BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 11 miesiąc temu #1061608 przez Nowa...
Pinezka no super:) cieszę się razem z Tobą. Też takiego pierwszego bladziocha miałam a z dnia na dzień był mocniejszy:) bo bladziocha widzę:)
A Ja mam trochę stresa przed dziś. Oby ta lekarz była rozmowna bo mam kilka pytań:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061609 przez brown24
Pinezka aaaaaaaaaaa :woohoo: Tez widzę bladziocha B) super! Powtórz test za pare dni :silly:
A ja to raczej zrobię test dla potwierdzenia ze nie jestem bo przeciez @ jaki byl ale był..

Natb o jaas Cieee :cheer: :laugh: Czekamy z Tobą :kiss:
Ja to juz się boje uwiązania,ale bardzo bardzo chce ;):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061610 przez moofka
magmus taka moja rola tutaj - wpadać i wypadać :P ogródek mega sprawa! my mamy piętro niżej i w lecie w gaciach i w wersji no make up tam przesiadywałam z Zośką :) ona bawiła się w piaskownicy a ja opalałam nogi, teraz z Wojtkiem przesiadujemy na balkonie bo mamy spory. jak będą upały to rozkładam na nim basen :woohoo: wczoraj pochwaliłam się koleżankom selfikiem balkonowym i koleżanki że jak to matka dwójki dzieci się tak leni :silly:

stokrotka u nas był ubaw jak się Zośka urodziła bo wróciliśmy z nią do domu, postawiliśmy w nosidełku na stole a sami usiedliśmy na kanapie zastanawiając się co teraz?! jakoś tak dziwnie nam było ;) ale życie szybko wskakuje na odpowiednie tory ;)

Pinezka gratulacje bo ja też uwidziałam kreseczke!

Brown sikaj do pary :woohoo:

Nat też się czułam zdeczka uwiązana przy Zośce, teraz trochę bardziej lajtowo do wszystkiego podchodzę. dużo mi dają wypady na zakupy i ploty, tatuś ogarnia dzieciarnie a ja robię sobie reset w głowie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061611 przez magmus88
Heja :)

Stokrotka - to Aggi z tych rejonów :)

Na Bogucicach to ten szpital Bonifratów?

AAAAAAAAAAAAAAA Pinezka co ja widzę!!!!!!!!!!!!!!! Ale pięknie :) Super! Bardzo się cieszę :) Bladzioch bo jeszcze wcześnie :) za kilka dni będzie biło po oczach :D

Co do uwiązania :) dzieci to najsłodsze uwiązanie :) trzeba trochę pozmieniać swoje piorytety, ale wszystko da się jakoś pogodzić :) Ja mam jednych znajomych, gdzie dziewczyna otwarcie mówi, ze nie czuje instynktu a po drugie ( ciągle gdzies wychodzą i coś robią) boli ją to, ze facet pójdzie do pracy a ona będzie musiała siedzieć z dzieckiem w domu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061613 przez stOkrOtka91
pinezka gratulacje, czekamy na dalsze wiesci ;)


magmus dokladnie ten szpital :) co do uwiazania, jestem typem, ze wszedzie mnie pelno, poki cieplo bedzie to z wozkiem i jedziem, gorsza zima bedzie ;p
Zobaczymy jak to wszystko bedzie, tyle wiem, ze po roku musze wrocic do pracy, czas pokaze jak to wszystko wyjdzie ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061615 przez Miluniaa
Pinezka ja tam widze kreske!!!!!
natB ja to samo przechodzilam z Zu kompletnie nierozlaczne bylysmy uwazalam ze wszystko ja musze przy niej robic nigdzie nie moglam wyjsc z Dawidkiem jest zupelnie inaczej staram sie go pryzwyczajac i do mnie i do taty bo z Zu doprodzadzilam do tego ze tylko mnie tolerowala nie moglam z tej nadopiekunczosci sie wyrwac ...

Co do dzieci Zu daje w osc jak zawsze D to raczej grzeczne dziecko noce przesypia co starsza siostra do tej pory nie ... Walczylam tez o kp nie raz mialam chwile zwatpienia plakalam jak slyszalam teksty za malo pokarmu, za chude mleko, na pewno cos zjadlas itp... ale sie udalo nie sluchamy nikogo jestesmy juz tylko na cycu i wazymy 4,5 kg :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061616 przez niagara
Hej :laugh:
ooooo Pinezka super :laugh: Po ciuchutku już gratuluję :)

Brown Twoja kolej! Trzymamy kciuki! :laugh:

NatB no nieźle :P życzę Ci, żeby było po Waszej myśli ;)

Stokrotka to fakt dziecko sprawia, że cały Twój świat przewraca się do góry nogami :laugh: ale jak już się ogarniesz to życia bez tego maluszka nie będziesz sobie wyobrażała ;)
Ja pamiętam jak mi Julkę po porodzie w łóżeczku obok mnie położyli, a ja do niej cichutko szeptałam, "śpij maluszku, śpij, bo mama nie wie co ma z Tobą zrobić" :laugh: :laugh: :laugh:

Magmus my też marzymy o własnym ogródku, zwłaszca kiedy jest tak piękna pogoda. Chodzimy do babci trochę posiedzieć ale to nie to samo co taki przed domem. Jedyne co mnie pociesza, to fakt, że jeszcze trochę i nasze marzenia się spełnią :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061619 przez stOkrOtka91

niagara napisał: Ja pamiętam jak mi Julkę po porodzie w łóżeczku obok mnie położyli, a ja do niej cichutko szeptałam, "śpij maluszku, śpij, bo mama nie wie co ma z Tobą zrobić" :laugh: :laugh: :laugh:



Swietne :laugh: :laugh: u nas chyba bedzie podobnie :lol:


Slodkie te Wasze dzieciaczki ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061634 przez nati.olsztyn
Pinezka Ale wieści :woohoo: Wspaaniale!!! Gratuluję! :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


stokrotka A zimą dziecia w chustę i heja na miasto ;)

natB To bedziemy czekać na info od Ciebie;)

milunia BRAWO! Za cycowa postawę :-!!! Jesteś bohaterką ze nie dałaś sobie wmówić tych glupot! :-) szacun.wielki! :kiss:


brown Siiiikaaaaaj :-!!!! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061635 przez Pinezka
Dzieki, ale na razie ciesze sie bardzo ostroznie. Nie chce zapeszac.

Zia - jak twoje owulacyjne sikance?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061648 przez martyna_z
Pinezka trzymam kciuki za test :-) aaa też widzę Twojego bladziocha! :-)

Lady Może ja miałam leczone kanałowo to tylko zdjęcia nie mogłam zrobić. Pani doktor mówiła że leczenie i znieczulenie jest bezpieczne. A do tego na NFZ refundowane.

Brown zaciskam kciuki :-)

NatB no no to niezła awaria ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061652 przez honka_18
Pinezka gratuluję :laugh:

Nati tez tak mam :P chłopcy są dla mnie wszystkim, wcześniej moje życie było pozbawione sensu :P ale ja to taka typowa kura domowa jestem :whistle:

Brown czekam na jutrzejszy pozytyw ;)

Wybaczcie ze nie wszystkim odpisuje ale mam ograniczony czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061655 przez Nowa...
Melduje po wizycie. Więc przeplywy prawidłowe:) lekarz super bardzo miła i rzeczowa:) I chyba zdecydujemy się na cięcie w tej prywatnej pro famili . Wstępnie około połowy lipca by mnie cieli. A widziałam jak dzidzia ziewa i ustka i nosek :) lekarz mi pokazała ,,wargi sromowe" dziewuszki :) więc już chyba dotarło do mnie że będzie córcia Olga :) a przed gabinetem byli tacy ludzie z taka maleńką dziewczynka. I szczerze kurcze nie pamiętam że synek był kiedyś taki maluci:) I jakos strach mnie ogarnął,czy sobie poradzę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061670 przez Pinezka
Hej dziewczyny, wam tez forum nie dzialalo przez ostatnie dni?

Nowa - a ile lat ma juz twoj synek? Bedzie dobrze, wszystko ci sie przypomni ;) Najwazniejsze, ze wszystko z dzidzia ok :)

Brown - co u ciebie?

Zia - jak u ciebie z owu? Namierzona?

U mnie kreska ciemnieje :) Tzn dalej jasna, ale juz widoczna, a @ miala byc dzis lub jutro, wiec uznaje ja za wzglednie mocna ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061671 przez stOkrOtka91
Ja myślałam, że mam telefon zainfekowany, a tu serwery padly :p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl