BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1054159 przez magmus88
Annie - gratki :)

Stoktorka... jakim cudem Ty już w połowie?? : :woohoo: :woohoo:

Honka, czytałam na innym temacie, ze martwisz się, ze mały nie je.... Mój Bartek też piersze 24 godziny spał i nie wiedział o bożym świecie... czasami tylko ulewał wodami płodowymi... Lekarka mi tłumaczyła, ze to normlane. Tak może być. Bo od sąsiadki z łóżka maluch non stop przy cycu i co chwilę płakał... a Bartka nic nie rusząło... zastanawiałam się czy wszytsko jest ok....
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054161 przez stOkrOtka91
magmus powie Ci ze do konca pierwszego trymestru to sie ciagnelo, a teraz to tak zaczelo lecieć, ze lohoho :)
Juz sie nie umiem doczekać tego wyjątkowego dnia, ale nie ukrywam, ze się obawiam troche, ale staram się o tym nie myśleć :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054166 przez honka_18
Magmus dzięki :) przestraszyłam się bo Mały jAK zaczął jeść zaraz po porodzie tak przez 2h co chwila jadł a później tylko spał :blink: nic go nie ruszało. Mój Adam właśnie beczal i jadł na zmianę przez kilka dni, a Artuś był karmiony sondą wiec to dla mnie nowość . :blink: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054169 przez Nietoperek
Okresu w sumie brak,stwierdziłam że nie ma co wydawać kolejnej kasy na testy i pójdę odrazu na krew.wyniki wieczorem - jestem bardzo ciekawa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054173 przez Zmienna
Cześć dziewczyny,
Ja wlasnie zaczynam "zabawę" z testami.
Nie jestem w stanie czytać od początku - kapituluje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054175 przez Zmienna
Właśnie ucięło mi pół wpisu :angry:
Mam pytanie odnośnie brązowego plamienia przed okresem. 32-34 dc miałam takie plamienie. 35dc czyli w sumie 1dc nowego okres. Czy takie plamienie jest normalne, czy świadczy o zaburzeniach, czy to się leczy/reguluje. Czy może utrudniać lub uniemożliwiać zajście w ciążę itp? Umówiłam się do lekarza ale dopiero na 24 lutego.
Byłabym wdzięczna za odpowiedź jeśli wiecie cos na ten temat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054179 przez Nowa...
Nietoperek trzymam kciuki za pozytywna bete:) a Ja bym jeszcze tego testa na pewno zrobiła:) Oby to była maleńka fasolka:) Zmienna- jeżeli to jednorazowe to uważam że nie ma podstaw do niepokoju. A długo się starcie?
Podziękowania: Zmienna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054180 przez Nietoperek
Czekam cierpliwie do wieczora :)
Jak się w końcu uda to będę bardzo szczesliwa aa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054184 przez Zmienna
Nowa... - plamienie nie jest pierwszy raz. Można powiedzieć że praktycznie co cykl. Ze staraniami dopiero startujemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054190 przez Nowa...
Zmienna- spokojnie:) na wizytę oczywiście warto się wybrać choćby zrobić cytologie. To czy będą problemy że staraniami okaże się jak przez kilka cykli się nie uda. Trzeba myśleć pozytywnie:) to który dziś dc? Nietoperek będę cieszyła się Twoim szczęściem:) a co u reszty staraczek i nie tylko:)?
Podziękowania: Zmienna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1054196 przez stOkrOtka91
Nietoperek daj znac jak odbierzesz wyniki ;)

Zmienna witaj w naszych progach ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054199 przez Nietoperek
30 dc .. normalnie mam 28.
Jak tylko będę mieć wynik to oczywiscie dam znać.. po za mężem nikomu nic nie mówię tzn Wam, gdyby mnie tu nie było to nie wiem komu bym mówiła co i jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1054214 przez Zmienna
Dziś 2 dzień cyklu. Obiło mi się po prostu o uszy, że to "normalnie" nie jest więc podpytuje jak to bywa u Was
Myśle, że z tymi staraniami trochę u nas zejdzie. Jak po roku się nie uda wtedy bede sie martwić, póki co bez spiny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054221 przez stOkrOtka91
Zmienna zawsze takie plamienia wymagają konsultacji z lekarzem. Normalne to są regularne cykle :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054228 przez nati.olsztyn
Zmienna Ja miałam przed tą ciążą przez kilka miesięcy plamienia przed @. Też nie wiem czym to bylo spowodowane bo hormony mialam w normie i usg też.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Przepraszam, że znów się tak rozpisalam!!!

honka Noworodek w pierwszej dobie może wcale nie jeść, i na początku potrzebuje bardzo niewielkich ilosci, dosłownie kropelki. Pierwsze ssanie to zaspokajanie potrzeby bycia blisko, uspokajacz po porodzie itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl