BezpiecznaCiaza112023

Tuż tuż..

9 lata 6 miesiąc temu #932573 przez baska92
Poród zbliża się dość dużymi krokami..codziennie milion myśli..jak to będzie..kiedy..jak będzie przebiegał..naturalny czy cesarskie..tysiąc myśli..jak to wszystko opanować? czy się wogóle daaa? :ohmy: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933185 przez sandroosia
Hmm... chyba się nie da.. ja też coraz częściej o tym myślę... ale staram się wtedy jakieś inne przyjemniejsze myśli w głowie układać żeby niepotrzebnie się nie stresować tym wszystkim.. :)

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933797 przez baska92
chyba się nie da..ja budzę się i zasypiam z tymi myślami :ohmy: ..ale też staram się myśleć pozytywnie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940586 przez baska92
teraz to już w ogóle ogromnymi krokami bo termin się przesunął na 13 grudnia tak wynika z ostatniego usg :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942492 przez katararzynka
Hej :)
Termin mam na 13.12, ale ostatnie usg pokazało średnią 25.11. Jutro mam kolejną wizytę u lekarza, więc pewno dowiem się więcej, ale czuję, że z przygotowaniami jestem w proszku... Torby do szpitala nawet nie zaczęłam pakować... Tak jak wcześniej często myślałam o porodzie, tak teraz wydaje mi się abstrakcją. Bardzo za to przeszkadza mi uczucie ociężałości, ból kręgosłupa i kostek. A teraz jeszcze ciągle chce mi się spać... Chyba przydała by mi się mobilizacja do działania :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942543 przez ALEX01
Czesc dziewczyny :)
Ja jako doswiadczona mama dwojki cudownych dzieci i trzeciego w drodze chcialam was pocieszyc ze porod nie jest taki straszny, napewno nie przegapicie pierwszych objawow porodu,poprostu sie nie da :laugh: zdazycie zabrac wszystkie gadzety szpitalne :) a nawet przy odrobinie szczescia maz sie zalapie na porod tez ;) na prawde wszystko da sie przezyc a nagroda jest piekna i slodka. wiec teraz sie zrelaksujcie i zamiast wyczekiwac z dnia na dzien porodu cieszcie sie czasem wolnym i odpoczywajcie do woli bo zrelaksowana mama to zrelaksowane malenstwo :)
Wszystkim wam zycze powodzenia i szybkiego rozwiazania :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943551 przez ranusia
Witajcie przyszłe mamusie bojące się porodu :) ja swój mialam prawie 2 lata temu, ale pamietam wszystko jakby to bylo wczoraj.....zgadzam sie z przedmowczynia-nie przegapicie poczatkow porodu, instynkt bedzie wam mowil ze to juz :)
naprawde nie ma czego sie bac, wszystko da sie przezyc :)
głowy do góry i powodzenia na porodówkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950242 przez mateusz90
Według opinii lekarza, wszystk jest kwestią przygotowania się :) Mam nadzieję że wszystko u Was Panie pójdzie dobrze. Trzymam kciuki ! :)


Polecam dla relaksu http://www.rejsybaltyk.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl