BezpiecznaCiaza112023

tuż przed porodem

12 lata 4 miesiąc temu #254900 przez emma
trudno powiedziec, raczej czuje rozpieranie, jak podczas tego cwiczenia, kiedy trzeba sisnac kolanami taki dziwny sprzet na silowni ;). nie jest to jakis dotkliwy bol, ale jak zaczelyscie pisac o porodzie, to nabralam obaw... niby ginekolog powiedzial mi wczoraj, ze nie ma zagrozenia przedwczesnym porodem (o bolu rozpierania sie nie dowiedzial, bo bylam zbyt zaaferowana kwrawieniem, zeby mu powiedziec ;)), ale nie chcialabym urodzic za wczesnie, zwlaszcza w pracy... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #254925 przez sylka
Ja czułam takie rozpieranie i miałam wrażenie jakby mały chciał się główką przeciskać, takie ciśnięcie na pęcherz. Za tydz miałam wizytę to nie szłam do lekarza (czułam tak 2 dni- co jakiś czasm nie łapało) Brzuch nie twardniał ale bolało przy chodzeniu i myślałam że to spojenie się rozchodzi a i główka nisko. Poszłam do lakarza na początki to samo powiedział a w czasie badania okazało się że mam rozwarcie i szybko na porodówkę pojechałam. Czułam parcie na pęcherz a położna mi powiedziałą że to są skurcze i niekiedy kobiety tak właśnie je czują albo co u mnie było wogule ich nie czują. Mysleli że urodzę, ale leki pomogły i polezałam jeszcze miesiąc i urodziłam w 8 mies. Moja szwagierka teraz tak miala chyba w 25 tc i okazało się że jej szyjka się skraca. Dziś ma wizytę i zobaczymy czy leki pomogły. Zadzwoń do swojego lekarza i podpytaj . Lepiej dmuchać na zimne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #254937 przez Moniq
ja miałam podobnie, nie pamiętam dokładnie w którym tyg, chyba ok 30, wynikało to z niskiego ułożenia Niuni; mówiłaś o tym swojemu ginekologowi? ten ból mija jak odpoczniesz? może powinnaś pójść trochę na zwolnienie, odpocząć i zobaczyć jak dalej będzie z tym bólem, poza tym jak wybierzesz się po zwolnienie to powiedz o tym bólu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #254943 przez emma
mialam badania wczoraj o 20:00, ale z wrazenia, ze krwawienie i szpital, zapomnialam o tym bolu rozpierania... :/ w kazdym razie lekarz stwierdzil, ze szyjka jest dluga (38 mm) i zamknieta i ze nie ma ryzyka przedwczesnego porodu... to dziwne uczucie mam od jakiegos tygodnia, gdyby mialo sie rozewrzec to i owo, chyba juz by sie rozwarlo do wczoraj... uff... :unsure: no to chyba ide po to zwolnienie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #254956 przez sylka
Dokładnie, idź po zwolnienie odpocznij poleniuchuj i to dosłownie. Lekarz pewnie pozwoli ci brać nospe w razie czego. Dziecko jest już cozaz niżej i uciska to i owo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255198 przez emma
bylam u lekarza i stalo sie - zwolnienie do siwat: mam "juz tak nie szalec" (?!? ;)), duzo odpoczywac, "wsluchiwac sie w siebie" i bezpiecznie czekac do nowego roku, kiedy bedzie juz 31 tydzien :). przede mna 3 tygodnie laby! dzieki za wsparcie, dziewczyny! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255363 przez Moniq
emma, no i dobrze, odpoczywaj, dbaj o siebie i maluszka, wszystko będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl