BezpiecznaCiaza112023

Dzienniczek idealny dla babci i/lub niani

14 lata 3 miesiąc temu #466 przez Katarzyna
Z notatek zapisanych w Dzienniczku dnia Maluszka rodzice wywnioskują kiedy dziecko miało drzemkę, co zjadło, ile czasu spędziło na spacerze. Będą mogli również zostawić listę zakupów do zrobienia przez babcię lub nianię.

Prowadzenie takich zapisek pozwala utrzymać harmonogram dnia. Przedstawiając osobie opiekującej się dzieckiem plan dnia maluszka ułatwia trzymanie się pewnych pór dnia. Jedna strona pozwala na zapisanie aktywności dziecka np. pierwszy raz powiedziało "la-la" i uwag np. kończą się pieluszki, trzeba rozwiesić pranie lub uprasować ubranka.

Taki Dzienniczek powstał by pomóc rodzicom w przestrzeganiu harmonogramu dnia, nianiom ułatwić opiekę nad maluszkiem. A po całym dniu obie strony są zadowolone. Zapiski ułatwiają streszczenie dnia rodzicom przez nianie. A kiedy nawet nie zdążą opowiedzieć o dniu, to rodzice mogą przeczytać notatki. Dodatkową zaletą są pierwsze strony, które pozwalają na zapisanie numerów telefonów do rodziców, a także ważnych informacji o dziecku.

Dzienniczek dnia Maluszka jest aż w 5 wersjach okładek :blink:
A dwie z nich są teraz w promocji :)

Dzienniczek Dnia Maluszka z okładką w niebieskie paski

Dzienniczek Dnia Maluszka z okładką brązową

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #487 przez Agnieszka
udane na prezent dla przyszłej mamy!



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu - 14 lata 3 miesiąc temu #737 przez Scholastyka21
super sprawa, można łatwo ustalić plan dnia dzięki takiemu dzienniczkowi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #835 przez aniaw
Te dzienniczki są świetne, wszystko zapisujemy w jednym miejscu i łatwo później wrócić do wcześniejszych informacji :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1867 przez tysia178
jasna sprawa! ja go nie mam i zapisywałam kiedyś sobie różne sprawy dotyczące mojego maluszka w zwykłym zeszycie, niestety tak namieszałam, że nic z tego nie rozumiałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2410 przez Agnieszka
a ja bym bardzo chciała go mieć



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2733 przez Scholastyka21
obejrzałam sobie dziś ten dzienniczek w necie i też bardzo bym go chciała, super sprawa
tak więc konkurs trwa dalej i rywalizacja też a przy okazji dzielenie się doświadczeniami :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32168 przez gosia_ann
Mam pytanie odnośnie notatek dotyczących karmienia piersią. Co powinnam uwzględnić w takiej "tabelce", z góry dziękuję za waszą pomoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115917 przez bombel779
Ja prowadzę taki dzienniczek i uważam że to fajna sprawa. Czasem Jaś marudzi,"pokazuje" że chce cyca,mnie się wydaje że dosłownie przed chwilą jadł,zaglądam do dzienniczka..a tu się okazuje,że źle mi się wydaje :P i Jaś ma prawo być głodnym :) Albo nie robi kupki i zastanawiam się jak długo już nie robił? Nie pamiętam ile,wszystko się przecież plącze.. Zaglądam do dzienniczka i już wszystko wiem :)
Poza tym jest świetną sprawą jak jadę na cały dzień na uczelnię -mąż wie (mniej więcej) kiedy dawać małemu jeść :P a ja wiem co się działo w czasie mojej nieobecności-czy i kiedy Jasiu jadł?Ile spał?Czy robił kupkę?Czy pił herbatkę? Itd. itp. :)
Wpisuję też tam wizyty u lekarza,szczepienia,... :)

Teraz skończył mi się oryginalny dzienniczek Brioko i kolejny zrobiłam sobie sama,na bazie tego :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115930 przez SISUNIA88
Ja takiego dzienniczka nie mam a szkoda bo to później fajna pamiątka. Może jak Fifi skończy rok to kupie i będę zapisywać.. z tego co widziałam dzienniczek ciąży też fajny jest. W taki zaopatrzę się na 100% przy kolejnej ciąży :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl