BezpiecznaCiaza112023

Wózki nowoczesne

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #828772 przez PannaAnna
A co sądzicie drogie Mamy na temat nowoczesnych wózkach? :) My jesteśmy dumnymi posiadaczami Orbit Baby G2 i chyba nie dałabym się namówić na nic innego :) wózek jest śliczny i na prawdę funkcjonalny, obrotowe siedzisko jest rewelacyjne, materiały są świetne. Wózek się świetnie składa, jest przystosowany do nowoczesnej, samodzielnej mamy :) a Wy na co stawiacie? nowoczesność czy klasyczna stylistyka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828786 przez Monix
PannaAnna napisał:

my Mamy Graco Evo i muszę przyznać, że jest po prostu świetny :) na początku wydawało mi się, że nie da sobie rady z naszym aktywnym trybem życia ale jestem mega pozytywnie zaskoczona. Wózek sprawdza się w każdym terenie, a jednocześnie jest lekki i zwrotny :) no i kolorki ... <3 nie zamieniłąbym na żaden inny :)

acha :P :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856264 przez frotka
ja jestem jak najbardziej za nowoczesnymi wózkami, orbit baby g2 bardzo mi się podoba, masz rację nowoczesny wyglad idzie w parze z funkcjonalnoscia w tym wozku, postawilabym rowniez na graco symbio, który nie tylko urzeknie Was swoim wyglądem, ale i stabilnoscia!
Co do pozostałych, to z opinii mojej cioci wozek jane muum spelnia podobne funkcje - ma piekne kolory do wyboru i z tego co widzialam rowniez pozytywne opinie innych uzytkownikow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892861 przez iza1988
a Mima Xari? czy może lepiej Bugaboo Cameleon? podoba mi się również Quinny Moodd?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl