BezpiecznaCiaza112023

Odciecie pępowiny

14 lata 3 miesiąc temu #721 przez agata
W planie porodu, który tworzyłam miałam pytanie...czy ojciec dziecka odetnie pępowine.
Gdy zapytałam mojego mena odpowiedział,że oczywiście on będzie odcinać pępowine.
Troche sie tego boje czy on dobrze odetnie.
Mam nadzieję,że pokażą mu w którym miejscu trzeba odciąć.
Która z Was jak już miła odcinaną pepowine przez męża niech opisze jak to sie odbywa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #792 przez sabaczka
agata, mój mąż też miał być przy porodzie i odciąć tą pępowinę, ale w ostatniej chwili zrezygnował, czekał na korytarzu...
A co do odcięcia to się nie bój, że odetnie w złym miejscu, bo pępowina jest dłuuuuga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #816 przez jedynaczka
może warto zapytać w szpitalu co i jak z odcinaniem pępowiny bo wiem, ze w tym co ja rodziłam, nie ma takiej możliwości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #822 przez kasiora
agata napisał:

W planie porodu, który tworzyłam miałam pytanie...czy ojciec dziecka odetnie pępowine.
Gdy zapytałam mojego mena odpowiedział,że oczywiście on będzie odcinać pępowine.
Troche sie tego boje czy on dobrze odetnie.
Mam nadzieję,że pokażą mu w którym miejscu trzeba odciąć.
Która z Was jak już miła odcinaną pepowine przez męża niech opisze jak to sie odbywa.

moj tez mial odcinac pepowine ale niestety w trakcie porodu okazalo sie ze bede miala cesarke. pokazuja w szpitalu w ktorym miejscu sie odcina i jak cos to poprawiaja. nic sie nie stresuj :) i powodzenia przy porodzie :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #976 przez tysia178
mój mąż odcinał pępowine. Nie powiem Ci jak to było bo nie pamiętam:) byłam w takim szoku,że urodziłam synka,że nie wiem jak to zrobił :) ale był z siebie dumny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1045 przez Scholastyka21
O nic się nie martw, mój mąż odcinał pępowinę i dokładnie pokazali mu w którym miejscu ma to zrobić, a jesli chodzi o "widoki" to całe krocze mi zakryli, tak więc nawet jeśli by chciał to i tak by nie zobaczył.
Powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1305 przez tysia178
czasami zdarza się,że mąż rezygnuje w ostatniej chwili :) agatko trzymam kciuki za Twoje mężczyne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1450 przez aniaw
Mój narzeczony jest tak wrażliwy na widok krwi, że na początku strasznie się opierał i oświadczył, że nie chce być przy porodzie.
Teraz po kilku zajęciach w szkole rodzenia sam się pytał czy może tam być ze mną.
Dowiedział się, że może stać tylko przy głowie i po prostu wspierać mnie swoją obecnością :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1464 przez andziaa35
Moj maz odcinal pepowine :) polozna sama przylozyla "nozyczki" i w sumie mozna powiedziec ze razem odcinali...


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1475 przez Scholastyka21
tak naprawdę to oni za dużo tej krwi nie widzą, a to dlatego właśnie że stoją przy głowie, a cała akcja jest lekko przysłonięta , tak przynajmniej było u mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1625 przez andziaa35
w moim przypadku maz nie musial sterczec tylko przy glowie a krwi to nie bylo wcale, nie wiem skad to sie wzielo. W sumie troche krwi bylo na glowce malego ale to juz inna sprawa :blink:


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1660 przez jedynaczka
tak sie teraz zastanawiam czytając wasze wypowiedzi... dlaczego w tym szpitalu co ja rodziłam nie dają tatusiom odcinać pępowiny ?? dziwnie nie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1715 przez Scholastyka21
jedynaczka napisał:

tak sie teraz zastanawiam czytając wasze wypowiedzi... dlaczego w tym szpitalu co ja rodziłam nie dają tatusiom odcinać pępowiny ?? dziwnie nie ?


bardzo dziwne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1719 przez jedynaczka
Scholastyka21 napisał:

jedynaczka napisał:

tak sie teraz zastanawiam czytając wasze wypowiedzi... dlaczego w tym szpitalu co ja rodziłam nie dają tatusiom odcinać pępowiny ?? dziwnie nie ?


bardzo dziwne



widocznie jakieś dziwne zasady tam mają ;D
grunt że wogóle odcinają pępowine :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1804 przez Agnieszka
u mnie mąż też miał przecinać, ale niestety nic z tego nie wyszło, bo przecież wprowadzone były juz zakazy odwiedzin w szpitalach z powodu grypy....



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl