BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 1 miesiąc temu #1058478 przez Nietoperek
Ziaa tule i wiem że w końcu musi się udać i Ty będziesz tulic swoje dzieciątko.

mar-tuska Super :) wg mnie to też ok.4 tygodnia.
ile dni po spodziewanej @ zrobiłas bete ?

U mnie po 4,5 tyg chyba przyszła @ bo dzisiaj trochę brzuch pobolewa (bardzo delikatnie)
i plamie, nie za dużo ale cos tam się dzieje.
Trochę się rozczarowałam bo chyba gdzieś w środku wierzyłam że może jednak nie będzie @ ale w sumie wiem,
że po poronieniu pierwszy cykl może być bezowulacyjny.

Nie jestem za bardzo osobą wierzącą,
ale jakiś czas temu pomyślałam że może zacznę chodzić do kościoła i cos spróbuje zmienić,
ze względu że jak będziemy mieć dziecko to chciałbym je ochrzcić , ale nie od tak ,tylko jakby to napisać-tak żeby to czuć.
Ciężko było się zebrać..

wczoraj wróciłam z Wiednia, padnięta i szczęśliwa bo odpoczęłam-podróże dodają mi dużo energii.
Siedząc stwierdziłam że pojde do kościoła na 18,poszłam, okazało się ze to niedziela radości,
ksiądz w pewnym momencie poprosił o zamkniecie oczu i uśmiechnięciu się do siebie, to było fajne- chociaż mi zachciało się płakać :P – taka radość.. 


u nas szykuje się dużo zmian dlatego wierze że będą to same pozytywne zmiany i będzie to kolejny dobry rok 

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058480 przez Nietoperek
Ziaa tule i wiem że w końcu musi się udać i Ty będziesz tulic swoje dzieciątko.

mar-tuska Super :) wg mnie to też ok.4 tygodnia.
ile dni po spodziewanej @ zrobiłas bete ?

U mnie po 4,5 tyg chyba przyszła @ bo dzisiaj trochę brzuch pobolewa (bardzo delikatnie)
i plamie, nie za dużo ale cos tam się dzieje.
Trochę się rozczarowałam bo chyba gdzieś w środku wierzyłam że może jednak nie będzie @ ale w sumie wiem,
że po poronieniu pierwszy cykl może być bezowulacyjny.

Nie jestem za bardzo osobą wierzącą,
ale jakiś czas temu pomyślałam że może zacznę chodzić do kościoła i cos spróbuje zmienić,
ze względu że jak będziemy mieć dziecko to chciałbym je ochrzcić , ale nie od tak ,tylko jakby to napisać-tak żeby to czuć.
Ciężko było się zebrać..

wczoraj wróciłam z Wiednia, padnięta i szczęśliwa bo odpoczęłam-podróże dodają mi dużo energii.
Siedząc stwierdziłam że pojde do kościoła na 18,poszłam, okazało się ze to niedziela radości,
ksiądz w pewnym momencie poprosił o zamkniecie oczu i uśmiechnięciu się do siebie, to było fajne- chociaż mi zachciało się płakać :P – taka radość.. :)


u nas szykuje się dużo zmian dlatego wierze że będą to same pozytywne zmiany i będzie to kolejny dobry rok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058482 przez Nowa...
Nietoperek może warto test zrobić? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058483 przez Nietoperek

Nowa... napisał: Nietoperek może warto test zrobić? :)


Robiłam dzisiaj rano - niestety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058485 przez nati.olsztyn
Nietoperek Samo pozytywne nastawienie to już dużo:) Brawo za podejście:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058486 przez Nietoperek

nati.olsztyn napisał: Nietoperek Samo pozytywne nastawienie to już dużo:) Brawo za podejście:)


Staram sie jak moge.. :)
Podobno wiara czyni cuda.. chociaz są momenty że robi mi sie smutno i płacze,
że kiedy czegos tak bardzo pragne to tak ciężko przychodzi,
a innym od tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058493 przez stOkrOtka91
U mnie weekend na wysokich obrotach, mieliśmy od piątku niezapowiedzianych gości z daleka i byli aż do niedzieli, wiec sniadanka, obiady, kolacje i te sprawy. Troche posiedzielismy to człowiek tez niedospany i zajechana sie czułam :p w niedziele obiadek u rodziców, później wizyta u znajomych :)
Dość intensywny weekend, ale chyba juz nie na moje sily :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058497 przez Miluniaa
A ja staram sie zwalniac tempo zeby jeszcze tydzien połazic w 2 paku, bo to co u nas w szpitalu panstwowym sie dzieje to wlos na glowie sie jezy :( W szpitalu kwarantanna jakis wirus panuje, mama wczesniaczka od 4 dni nie ma prawa dziecka wlasnego odwiedzac... zakaz odwiedzin jest tez wszystich mezowie nawet przyjsc nie moga na patologie ... echh duzo by wymieniac :( trzymajcie za mnie kciuki zebym przetrwala :(

A z lepszych wiesci pogoda jest tak piekna, ze dzisiaj z Zu sie dotleniamy teraz poszla na drzemke zje obiadek i idziemy dalej na plac zabaw dzieciom dokuczac :evil: :evil: :evil: :evil: Zu nie przepusci zadnemu bobasowi ani psu hehhee a ptaszki jak leca to tez zeby mogla to by dorwala :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058499 przez martyna_z
U nas weekend u psiego lekarza, nasza sunia ma coś z oczami, okulista dał krople i za miesiąc wizyta, zobaczymy czy się poprawi, chcieliśmy psa to mamy B)

My wracamy do działania w przyszłym cyklu. Musimy znów zrobić badania przed inseminacją, znów stymulacja tym razem dostałam Aromek zamiast Clo bo jest delikatniejszy a też działa no i działa leczniczo w przypadku endometriozy. W tym cyklu wszystko się dzieje naturalnie więc szanse malutkie, nie spinam się, nastawiam się na następny cykl ;)

A no i znów zmieniłam avatar :evil: ten pozostanie na dłużej. Obiecuję! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058556 przez nati.olsztyn
Hej Kochane Kobietki! U nas wszystko dobrze.:) Jutro połówkowe usg, juz mie mozemy się doczekać:) Milego dnia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058558 przez magmus88
Hej :) Nati - super wyglądasz :)

Martyna - jak tam, poprawa u psiaka? Mimo wszystko trzymamy kciuki i za ten cykl :)

Kurcze MIlunia - to powodzenia i trzymam kciuki!

Dziewczyny.... produkujcie coś bo czuje że zamieramy :D

Ginia, co tam u Was?

Puma - szymcio fajny kawaler już!

NatB - Miło że nas odwiedziłaś! Pokaż maluchy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058563 przez Nowa...
Magmus Ja rosnę teraz i to bardzo;) kiedy ruszasz ze starankami:)?
Nat jaki maluci brzusio:)
Ja wizyta w czwartek- mam nadzieję że wszystko dobrze bo dzidziolke zwłaszcza wieczorami mocno czuje:) I spać nie daje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058577 przez nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058578 przez nati.olsztyn
magmus Dziękuję!:)

nowa U mnie tez juz fikanie na calego, ale jeszcze w spaniu nie przeszkadza;) A brzuch juz całkiem spory, nawet piersi przegonil tylko na zdjeciach tak.skromnie wychodzi ;) hehehe

U nas wiosna na całego, wreszcie moge nadrobic z praniem bo wszystko pięknie schnie na balkonie, dzieciaki przeszczęśliwe że mogą do woli na balkon.wychodzić, słoneczko świeci, ptaszki ćwierkaja i ja odżylam i nabralam.energii życiowej ;)

Trzymajcie kciuki za nasze jutro! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058581 przez magmus88
Nowa - prosimy o fotkę!! :) No wiesz... coraz częściej myślę o starankach :D Póki co tylko myślę hehhe. Chyba porobię testy owu zobaczyć w ogóle co u mnie słychać :)

Nati - oczywiście, ze trzymamy!!

Brown - pytanie branżowe :D czym najlepiej czyścić okulary?? Chodzi mi o słoneczne hegee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl