BezpiecznaCiaza112023

Torba do wózka - jaka?

12 lata 5 miesiąc temu #242663 przez muka
Potrzebuję na prezent dla przyjaciółki kupić torbę do wózka. Zastanawiam się nad takimi dwoma modelami:
Pierwszy taki:





A drugi taki:

Torba Duo

http://www.tublu.pl/modules/free_files/thumbImage.php?src=mod_products/products/1065/pr_image_1065.j

niestety coś mi się nie chce wkleić zdjęcie drugiej torby :(

Ma któraś z Was takie torby?:) Potrzebuje rady którą wybrać tą z klapką czy tą bez..(kolor to sprawa drugorzędna:) Głównie interesuje mnie która jest bardziej pojemna...i czy np. brak klapki może w czymś przeszkadzać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242680 przez Agusiak
mnie bardziej podoba się pierwsza torba, ale mnie w mojej właśnie klapka bardzo przeszkadzała. Kwestia pewnie też tego na co klapka jest zapinana. Ja kupiłam taką torbę :



jest bardzo pojemna i wygodna ale jest też dosyć duża, dlatego do wózka rzadko jej używam a bardziej na wyjścia do kogoś, lekarza lub znajomych.
Jak dla mnie klapka nie jest potrzebna. A ta druga torba też bardzo ciekawa.
Powodzenia w wyborze :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246100 przez mamamia
ja mam taka torbe


i jestem z niej bardzo zadowolona :) jest super praktyczna.
nie ma niepotrzebnej klapy do zamykania, jest zamykana na magnes, dzieki czemu mozna bardzo szybko wyciagnac z niej niezbedne szpargaly :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246209 przez anuka86
mi tez nie odpowiadala moja torba ze wzgledu na nie zamykana klapke ktora wiecznie sie podwijala i przeszkadzala.wazne zeby nie byla ze zbyt miekkiego materialu bo przez to jak sie do niej napakuje to robi wrazenie rozlazlej i ogromnej, lepiej troche usztywniana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246878 przez muka
dzięki dziewczyny za pomoc...w takim razie biorę bez klapki:)
a ta zielona to dokładnie identyczny model który mi się podoba:) Skoro Mamamia byłaś z niej zadowolona to pewnie i ja będę ze swojej:) Pozostaje tylko kwestia wyboru koloru (a wybór duży! :silly: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247202 przez natmur11
ja mam torbe delti. koszt ok 100zl ale jest swietna. z jednej strony ma przewijak i troche miejsca na bdobiazgi a z drugiej duza pojemna kieszen, ja tam trzymam np pokrowiec na nozki i jeszcze jakies zabawki sie zmieszcza czy biodon z piciem

www.centrumwozkow.pl/delti-torba-nursery-bag.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270445 przez niusiad25
natmur11 napisał:

ja mam torbe delti. koszt ok 100zl ale jest swietna. z jednej strony ma przewijak i troche miejsca na bdobiazgi a z drugiej duza pojemna kieszen, ja tam trzymam np pokrowiec na nozki i jeszcze jakies zabawki sie zmieszcza czy biodon z piciem

www.centrumwozkow.pl/delti-torba-nursery-bag.html


Te torby z delti są super. Podobają mi się też z x-landera x-bag III, albo skip hop. A do wózka mam bakiste z navingtona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl