BezpiecznaCiaza112023

Ciąża czy nie?

9 lata 3 miesiąc temu #957966 przez monika_monika
Witajcie. Jestem tutaj nowa, zapisałam się w sumie po to aby prosić o radę.
Staramy się z moim chłopakiem o dziecko już dwa miesiące, mam 22 lata, jestem zdrowa.
Uprawialiśmy seks w moje dni płodne czyli ostatnio od około 25 grudnia do 1 stycznia. Miesiączka miała się u mnie pojawić 14 stycznia (zawsze mam 28 dniowy cykl) ale pojawiła się 12 stycznia inna niż zwykle. Leciało mniej obficie, wręcz plamiło i tylko przez około 3 dni gdzie zawsze miesiączka u mnie była pbfita i trwała około 5-6 dni. Brzuch mnie bolał na dole w drugi dzień tej "miesiączki". Bolały mnie piersi i nadal bolą więc myślałam że to w końcu wymarzona ciąża, zrobiłam test 15 stycznia ale wykazał że nie jestem w ciąży. Czy to możliwe abym test zrobiła za wcześnie? Wiem, że zapłodnienie nie następuje w dzień stosunku a przyjamniej nie musi tak być bo plemniki przeżywają około 5 dni. Ciągle bolą mnie piersi, mam duży apetyt i ciągle czuję się wzdęta i taka ciężka. Pomóżcie dziewczyny! :) Czekam na jakiekolwiek pomocne komentarze. Pozdrawiam :kiss: :kiss:

[...] idź wyp­rosto­wany wśród tych co na ko­lanach, wśród od­wróco­nych ple­cami i oba­lonych w proch, oca­lałeś nie po to aby żyć [...] Bądź wier­ny. Idź.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962145 przez Mirella
Zrobiłaś drugi test?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031628 przez AGATA12345
Najlepszym rozwiązaniem byłoby udać się do lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034852 przez munia
Powinnaś zacząć od dokładnego policzenia sobie dni płodnych.Mam nadzieję że pomoże Ci w tym publikacja którą znalazłam Polecam www.osesek.pl/kalendarz-dni-plodnych.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050147 przez Marka4
Ciekawa jestem rozwoju historii. Była ciąża czy nie :)? U mnie było podobnie, apetyt i inne "objawy", ale okazało się, że jednak nie jestem w ciąży :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068892 przez Zara345
Najgorzej to się objawami sugerować, wiem o tym wiele bo jak jest się nastawionym na ciąże to wszędzie doszukujemy się objawów. Polecam starającym się cyclotest m way to świetny komputer cyklu, myślę,że dla wielu starających będzie odpowiednim rozwiązaniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl