BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 4 miesiąc temu #1049594 przez Lady M
Cześć Dziewuszki,
Jestem nowa na forum i od razu przepraszam jeśli pytam o sprawy, które były już omawiane. Nie sposób przeczytać wszystko na raz :)
Od tego miesiąca robię testy owulacyjne. Dziś mam 18 dc. Wszystkie testy maja widoczna tylko kreskę kontrolna oprócz testów z 14 i 15 dc, które maja widoczne dwie kreski, ale kreska testowa jest nieco bledsza niż kontrolna. Czy to znaczy, ze nie było owulacji ??? Z góry dziękuje za pomoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049596 przez stOkrOtka91
Lady M witaj :)
wrzuć może zdjęcie testów to zerkniemy co tam Ci wyszło na tych testach :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049597 przez aggi
Dziewczyny dzwonilam do gina i jadę dziś do niego na 19tą.

Witaj Lady M ;) zasada jest taka, że jak są dwie kreski ale nie tak samo intensywne to negatyw. Pozytywny test teoretycznie jest tylko wtedy gdy kreska testowa i kontrolna są jednakowej intensywności. Jednak w praktyce jest tak że liczy się czasem właśnie tak jak piszesz dwie kreski, minimalnie jedna jasna ale widoczny skok hormonu gołym okiem. Ale no 100% pewności tylko lekarz może dac czy była owu czy nie, bo czasami testy są pozytywne a kobieta ma inne problemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049601 przez mar-tuska
Hej dziewczynki...

No wlasnie wrzuc foto moze cos razem uradzimy :)
Ale byc moze byla w 14,15??
Ja tymczasem mam 23 dc... 6 dni do @... no chybavze sie udalo.. tym razem
Od zeszlego tyg bola mnie bardzo piersi.. i sutki... az bolalo noszenie stanika.. nie mowiac juz o dotyku.. nigdy tak nie mam....
Macie tez tak?
Myslicie ze z testem czekac jeszcze te 6 dni?

A jak tam nowe mamusie
Nowa, nati, pinezka... stokrotka, gonia?
Ziaa na czym u ciebie stoi?
Buziaki dla wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1049615 przez brown24
Aggi Twoja tesciowa jets jeb..a :angry: i zamiast mózgu to ma chyba trociny we łbie :evil: !!! i jest ostatnia osobą, która powinnaś sie przejmować.Także głowa do góry, i do przodu :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Daj znac jak po wizycie :*

Ziaa Ty po becie? :kiss: bo troche ostatnio nie jestem w temacie.

Ja sie trochę pochorowałam, straszne przeziębienie mnie dopadło, ale już lepiej. A tak poza tym ostatnio duzo pracuje, grudzień był i dalej jest intensywny, styczeń też pewnie będzie podobny, więc
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049617 przez aggi
brown ciężko mi bo w momencie jak przestało mi już to zakrzatac myśli, praca zajęła mój czas to nagle TAM ciąża i cooo i cała chodzę nerwowa, do tego to dogryzanie...w ogóle szkoda gadać .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1049618 przez brown24
Wiem Aggi, ale minie kilka dni ,i poczujesz sie lepiej :* Poza tym masz Maksia słodziaka, skup na nim swoja uwagę, cieszcie sie wspólnie spędzonym czasem i bądź szczęśliwa, a teściową po prostu olej lub najzwyczajniej zjeb :evil: czasami to oczyszcza atmosferę, i może w końcu da Ci spokój ;)

Lady M witaj.Tak jak dziewczyny piszą,pokaz nam może testy.

Martusia ,ja tak mam,przed okresem czasami mój piersi chca eksplodować :laugh: .Ja bym poczekała jeszcze kilka dni z testem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049620 przez Pinezka
Aggi - tesciowa, ze scyzoryk sie w kieszeni otwiera.... Takim nigdy nie dogodzisz. Moja np na wiesc o tej ciazy zareagowala, ze no ok, ale i tak nie pokocha tego wnuka/wnuczki tak jak pierwszego. I co takiej odpowiedziec? A Ty zadbaj o siebie i nie sluchaj glupich komentarzy, choc wiem, ze trudno :*

Zia, Brown - przytulam, a bobasa w koncu bedziecie mieli, najukochanszego na swiecie, w to nie watpie :* Czasem to czekanie sie przeciaga i dluzy, ale trzeba wierzyc, ze sie uda.

Martuska - poczekaj jeszcze z testem ;)

Ja w czwartek bylam u gina, ladny pecherzyk 5 mm widoczny, ale zarodka jeszcze nie widac, bo bylo za wczesnie. 3 stycznia kolejna wizyta i mam nadzieje, ze bedzie juz wszystko ok, bo nie mam absolutnie zadnych objawow i troche mnie to martwi, ale staram sie myslec pozytywnie. Probuje tez o siebie dbac i odpoczywac, choc to trudne, bo w pracy sajgon i przez Swieta tez pracowalam. A poki dobrze sie czuje i nic po mnie nie widac, nie chce o ciazy w pracy mowic. No i lepiej poczekac, az serduszko zobacze ;)

Nati - chybabym wysiadla pracujac na takich obrotach jak ty. Ja mam ostro, ale przynajmniej nie dluzej niz 7h dziennie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049627 przez Nowa...
Ja mam wizytę 4 ty stycznia a już bardzo bym chciała wiedzieć że wszystko jest dobrze. Musi być dobrze:) a ogólnie czuje się różnie. Kiedy zaczyna dzidzia się ruszać i widać na usg?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049629 przez Pinezka
Nowa, przypomnij mi ktory to tydz u ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049630 przez Nowa...
Pinezka- Dziś jest 8t4d :) a na wizycie będzie 9t4d :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049631 przez martyna_z

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U mnie kiepsko. Torbiel urosła. Lekarz nie bardzo wie co to jest że tak szybko rośnie i boli. Kazał mi zrobić markery nowotworowe z krwi i brać tabletki anty. Markery całe szczęście wyszły w normie. Następna wizyta za miesiąc po jednym opakowaniu tabletek i się okaże czy torbiel się wchłonie czy trzeba będzie robić laparoskopie. Nie dość że będzie spore opóźnienie w dalszych działaniach to nie wiadomo czy nie stracę jajnika. Zaczynam szczerze wątpić czy kiedykolwiek coś z tego wyjdzie. :dry: jestem totalnie załamana
A i jeszcze powiedział że gdyby mnie bardzo bolało to mam natychmiast jechać do szpitala bo może się dziać coś bardzo złego. Nie straszył. Tylko ostrzegał. Ale i tak doprowadził mnie do łez.

Także gdybyście się jeszcze zastanawiały czy może być gorzej to tak może. Zawsze. Trzeba się cieszyć tym co się ma bo nigdy nie wiadomo kiedy można to stracić. .. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049632 przez Sandruska1995
aggi sama go obcinam :cheer:
A teściowych to temat nieskończony. :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049634 przez stOkrOtka91
Martyna trzymaj się tam Kochana i pod żadnym pozorem się nie załamuj, bo NIE WOLNO!!
Wiem, że łatwo sie mówi, ale każda z nas ma jakąś dłuższą czy krótsza historie ze staraniami. Trzeba byc dobrej myśli, bo od psychiki naprawdę wiele zależy:* trzymam za Ciebie kciuki i tulę mocno :*

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049641 przez nati.olsztyn
martyna Trzymaj się ciepło i nie poddawaj! Myślami jestem z Tobą! :kiss: tulę!

Ktoś pytał o domek? U mnie jeszcze maleńki, chociaż ostatnio się zdziwilam bo ledwo dopielam służbową spódnicę;) Waga 1kg na minusie póki co.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl