BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 9 miesiąc temu #1064127 przez Skalarek
Nowa ale niespodziankę mała Ci zrobiła :) śliczna jest i imię jedno z moich typów ;) gratuluję kochana :kiss:

Martyna jeszcze za wcześnie na testa u mnie ;) chociaż do polowy przyszłego tyg muszę wytrzymać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064128 przez Pinezka
Nowa - jaka pyzunia sliczna :) Tak znienacka cie wzielo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064130 przez magmus88
Hahahha chyba wiem, jak będę zarabiać na życie :D Medium Magmus :) podoba mi się :D ahaha
Komuś jeszcze coś przepowiedzieć?

Nowa!!!!!!!!! Sliczności!!!!!!!!!!!!!!! Chwal się jaka duża!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064131 przez dodi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064132 przez ziaa
Juuupppii!!! Witamy na świecie maleńką Olgę! Nowa gratulacje!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064133 przez Nowa...
Olga waży 3360 i 51 dl. Jestem mega zmęczona ale też mega szczęśliwa:)
Położyłam się o 24 do łóżka. Jeszcze zasnąć nie zdążyłam a o 1.30 poczułam jakbym okres dostała. I ledwo do kibelka zdążyłam a tam potop z wód plodowych. Zebraliśmy się i 3 byliśmy w szpitalu. A malutka urodziła się o 14.04.
Dziękujemy za gratulacje:) dla każdej z Was cioci forumowej Olga przesyła :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064136 przez stOkrOtka91
Nowa gratki, rośnijcie zdrowo! :) :*

honka żyjesz tam jeszcze?

Gonia co u Ciebie?

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064144 przez honka_18
Nowa GRATULUJĘ :cheer: Olga śliczna ;)

Stokrotka żyje i tonę w papierach bo próbuję Adama przenieść to innej szkoły ( bliżej domu) a w Uk to nie takie proste :whistle: do tego muszę naprawić moich chłopców bo mi w Pl się zepsuli :P ale podczytuje Was często ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064145 przez Pinezka
Ja tak na szybko - u mnie prenatalne ok, wszystko dobrze, ryzyko wyliczone z pappa male i wyglada na to, ze bedzie dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064146 przez Skalarek
Pinezka świetne wiadomosci! :)

Nowa to Cię Olga z zaskoczenia wzięła :laugh: grunt ze poszło sprawnie i ze już masz malutka przy sobie, odpoczywajcie i nabierajcie sił :kiss:

Magmus a co oprócz terminu porody obstawiasz? Może bys nam 6-tke w totka trafiła :woohoo:
Albo chociaż zdradź czy to TEN cykl :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064148 przez brown24
Czesc dziewczyny :)

Na poczatek Nowa.wielkie gratulacje.Olga jes cudna :kiss: :woohoo:

Stokrotka Twoja mala to juz dama w sukience fju fju :kiss: :)

Ziajek pieknie ze wszystko z fasolinka ok i Twoje samopoczucie dobre. Takego tesciora to dawno tu nie było :woohoo: Rosnijcie zdrowo :kiss: :kiss:

Ja po powrocie z urlopu wpadlam w wir pracy. Mam tyle nadgodzin ze nawet nie wiem kiedy pol miesiąca zleciało ,totalny brak czasu,a w pracy tez atmosfera nie najlepszą.. Od pewnego czasu nie osiagamy korpo celow i regionalny zaczyna swirowac.Każe nam lizac dupy klienta.. I to dosłownie :sick: Takze fajnie byloby stamtąd niedlugi uciec na jakies dluzsze l4 :P .Poza tym do gin mam dzeonic i umawiac się po 20.07 bo jest na urlopie.U mnie chyba 18dc i chyba juz po ovu.Nawet nie wiem bo natlok pracy nie pizwala mi na myslenie Hehe

Medium Magmus Zakladaj Dg,szklanej kuli Ci nawet nie potrzeba :laugh: i dawaj te nr totka :laugh: .Jestes mega pozytywna babka :silly:

Pinezka super wiesci :)

Skalarek czekamy na tesciora :laugh:

Puma Aggi,Nati Olsztyn,Nefri,Miski co u Was? :whistle: :whistle:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064154 przez martyna_z
Pinezka super wieści, będzie parka :)

brown taki natłok pracy sprzyja zaciążaniu ;) wiem coś o tym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064156 przez miśka23
Miałam się odzywać ale jakoś nie wygodnie pisać mi tu z tel a o tablecie przy małej mogę zapomnieć. Ale podczytuje was regularnie :)
Stokrotka gratulacje. Śliczna dziewczynka :kiss:
Nowa tobie również gratuluję. Urodziła się w 36 tygodniu? Podobnie jak moja- w 37 ale była zdecydowanie mniejsza.
Pinezka bardzo dobre wiadomości. Od początku trzymałam po cichu kciuki aby wszystko pozytywnie się rozwinęło.
Ziaa no i tobie należą się gratulacje :kiss: teraz życzę tylko spokojnych najbliższych miesięcy :-)
SkalSkalarek a ty wiesz że ci mocno kibicuję w tym cyklu
Brown dzięki za wywołanie. Martyna ma rację przy tym twoim natłoku pracy raz dwa zobaczymy twoje dwie krechy
Podziękowania: ziaa, stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064159 przez stOkrOtka91
Mamuśki, musicie mi pomóc ;)

Chodzi mi o rozstępy... W czasie ciąży smarowałam brzuch różnymi specyfikami, ale genetyka poszla górą i w efekcie cała popękałam. Rozstępy są dość głębokie, macie coś godnego polecania żeby chociaż troche sie splycily? Nie liczę na efekt wow, ale może akurat Wam coś pomogło lub wydawało sie, ze Wam pomaga :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064165 przez magmus88
Pinezka! wspaniałe wiaodmości :) ale by było fajnie, parka :) chociaż wiaodmo, najważniejsze, zeby było zdrowe :)

Nowa - a jak odeszły Ci wody to miałaś już też skurcze, czy nic? Bo w sumie od 1 do 14 troche czasu :D ale kurcze fajnie, ze małą masz przy sobie :) daj znać kiedy wychodzicie i jak braciszek zareagował. No i partner. No i spora dziewczynka jak na miesiąc przed.

Stokrotko kochana - ja nie pomogę bo roztępy miałam już wcześniej i jakoś specjalnie się tym nie rpzejmuje. Odbieram je jako pamiątke po ciąży :) Może to dlatego, ze modelką nigdy nie byłam więc mi to nie przeszkadza. No i pokaż nam niuńkę w swoim kąciku :)

Skalarek, niestety nie widzę wyraźnie.... ale te bociany coś znaczą heheh.

Brown - pięknozjo, obyś do tego gina dzwoniła już w innym celu niż teraz :PP weź mi tak już nie słodź :whistle: :whistle:

No i muszę Was zmartwić.... numery nie wchodzą w gre :(

Miśka helou, a gdzie fota? :P Czy to Wy staracie się o rodzeństwo?? :D bo kojarzę jakieś czas temu któraś do nas wpadła w sprawie rodzeńśtwa i nie pamiętam kto to był :(
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl