powiedzcie mi jeszcze gdzie takie ziola mozna dostac czy to juz gotowa mieszanka jest czy kupuje sie osobno skladniki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041013 przez GoNia79
Nowa... Witaj ja juz staram sie ponad dwa lata i bardzo pragne malenstwa poczuc jego cieplo zapach przytulic ah cudowne i nie zapomniane chwile..ciesze sie ze Was spotkalam na swojej drodze i trzymam za was wszystkie kciuki by Wam sie udalo zafasolkowac..pojde w wasze slady i zakupie tez ziola..zaryzykuje bo lto mie ryzykuje ten nie zyje heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041019 przez nati.olsztyn
milunia Bidulko, tule Cię mocno i oby mdlosci przeszly Ci jak najszybciej :kiss: Twoja Zu to dobra agentka, prawie jakbym o Mary czytała, nie można się na ulamek sekundy odwrócić. Kiedys mąż pojechał z M ( 2 lata juz miała) do sklepu przemyslowego, kupili co trzeba i wrocili. Parę dni pozniej znow pojechali bo czzegos zabrakło i co mężuś uslyszal wchodząc do sklepu? "Niech Pan teraz dobrze corki pilnuje bo po Waszej ostatniej wizycie mialam pol dnia roboty..." Okazało się, że mąż wybieral towar a Maria w tym czasie odklejala ceny od innych produktów :woohoo: :laugh:

gonia Widzę, że już ziółkowe dziewczyny się odezwały.:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041021 przez ziaa
Nati to może test??? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041023 przez nati.olsztyn
ziaa Zrobiłam:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041025 przez aggi
Czołem!

gonia witaj ;) jedynie wizyta u gina mogłaby rozstrzygnąć co się działo w czasie tych bóli. Równie dobrze mogła się zrobić torbiel. Z niepeknietego pęcherzyka.. I dlatego bolało. Byłaś na jakichś badaniach u lekarza skoro się nie udaje już 2 lata? Proponuję iść. Ze wspomagaczy olej z nasion wiesiolka wspomaga śluz płodny. Zioła ojca sroki też niby są na owu ale to już wyższa filozofia - jak chcesz to ci odsprzedam bo na mnie nie działały ;)

niagara 30tc?! Matko jak czas leci ! :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041026 przez nati.olsztyn
Niagara To zanim się obejrzysz a będziesz jechać na porodówke;) A jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041027 przez ziaa
Nati szukamy pozytywów czy tulimy? :) Ja tulimy to poczuj sie utulona ;P a jak szukamy pozytywów to zobacz jak castangus Ci ładnie cykl wydłużył :woohoo: A tak serio to trzymam kciuki za szybie unormowanie sprawy, albo w jedną, albo w drugą stronę. Kto jak nie ja najlepiej rozumie to rozczarowanie jak test negatywny, a @ się nie pojawia :whistle:
Niagara no faktycznie petarda! :) Jak się masz? :)
Aggi co U Ciebie?
Witam nowe forumowiczki :) GoNia79, stOkrOtka91 miło Was poznać :)

U mnie ból jajników zmienił się w ból podbrzusza i to by było na tyle. Myślałam, ze będę gorzej czuła sie po pregnylu, ale jakiś łaskawy ten cykl i po clo i po zastrzyku :) Popisałaby z Wami i w ogóle ale mam zajebiście dużo pracy ;) Jutro wlecę na dłużej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041029 przez natkka
Cześć Dziewczyny :)
Może mnie ktoś pamięta :P
Milunia wielkie gratki :D termin masz na marzec czy kwiecień?
U nas w miarę w porządku, chociaż Tośka wywróciła nam świat do góry nogami, zwłaszcza moje życie :) ale jestem zachwycona :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041030 przez nati.olsztyn
natka Pewnie że pamiętamy:) Przepiękne zdjęcie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl