BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1055117 przez Nietoperek
Ziaa teraz czekamy na wyniki bety ;)
Ja ostatnio nie mam czasu na internety ale mam nadzieję że lada dzień to nadrobie..
My jesteśmy umówieni do lekarza na pierwszą wizytę za dwa tygodnie-już się doczekać nie mogę :)

Chcialabym już moc powiedzieć wszystkim dookoła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055120 przez Miluniaa
Ziajka po upojnych nocach to zaraz inna baba :laugh: :laugh: :laugh: humor dopisuje, radoc az bije po oczach :evil: :evil: :evil: :evil:

Juz te damy przywolalam moze sie łaskawie zjawia :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1055122 przez ziaa
Serio Wy jeszcze liczycie, ze jak tak tu znienacka z pozytywną będą przyjdę?? Ja już jakoś nie wierzę w takie cuda :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Milunia, roboty ma dużo, to wiesz, wodze fantazji puszczam i czas na forum spędzam, taki pracowniczy klasyk :evil: :evil: :evil:
Chcesz zeby Twój syn była taki dowcipny, zaradny i wygdany - daj mu na imię Katarzyn!! :D :evil: :evil: :evil: EDIT!!! O SOry, właśnie przypomniało mi sie jak Ty pierniku masz na imie :silly: :lol: :dry: Drugi raz to zrobiłam :whistle: :evil:
Nietoperek słownik zamienił Ci Ziaa na Zima - podoba mi się!! :woohoo:
Nati następna która w cuda wierzy ;p Jak byłam w piątek w szpitalu to nie działało i nie było nawet wiadomo co i kiedy. ot taki psikus ;p Zdrówka dla Was i neich ból nei wraca, co to to nie!!
Chętnie bym się jeszcze dowiedziała jak u Nefri po przeprowadzce no i koniecznie
Martyna!! CO u Ciebie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055124 przez Miluniaa
ziajka ty kobiecino siedz na forum juz zostaw meza w spokoju, bo jutro przy walentynkach nie tknie :evil: :evil: :evil:

Sandruska
jutro zda relacje i bedzie sie usprawiedliwiac ze swojej nieobecnosci.
A Puma jak zwykle w kulki leci :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055126 przez nati.olsztyn
ziaa Dzięki! No to nieźle Cię zrobiła ta maszyna!


sandra Czekam na wieści! Oby same dobre!


D spi od 17.30, godzinę temu uspilam M i sama padłam, az tu nagle wybudzil mnie napad kaszlu...Teraz zdycham na kanapie, mężuś pracuję przy kompie, z gramofonu leci "nasza" muzyczka, mógłby być milusi wieczorek z mężem gdyby nie ta blać choroba... blee... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055128 przez Pinezka
Magmus - gratulacje z okazji zabka :) U nas wlasnie ostatnie piatki ida, na szczescie poza poplakiwaniem przez sen jakos tak w miare dobrze Junior to przechodzi. No i ma chlopak teraz faze na tatusia, bo jak tylko Malz z pracy wraca, Junior go dopada z kredkami, ksiazeczkami itp i po kapieli chce, zeby to tatus go spac kladl. No fakt, ze spedza z nim mniej czasu niz ze mna.

Nati - kaszel jest okropny, obys szybko do siebie doszla ;)

Zia, Joanna i reszta dzialajacych - trzymam kciuki za tesciki :) U mnie @ wczoraj przyszla, wiec ten cykl po poronieniu tylko o 3 dni mi sie wydluzyl w stosunku do normalnego. Chyba juz w tym cyklu wrocimy do gry, bo czas nie gra na moja korzysc, za miesiac stukna mi 36 lata i nie chce czekac. Bliskiej kolezance urodzilo sie w sobote dziecko i tesknota za drugim maluchem bardzo silnie sie we mnie odzywa.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055129 przez nati.olsztyn
Pinezka Ależ on śliczny:) Cudeńko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055132 przez Pumcia
Sandra miała wypadek- jutro się odezwie

A ja walczę z gorączka u Szymka- około 39, nawet ponad bywa. Oprócz gorączki nic mu nie jest - nie mam pojęcia o co chodzi. Jutro może lekarz. . .

Miluniek nie testuję bo nie mam po czym;(
Magmus draniu- nie przezywaj się;)

A pochwalę się wam że do szkoły się zapisałam na język niemiecki - ale będę szprechac ;)

Mały mi na ręku leży, ciężko mi pisać- odezwę się jutro - nie obiecuję.

Ziajku 3 mam kciuki, akurat zaraz zwolnie rękę :evil:

Miluniek Szymon to takie ładne imię :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055133 przez nati.olsztyn
ziaa Dałaś mi pomysł na imię jeśli Groszuś rzeczywiście okaże się być dziewczynką :evil: mąż mowi że już mi to imię proponowal ale się wcześniej nie zgodzilam, teraz mi się podoba:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055145 przez ziaa
Nati serio??? :woohoo: polecam! Bardzo uniwersalne imię :) można być słodką Kasieńką, albo wkurzona Katarzyną :evil: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055156 przez martyna_z
Jestem z Wami cały czas ale nie chcę Wam tu smęcić moim bólem i stresem. Jutro idę do szpitala i jestem totalnie zestresowana i boję się że @ przyjdzie a wtedy nici z zabiegu.

Odezwę się po zabiegu co i jak będzie. Mam nadzieję że nie będziemy musieli długo czekać żeby móc zacząć się starać. Bo przez ten ponad dwumiesięczny celibat to czuje się jak dziewica :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055170 przez Miluniaa
Pumcia przepiekne ale zarezerwowane dla Ziecia ! :)
Ty serio mnie podgladasz, bo o Zu napisalas... od soboty wieczor sie zaczelo temp 39 poza tym zero innych objawow... obstawiam zeby lub 3 dniowka... u nas czopki nurofon pomagaja ale juz i tak jest lepiej dostala lek o 22 i od tamtej pory odpukac glowa zimna ale w niedziele mieslismy kryzys

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055177 przez Anabelle
Niestety wszyscy chorzy :/
Nawet mnie coś gardło rozkłada od wczoraj, oby szybko przeszło, zanim chłopaki podłapią ;/

ZIAA
trzymam kciuki :woohoo: :woohoo:

NOWA
ooo, ten czas, kiedy już czuć dziecko w brzuchu, to zdecydowanie mój ulubiony, no może pomijając 9 miesiąc, który dłuży się w nieskończoność :P

MAGMUS
gratuluje ząbka :)

GONIA
śliczny brzuszek, ewidentnie ciążowy, już nie ma wątpliwości :) :kiss:
a mężowie.... czasami jak duże dzieci ;) szkoda nerwów :P

Ja już na ostatniej prostej z wyborem przedszkola :) :) :)
Ciężki orzech do zgryzienia :)

W lutym są targi branżowe, ale nie jade w tym roku, chłopaki jeszcze małe, ja Leona jeszcze karmię w nocy, więc olewam, będę się martwić w przyszłym roku ;)

U nas w domu nieco ciążowych atrakcji, jedna szwagierka się stara, druga ma się starać końcem tego roku, będzie ciekawie :) Zostalo mi juz tylko ekscytowanie się cudzymi ciążami :P

Latam 4 razy w tygodniu na siłownie na godzinkę, spodnie luźniejsze, a wagowo dalej stoję. Chyba nigdy nie pożegnam tej 7ki z przodu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055186 przez joanna1991
HEj Kochane!

MAGMUS decyzja podjęta.. troche się pokomplikowało bo kręcili z umową, a ja muszę mieć coś pewnego więc narazie zostanę tu gdzie jestem. P.S. gratuluję ząbka :D

GONIA Ale domek! Super bo dzidziolek rośnie! :*

ZIAA życzę ci aby ten wasz weekend był owocny :*

PINEZKA ale masz przystojniaczka w domku! jej wyrósł ci w mgnieniu oka! a pamiętam jak wam się urodził :*

MARTYNA musisz być pozytywnej myśli, wiem że łatwo się mówi żeby nerwy odstawić na bok bo tak się nie da ale przynajmniej spróbuj się odprężyć. Pamiętaj jesteśmy serduchem z tobą :*



Ja dziś wolny dzionek od pracy, trzeba coś pysznego upichcić dla męża :D Szczęśliwych Walentynek kobietki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055191 przez natB
O matulo! Ale mnie tu dawno nie było...

Laptop zresetowany, nowy microsoft zgrany i wszystko chodzi, jak należy! :)

A co u nas... w sumie cisza i spokój, ale czy przed burzą? tego nie wiem :P...

Dziś Walimy Tynki, także mamy z mężem wychodne :) 2 h bez dzieci... EDIT: bez starszaka, Helena jedzie z nami :D <3 :D :D :whistle: :whistle: B) B)

Nie mam, co Wam w sumie napisać, bo starać się nie staramy, w ciąży nie jestem... oooOO idzie wiosna, dziś wyszło SŁOŃCE :).. pięknie świeci...

Helunia jest niesamowita, każdego dnia powoduje, że uśmiech nie schodzi z mojej papy :), Wład przegada natomiast wszystkich :)...


Cieszmy się chwilą! :) :) martyna fingersy trzymam cały czas!!! Pamiętaj, że po burzy wychodzi słońce...

Powodzenia dziewczyny Wam wszystkich, zdrowia, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz ZDROWIA :)

Kurczę chciałam Wam wrzucić zdjęcia maluchów, albo chociażby Heleny, ale hmmm nic nie mam na kompie XD... jak coś ogarnę to wrzucę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl