BezpiecznaCiaza112023

Ciąża i poród po cesarce

12 lata 5 miesiąc temu #252538 przez eash
ostatnio sporo czytam nt. cesarki tu na forum i w innych miejscach w sieci. w końcu zakładam wątek dot. porodu (porodów) po przebytej cesarce. czy któraś z was ma takie doświadczenia? miałyście cesarkę, a potem drugą i kolejną, a może po cesarce rodziłyście naturalnie? czy w drugiej (kolejnej) ciąży w związku z wczesniejszą cesarką były powikłania, czy jakieś komplikacje w związku z przebytą cesarką wystąpiły przy porodzie? sama jestem mniej więcej w połowie drugiej ciąży, zaszłam w nią pół roku po cesarce. piszcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #252695 przez chłopek
easha moja szwagierka obecnie jest w ciazy, z 4 dzieckiem, wczesniejsze ciaże cc, miedzy 1a 2 dzieckiem jest 13 miesiecy róznicy, póżniej miała nastepne 2 lata po i teraz 3 lata nastepne, zadna ciaża nie miala kąplikacji poród tez nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254032 przez eash
a dlaczego wszystkie cc? co bylo wskazaniem? wady w budowie jej ciala, czy problemy z macica po pierwszej cc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254133 przez chłopek
easha przy pierwszym porodzie mała problem z dzieckiem nie mogła urodzić naturalnie, lekarze prawie przydusili dziecko,i nie może rodzić naturalnie jest za wąska w biodrach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #254769 przez eash
u mnie tez byl problem z ulozeniem dziecka - głowkowe potylicowe tylne - ale lekarz powiedzial, ze mam prawidlowa budowe ciala, bol porodowy znosilam dobrze, radzilam sobie ze skurczami i parciem, wiec mam duza szanse na to, ze nastepny porod / porody beda naturalne. problemem moze byc dla mnie tylko krotka przerwa miedzy cc a druga ciaza (pol roku) - nie wiadomo, jak sie zachowa macica i glownie z tego powodu wisi nade mna grozba drugiej cesarki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459250 przez kivi
Hej dziewczyny!

Witaj Eash... ( ta sama co 2 latka temu?)
Ja miałam cesarkę, ponieważ rozwarcie nie postępowało, później były problemy z tętnem Mateuszka...

Teraz planują bym urodziła naturalnie, choć mam kilka problemów, które w Polsce już by mnie skierowały na stół i cc..
spojenie łonowe boli...być może rozeszło się za bardzo
blizna mnie pobolewa od jakiegoś tygodnia...
Dzidzia jest duża, Mati ważył 3890 a to ma być ponoć może nawet większe :-)

Zobaczymy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl