BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1043841 przez Nowa...
Annie- mojemu facetowi mówiłam. Na początku było że nie, ale teraz zmienił zdanie i będzie robił badania, choć stresuje się. Pod koniec cyklu jaszcze moje jedne badania , a potem będziemy działać :) A Wy długo się starcie bo nie pamiętam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043842 przez Miluniaa
Puma bo ja do tej pory sie otrzasnac nie moge ze mi z ziecia kaczora chcesz zrobic !!! :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043855 przez Sandruska1995
natB super wieści :cheer: cieszę się że wszystko się układa :)

puma Mój mały nauczył się chodzić przy pchaczu właśnie . Nie ukrywam miał chodzik ale skorzystał tylko kilka razy i sprzedałam.

Aaaaa! Ale mam wieści w sumie chwale się . Bierzemy ślub po nowym roku . Zaczynamy wszystkie papiery już załatwiać i termin trzeba zrobić . Cywilny bierzemy a za 2 lata kościelny , wzielibysmy za rok ale szwagier się żeni więc będzie za 2 lata . Ale jestem szczęśliwa , mój M stwierdził że prawie 6 lat razem to nie ma na co czekać - wow szybki jesteś :laugh:
A taka sukienkę upatrzylam ale nie jestem pewna jeszcze bo tu w Niemczech ślub cywilny jest jak kościelny w Polsce . Tu cywilny się wyprawia chucznie a kościelny już skromniej. To co w Polsce się odbywa np po wyjściu z kościoła , np. Gołębie czy sypanie ryżem tu robią po cywilnym i większość idzie w sukniach ślubnych do cywilnego . Sama nie wiem
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043871 przez stOkrOtka91
Sandruska sliczna sukienka :) moja koleżanka w tym roku miała kościelny i tez szla w krótkiej. Maja swój urok :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043872 przez Sandruska1995
Teraz znalazłam jeszcze suknie i mam dylemat. Myślę że koleżanki z forum pomogą :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043873 przez stOkrOtka91
Też ładna :) wydaje mi się, że krótka jest bardziej dziewczęca, a dłuższa juz kobieca :)

Jak jesteś drobniutka to w oby dwóch Ci będzie twarzowo :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043874 przez nati.olsztyn
Sandra Obie piękne, jednak ta druga taka hmmm...poważniejsza;) w ogóle to gratuluję decyzji:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043877 przez Annie1981
Nowa... To dobrze, że Twój zmienił zdanie. Wiadomo, że się stresuje, to nie jest łatwe dla nikogo.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sandruska1995 To gratuluję decyzji :) Ta pierwsza sukienka bardzo ładna :) Niewiele jej brakuje do ślubnej, więc bym się nie przejmowała i w niej szła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043878 przez Pumcia
Sandrusia gratki - w sumie fajnie jak dzieciaki będą uczestniczyć w tym pięknym dniu :)

Miluniek spokojna Twoja rozczochrana - nie jestem za PiS em :laugh:
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043891 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jesteście moja grupą terapeutyczną. Przepraszam za tak.dlugi wywód.


Teraz bardziej w temacie forum:) Wczoraj mialam 19dc a brzuch bolał jakby @ miała przyjść lada chwila. W ogóle to juz drugi cykl tak.mam że od owulacji brzuch ćmi, z tym.ze w poprzednim ten bol.pojawial.sie i znikal, w tym jest ciągle no a wczoraj to juz bolało naprawdę mocno. Myślicie, że po Castagnusie moge to poprostu tak.mocno odczuwać? A może mój życiowy limit komórek się konczy i menopauza tuż tuż :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



A z przyjemniejszych rzeczy. Nasz nowy współlokator;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043902 przez Annie1981
nati.olsztyn Mnie po Castagnusie nic nie boli. A o menopauzie nawet nie myśl. Może zapytaj swojego gina na następnej wizycie czy to jest w porządku.

A u mnie dziś 10 dc i test owulacyjny wyszedł pozytywny :) Bałam się, że przez antybiotyk ten cykl będzie stracony, ale jak się okazuje, możliwe że ma na to niewielki wpływ :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043903 przez nati.olsztyn
Annie To do dzieła! Piękne maliny! :-) A ja gina chyba odwiedzę dopiero w nowym miejscu po przeprowadzce. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043920 przez Sandruska1995
Dziewczyny jak było u Was z @ po porodzie ? Ja dostałam pierwsza 16 września trwała do 21 czyli 5 dni jak przed porodem miałam . Miałam zawsze co 29 dni. Dziś 30 dzień i cisza nawet nie czuje żeby się zbliżała . Może być ze teraz np nie dostanę albo wiele później ? :dry:

Przepraszam , że nie mam suwakow ale ładowarka od laptopa mi się Popsuła a na tel ciężko zrobić :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043935 przez nati.olsztyn
Sandra Po pierwszej ciazy pojawila mi sie po 10m-cach i juz byla regularnie co 28-29dni, a po drugiej ciąży przyszla dopiero po 17m- cach i do dzis nie jest idealnie. Także może byc różnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043936 przez magmus88
Dziewczyny pomóżcie...

Muszę małemu podawać żelazo z mlekiem lub wodą.... Problem tkwi w tym, ze mały nawet butelki niee chce tknąć :( Przewalczyliśmy teraz ponad godzinę i nic. Tylko ryk :( a głodny jest na pewno.... Aż teraz usnął ze zmęczenia :( Chciałam mu dziś podać z mlekiem. Preparat podobno nie zmienia smaku więc smakuje jak zwyczajne mleczko.... Dwa tygodnie temu na chrzcinach mleko wciągał z butelki bez problemu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl