BezpiecznaCiaza112023

1 cm rozwarcia, a termin porodu?

11 lata 2 miesiąc temu #566759 przez __Ola
Dzisiaj miałam wizytę u lekarza. Pani doktor po zbadaniu mnie powiedziała, że mam bardzo dobrze przygotowane TE sprawy do porodu, dziecko płytko położone i rozwarcie na 1 cm. Termin porodu mam wyznaczony na 8 marca i zastanawiam się czy urodzę już niebawem. Przestraszyłam się jak usłyszałam o tym rozwarciu i że dziecko jest płytko ułożone. Kiepsko sypiam, prawie wogóle :/ Malutka kręci się niesamowicie. Załatwiam się w nocy pare razy. Mam się nastawiać na wcześniejszy poród?? 1cm szybko postępuje do kolejnych? pozdrawiam Was ciepło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567490 przez slowiczek
nie ma w tym większej prawidłowości, można chodzić 2 tygodnie z kilkucentymetrowym rozwarciem, a można nie mieć wcale i zacząć nagle rodzić :) trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! poza tym termin porodu to orientacyjna data, praktycznie +/- 2 tygodnie, także tak czy inaczej to już zaraz, nie ma czego się bać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567502 przez sylka
Ja tydzien chodziłam z 4 cm rozwarciem ok którym nawet nie wiedziałam. W szpitalu leżałam 2 tyg z tymi 4 cm a kolejne 2 z 10 cm. Wtedy już na lekach na podtrzymanie od 32 tc. Jak pisze słowiczek reguły nie ma z 1 cm może Ci szybko polecieć ale bo możesz przechodzić termin. Ja nie czułam skurczy i nawet nie wiedział że takie rozwarcie mam, okazało sie to na wizycie kontrolnej u ginekologa. Czułam tylko ucisk na pęcherz, jak zwykle gdy dziecko się kreci ;) Szczęsliwego rozwiazania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587704 przez dominia
Ola Ja rozwarcie na 1 cm miałam ponad tydzień :) Mój Syn porządnie na szyjkę naciskał pół ciąży .. Urodziłam w 38 tygodniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl