BezpiecznaCiaza112023

Alergia pokarmowa u maluszka!!! Problem?

13 lata 4 miesiąc temu #49556 przez Aguśka
Dziewczyny mam do sprzedania Sab Simplex- kropelki na kolkę. Dawałam mojemu Tysiowi są bardzo skuteczne.Jedna buteleczka starczyła mi na ponad miesiąc. Nie stosowałam ich wg ulotki. Maluszkowi podawałam mniej kropelek i były tak samo skuteczne.
ORYGINALNE NIEMIECKIE kropelki, gęste (nie czeskie) produkowane przez najlepszego producenta PFIZER. Kupione w aptece niemieckiej.Krople nowe, zamknięte fabrycznie, nigdy nieotwierane.Data ważności do 5. 2013. Mam tylko 1 buteleczkę. Kupiłam tylko 2 i okazało się że jedna z powodzeniem wystarczyła przez ten najtrudniejszy okres. Jeśli ktoś by zechciał to Cena 40 zł + ewentualne koszty przesyłki (poczta lub kurier) tel 501899420 lub @ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
A jeśli chodzi o przetłumaczenie ulotki to nie ma problemu mogę wysłać na @ lub załączyć info do kartonika z kropelkami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #110215 przez kasia347
moja coreczka rowniez jest alergiczką i rowniez jest na bebilon pepti(wczesniej dostawała NAN HA i nUTRAMIGEN-NIESTETY ICH SKŁAD NIE ODPOWIADAŁ)Zrobiliśmy jej badania poo czym wyszło że ma alergię prawie na wszystko tzn. mleko,jajka,mąka,ziemniaki,marchew,jabłko,soja,seler,ryby,orzechy,czekolada,trawy,roztocza,grzyby,koń,pies,kot itd itd itd jedne w wiekszym stopniu drugie w mniejszym...powiem szczerze ze mam juz dosc ciąglych wizut u alergologa,lekarstw,maści,sterydów:(((
Ale pocieszam sie faktem iż w jakimś procencie dziecko wyrasta z alergii pokarmowej:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141609 przez Ginger
Mój Maluszek też cierpi na alergię pokarmową. Zaczęło się też około 3tyg życia.
Przede wszystkim dieta eliminacyjna mamy karmiącej.
Mleko pije Bebilon Pepti 1. Wysypkę miał na całym ciałku. Wysypka zaczęła znikać dopiero po skończeniu 2 miesiąca życia. My stosowaliśmy kąpiel w Oilatum czy emolium (to ten sam preparat) i również dodawaliśmy sody oczyszczonej (zmiękcza wodę). Dostaliśmy również receptę na maść EUCERINI. 100g ok 5zł więc nie dużo. Maść jest z witaminką A. I codziennie rano i wieczorem smarowaliśmy Maluszka całego. Myślę że łagodziło to swędzenie. Najważniejsze że maluszek już śpi spokojnie bo go nie swędzi, a tak rączkami cały czas drapał się po buźce. Dodatkowo sami kupowaliśmy też maści oilatum czy oillan żeby smarować buźkę na spacerkach.
Teraz tylko co jakiś czas maluch dostaje jakąś wysypkę na buzi jak coś zjem co mu nie służy.
Mam tylko nadzieję, że w przyszłości będzie mógł jeść wszystko.

W końcu jesteśmy w Trójeczkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #400715 przez kasia4
Ja swojego czasu gotowałam na parze dzięki czemu jak karmiłam pokarm był znacznie lepszy dla malucha. Jak to mówią zdrowa dieta także jakoś działa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl