BezpiecznaCiaza112023

Witam mamuśki:)

12 lata 10 miesiąc temu #157713 przez marigra
Witam Was serdecznie

Mam na imię Mariola, mam 26 lat i podejrzewam, że jestem w ciąży:) Prawdopodobnie jest to tydzień 6 - ale lekarz nie był w stanie tego potwierdzic:)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #157714 przez Marysia27
Witaj :woohoo: A czy test ciążowy potwierdził ciążę? Jeśli tak, to zawczasu gratuluję i rozgość się u nas :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #157719 przez marigra
tak jak najbardziej , nawet 2 testy:). Pozytywne odrazu nie musiałam nawet czekać:)
ostatni okres miałam 5 czerwca, więc według wyliczeń to końcówka 6 tyg. Byłam jednak u lekarza, który na początek kazał zrobić badanie beta HCG, nawet mnie nie zbadał, więc nic się konkretnego nie dowiedziałam. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #157723 przez madziaska
Witaj marigra... Kazdy lekarz tak dziala na poczatku, wiec sie nie przejmuj. Moj w 5t2d zbadal mnie i zrobil usg,, byl tylko pecherzyk ciazowy, ale i tak zlecil badanie hcg ;) powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #157728 przez Marysia27
spokojnie, mimo 3 pozytywnych testów ciążowych, moja ginekolżka zaczęła gadać konkretnie i na temat, dopiero jak zaczęło bić serduszko Bartosza :woohoo: wszystko przed Tobą :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #157741 przez marigra
troche mnie uspokoiłyście:) Wiecie jak to jest na początku, idzie się do lekarza z bagażem pytań kiedy, co i jak , który tydzień, a nic się człowiek nie dowiedziłą poza tym co jest oczywiste.
Nie ukrywam, że wyszłam bardzo zła, że nic właściwie się nie dowiedziałąm co mogę, czego nie, jak to wszystko wygląda.. Jedynie to badanie HCG.

Muszę się na nie wybrać - mam tylko pytanie czy jest ono wykonywane popłudniu, czy tylko w godzinach porannych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #157744 przez happymamma
To zależy od laboratorium - ja miałam robione zawsze ok 15, bo tak mi pasowało - nie musiałam być na czczo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #157754 przez marigra
a kiedy pierwsze raz zobaczyłyście bicie serduszka swojego dzidziusia, który to tydzień? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #157779 przez marigra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #157822 przez Frascati
Na początku gratulacje - ja jak dziś pamiętam jak mój gin. potwierdził, że będziemy mieli dzidziusia - ale to był juz 8 tydz. - więc jeszcze troszkę przed Tobą :) a co do "serduszka" to na początku jest to tylko tzw. zatoka żylna i widoczna jest w około 9-10 tyg - choć dla mnie to też od razu było serduszko i nie żaden płód, czy zarodek tylko moje kochane, wyczekane dziecko !!!! Więc jeszcze raz serdecznie gratuluję :)I trzymamy ze Stasiem mocno kciuki za cały prawidłowy przebieg ciąży :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #157945 przez Marysia27
dokładnie nie pamiętam, czy to był6 czy 7 tc, gdy usłyszałam nasze maleństwo :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #160145 przez bombel779
Witaj marigra ;)
Mam nadzieję że Twoje przeczucia niedługo się potwierdzą :) i że nosisz w sobie nowe życie ;)
Ja nie pamiętam dokładnie ale wydaje mi się że pierwszy raz ujrzałam bijące serduszko w 9tc ;) W 5tc gin potwierdził ciążę a przy następnej wizycie pokazał serduszko więc to musiał być 9/10tc
;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl