BezpiecznaCiaza112023

PRACA

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #49905 przez sylka
raczek10 napisał:

W PIĄTEK POJADE DO KADROWEJ I ZOBACZYMY CO ONA NA TO . BO JAK WCZEŚNIEJ SIĘ PYTAŁAM O TE 2 TYG TO ONA MÓWIŁA ,ŻE SĄ TYLKO 20 TYG. MYŚLI @ ,ŻE KTOŚ GŁUPI .

To jej powiedz żeby się podszkoliła bo nie nadąża za zmnianami :) Od 1 stycznia 2010 r. są dodadkowe 2 tyg. na wniosek matki i pracodawca czy chce czy nie musi udzielić nie może odmówić. A twój Jaś jest wrześniowy także sporo zacofana jest babka :D a co roku pula będzie zwiększana o 2 tyg. do 2014 r.
2010-2011 + 2 tyg
2012-2013 + 4 tyg.
od 2014 + 6 tyg.
Oczywiście przy porodzie pojedyńczym u wieloródek będzie więcej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49910 przez raczek10
MAM NADZIEJĘ ,ŻE JUŻ NIE ZKORZYSTAM :P Z TYCH 4 TYGODNI DODATKOWEGO :) BO MAM JUŻ 4-ECZKĘ I MUSZĘ SIĘ PILNOWAĆ :silly: BO DZISIEJSZE CZASY TO :unsure: A NIE WIADOMO JAK BĘDZIE ?

HOĆ SIĘ NIE ZAZEKAM ,BO W ŻYCIU RÓŻNIE BYWA :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49913 przez Asiersa
Sylka a czy mogę w tym samym czasie złożyć wniosek o dodatkowy urlop macierzyński i wychowawczy?
Do szefowej będę szła osobiście i chciałabym załatwić to za jednym razem, tylko czy tak się da?




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49917 przez raczek10
OJ SYLKA ZAMĘCZYMY CIĘ TERAZ :)

JAK U MNIE SPRAWY SIĘ POTOCZĄ TO DAM ZNAĆ . ALE NIE POWIEM MAM STRESA NA MYŚL ,ŻE MUSZE IŚC DO MOJEJ KADROWEJ ONA JAKIES PSYCHOLOGICZNE SZTUCZKI ZNOWU BĘDZIE STOSOWAC ,ŻEBY MNIE ZASTRASZYĆ . ,CHOC DO BOJUCHÓW SIĘ NIE ZALICZAM B)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #49919 przez sylka
Chyba możesz i razem. Tylko na 2 oddzielnych podaniach z zaznaczeniem że wychowawczy od ostatniego dnia dodatkowego macierzyńskiego czyli 31 marca. Zobaczymy czy się uda. Bo to zależy czy szefowa się zgodzi na wychowawczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49921 przez sylka
raczek10 napisał:

OJ SYLKA ZAMĘCZYMY CIĘ TERAZ :)

JAK U MNIE SPRAWY SIĘ POTOCZĄ TO DAM ZNAĆ . ALE NIE POWIEM MAM STRESA NA MYŚL ,ŻE MUSZE IŚC DO MOJEJ KADROWEJ ONA JAKIES PSYCHOLOGICZNE SZTUCZKI ZNOWU BĘDZIE STOSOWAC ,ŻEBY MNIE ZASTRASZYĆ . ,CHOC DO BOJUCHÓW SIĘ NIE ZALICZAM B)

To spisz sobie na kartce art. z kodeksu i jej podawaj. Szczęka jej opadnie i się odechce sztuczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49930 przez Asiersa
Ahh, czyli jest jeszcze możliwość, że szefowa nie zgodzi się na mój urlop wychowawczy :angry:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #49954 przez sylka
Asiersa napisał:

Ahh, czyli jest jeszcze możliwość, że szefowa nie zgodzi się na mój urlop wychowawczy :angry:

Tak jak pisałam na początku podając orzeczenie Sądu Najwyższego wszystko zależy od pracodawcy: "jeżeli jednak pracodawca zdecyduje się na udzielenie urlopu wychowawczego na czas dłuższy niż wynika to z okresu, na który została zawarta umowa (u ciebie do 31 marca 2011 r.), to w opinii SN można wówczas domniemywać, że strony zawarły umowę na czas nieokreślony (por. uchwała z 21 listopada 1978 r., I PZP 28/78, OSN 1979, Nr 5, poz. 92)".
Próbuj nic nie tracisz. Jak nie złożysz to się nie dowiesz a może uda się skorzystać, zawsze choć małe jakieś szanse są. :) Prawo nie jest szczelne można lawirować pomiędzy paragrafami czasem otwierając jakąś korzystną furtkę. Trzeba tylko spróbować. Tych 2 tyg. i tak ci nie zabiorą więc nic nie tracisz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50618 przez raczek10
witam . :) ja właśnie wróciłam z mojego zakładu pracy . Jestem pod wrażeniem moja kadrowa jakby nigdy nic. Złożyłam podanie na 2 tyg. dodatkowego macierzyńskiego . Potem ide na wypoczynkowy 45 dni ,póżniej na 11 miesięcy wychowawczego na Zuzie a potem na 2 lata płatnego na Jasia :laugh:

więc 3 lata mam z głowy ale jeszcze zobaczymy :)

SYLKA ŚLICZNE DZIĘKI . :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50637 przez sylka
Raczek 10 Super :) Ciesze się ze mogłam pomóc, tym bardziej że nie siedzę w tej działce na codzień :)a tylko tyce co pamiętałam ze studiów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52867 przez raczek10
MAM PYTANIE ODNOŚNIE PRACY W WASZYCH STRONACH . CZY MOŻNA ZNALEŻC PRACE W WASZYCH OKOLICACH . ja mieszkam niedaleko Białej POdl. u nas jest cieżko szczególnie jak jest martwy sezon.

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53185 przez kaśku
To chyba zależy od branży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54786 przez Renata Anna
Lekarz zabronił mi wracać do pracy, kiedy w 5 tygodniu dostałam krwotoku. Co ja przeżyłam... Okazało się, że dorobiłam się krwiaka, który odklejał mi błony płodowe. Już jest ok, ale strachu się najadłam jak nie wiem co. Tym bardziej, że już dwie ciąże straciłam. Szef o dziwo wykazał się ogromną wyrozumiałością i wszystko zorganizował tak, że obie strony są zadowolone. Teraz siedzę sobie w domu i tyję :dry:

Natomiast jeśli chodzi o możliwość zatrudnienia w łódzkiem, to powiem Wam, że strasznie jest. Ja sama kiedy skończyłam studia tułałam się po różnych zakładach pracy.... i nic.... i nic... i nic... Bardzo dużo zależy od szczęścia. Pracę na pełny etat znalazłam dopiero 4 lata po ukończeniu studiów!!!! Ale głowa do góry... Kto chce to i tak coś znajdzie! Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54819 przez angellika1
Dziewczyna a jak tak "z innej beczki" :)
Zastanawia mnie w jaki sposób będzie liczone moje zwolnienie, przebywam na L4 ciążowym od polowy grudnia, a w listopadzie byłam 3 dni na zwolnieniu (inna jednostka chorobowa) od jakiego miesiąca będzie wyliczana średnia za zwolnienie?
I jeszcze jedno pytanko czy w czasie zwolnienia pracodawca moze zmienić mi warunki umowy i czy mam obowiązek taką zmianę podpisać?
Będę Wam wdzięczna za odpowiedz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55413 przez Asiersa
Hehe, wydaje mi się, że na to pytanko może odpowiedzieć Ci Sylka :P Ona uwielbia takie "zagmatwane sprawy" :blink:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl