BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 8 miesiąc temu #1065667 przez martyna_z
Nowa baby design model husky, tylko starszy bo to z 2015 ;)

brown nie skupiaj się na tym co czujesz, bo ja dobijam do połowy ciązy i jeszcze nie bardzo czuje żebym w niej była (no może poza momentami kiedy dzieć zaczyna kopać, albo trzeba się rano ubrać :sick: ) kciuki zaciśnięte :)

stokrotka otóż to! coś strasznie cicho się zrobiło, gdzie są wszyscy? :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065668 przez martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065677 przez Nowa...
Ciekawe jak Nati sobie radzi
Dziewczyny które karmily lub karmią piersią, kiedy normuje się laktacja? Mi się czasami wydaje że mam mało pokarmu bo mam takie miękkie piersi, a czasami są takie twarde.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065685 przez Skalarek
Nowa laktacja może się stabilizować nawet do 3msc, ale to kwestia indywidualna tak samo jak przeciekanie przy karmieniu :P nie martwilabym się ze piersi są miękkie, to właśnie objawy stabilizacji. My się karmimy już prawie 16msc i mam teraz takie male cycki jak nigdy :whistle: Jeśli mała jest dostawiana na żądanie i ładnie ssie to mleka nie zabraknie ;) karmcie się jak najdłużej ;)
Podziękowania: Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065759 przez Anabelle
ooo Kristi znowu w ciąży <3 GRATULACJE!!

Dawno mnie tu nie było :O Monia urodziła, ale ten czas leci.

Mi w tym roku znowu wyszedł pozytywny test ciążowy :O miałam mieć termin na początek lutego, ale ciąża obumarła dość szybko.
Bylismy też na wakacjach, zaledwie tydzień, jednak chłopcy mieli frajde nad morzem.

Ściskam mocno :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065764 przez stOkrOtka91
Przykro mi Anabelle...
Macie w planach jeszcze jakaś pociechę?

Brzuchatki jak tam się czujecie?

A mamuśki jak tam sobie radzicie? :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065768 przez magmus88
Hej! Stokrotka :D to miłe, że zauważyłaś, że mnie nie ma hhaha. Popsuł nam się komp....
Ale mężu w końcu naprawił :)

Bartek się rozbiegał na dobre. A z nowości.... zaczynam pracę! :D 1 września na świetlicy szkolnej :PP co prawda pół etat, ale prawdopodobnie dostane jakieś godziny dodatkowe :) i do tego to nie zastępstwo, tylko wakat. Troche robie w gacie ze strachu ehhe ale wiadomo jak to jest w nowym miejscu...

Dzisiaj spędziłam pół dnia w przychodni.Dosłownie! Ale wszystko załatwiłam.

Martyna - fajny wózek :)

Anabelle - przykro mi.

Stokrotka, Nowa - pokażcie swoje księżniczki!! :) Stokrotka - i na czym stanelo z tymi chrzcinami??
Myśmy teraz w neidziele mieli mszę na roczek. Mały trochę pogrymasił ehhe.

Teraz czeka mnie troche papierkowejj roboty. Dlatego dobrze, że komputer ruszył...

Halo halo Nato co u Was???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065772 przez stOkrOtka91
A no chrzciny i po chrzcinach :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


magmus no to gratki :) może przy nowej pracy i natłoku spraw uda się zaciążyć:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065773 przez magmus88
Jaka śliczna! Pupuśka mała :)

No to super, ze chrzciny udane :)

Hehe co do zaciążenia... to muszę to dobrze zaplanować ehhehe. Żeby tym razem mieć gdzie wrócić po ciąży ;) a nie znowu się stresować :)
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065776 przez ziaa
O fajne, że się ruszyłyście do pisania ;) B) :evil:

Anabelle fajnie, że nas odwiedziłaś, kooope lat! ;)
Magmus gratulacje! Mam fajna książkę na temat prac plastycznych z dziećmi jakbyś potrzebowała, kiedyś prowadziłam kółko plastyczne :whistle: :laugh:
Stokrotka to super, że chrzciny udane :) tak jak piszesz - najważniejsze że mama cytryna mam chrzestna będzie zaangażowana :)

Ja dziś miałam prenatalne. Wszystko dobrze :) mamy 5 centymetrów małego człowieka :) widzieliśmy rączki, nóżki, paluszki - niesamowity widok :woohoo: wszystkie parametry są takie jak trzeba, serduszko pięknie pracuje :) także same dobre wieści przez jutrzejszym wyjazdem na urlop :laugh:
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065777 przez Anabelle
Sporo tutaj "starych" twarzy :) bez obrazy oczywiście :D

Dzięki dziewczyny, ale mi jakoś szczególnie nie było przykro, może lekkie ukłucie co najwyżej.
Mamy dwojkę chłopców, ja marze już o powrocie do pełno etatowej pracy, jutro zaczynam adaptacje młodszego 2,5 letniego Leona w przedszkolu. Mam nadzieje, że sie uda, żebym mogła skupić się spokojnie na pracy.
Brakuje mi tej przestrzeni, robienia czegoś dla siebie... więc świadomie na trzecie dziecko nie będę się decydować. Jeśli się przytrafi, to przyjme to na klate :D ale nie będę podejmować jako takich starań.

Magmus, fajnie, że pół etatu, powodzenia - akurat się wdrożysz przy mniejszej ilości godzin i może uda się coś dołożyć później :)

Ziaa - no prosze! to gratulacje! 5 cm człowieka to nie byle co ;) super ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065779 przez Nowa...
Moja Olga:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065781 przez kristi*
Nowa... z tą laktacją różnie bywa mi to chyba ok 6-7mca dopiero się unormowało tak w miare.
Anabelle a no w koncu się udało, wystarczyło ograniczyć kp :laugh: :laugh: . u mnie Marcina nie chcieli przyjąć wcześniej, do żłobka nie ma szans bo 374 miejsce, wiec po nowym roku zapisujemy do przedszkola.

Mi dosć często brzuch twardnieje imam bóle krzyżowe :( :S :pinch: chwilami ledwo chodzę.... gin kazała mi więcej odpoczywać. a glukoze też mam powtórzyć ale bez picia tego obrzydlistwa tyko zwykłe śniadanie zjeść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065784 przez stOkrOtka91
Nowa Laurka przy Oldze to taki klusek :p ale ona już waży 6kg więc jest już kawał kobiety :p

zia super, że na badaniach wszystko w porządku:) teraz 5 cm ani się obejrzysz a już będzie 50 :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065786 przez martyna_z
Anabelle faktycznie długo Cię nie było, ściskam :kiss: i współczuje przeżyć, pokaż nam chłopaków :)

magmus będzie dobrze, w świetlicy to całkiem fajna praca, a Bartuś do żłobka?

stokrotka prawidłowe podejście, chrzestny ma być przede wszystkim dla dziecka! :) piękna Twoja pannica :)

ziaa to super, a przeżycie faktycznie wyjątkowe, jak u tego 5 cm człowieka można zobaczyć nawet paluszki :silly: a jakieś wskazania na płeć były?

Nowa jaka duża dziewczyna, a jaki wielki miś ;)
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl