BezpiecznaCiaza112023

Witam Was wszystkich na forum

13 lata 7 miesiąc temu #31995 przez dr.haus
Dziekuje za mile slowa. Jak milo zaczac dzien czytajac takie kometarze na swoj temat.
:laugh:
A teraz na powaznie. Dzieci zawsze sie rodzily ,jak swiat swiatem. I dla kazdej ( prawie kazdej) matki jest to przepiekny-wyjatkowy dzien. Bardzo fajnie czyta sie opisane przez Was niektore przezycia. Uwazam ze to bardzo fajnie ze jest takie forum gdzie mozna sie zapytac innych matek o to jak postepuja w podobnych sytuacjach. Ale sory, jak czytam wypowiedzi naszej Pani moderator ktora zawsze ma cos do powiedzenia i wypisuje glupoty i to taka polszczyzna ze pozal sie Boze , zastanawiam sie czy nie zjadla ona wszystkich rozumow :unsure: Zawsze cos podobnego mialo miejsce w jej rodzinie . Niesamowite :lol:
A teraz ku zaskoczeniu niektorych Pan chce dodac ze tego dnia zadzwonilam na pogotowie i przyjechalo ono ale niestety po 2 godz.Zabrali oni nas do szpitala gdzie lezalysmy 8dni. Rozczaruje Was rowniez, bo nie planowalam urodzic sama , ale takie historie maja miejsce i w dzisiejszych czasach . Pomimo tego nie planuje wywodzic sie nad kazdym tematem w tym forum. Lecz nie zarzekam sie ze bede dalej sledzila niektore wypowiedzi.
Wszystkim normalnym natomiast mamusia zycze szczescia dla nich, ich rodzin i tych malych a za razem najwiekszych skarbow.
Agnieszka
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32006 przez ilona
No niestety polska służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia.
Ja mieszkam pod miastem, żadna tam wieś 10km od szpitala, na pogotowie czeka się średnio 40 minut do godziny. W takim czasie dużo się może wydarzyć. :)

pozdrawiam
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32043 przez sloneczko
jest mi niezmierni milo, ze wreszcie ktos napisal cos na moj temat ;) teraz wiem co jedna osoba o mnie mysli a napewno wiele innych sie pod tym podpisze.

jezeli chodzi o to czy zmyslam czy nie,nie nie zmyslam, o wszystkim co pisze jest z mojego zycia wziete, wiec tego nikt mi nie wmowi.

jezeli takie glupoty pisze to napewno kiedys tak bedzie ze "szefostwo z forum" jezeli bedzie im sie dalej to nie podobac to zdejmna mnie z tej roli.
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32070 przez Mirella
ups, a ja myślałam że to o Kasiorę chodzi.... jakoś zapomnialam że i Słoneczko moderuje :D A Wy dziewczyny, jak myślicie kogo dr Haus miała na myśli?

Doktorko droga, gdybyś opisała swoją historię w całości a nie fragmentarycznie to byś się takich rzeczy nie naczytała, ale jak opisałaś to w sposób sugerujący że świadomie wybrałaś samodzielny poród, i że to Cię czyni lepszą matką niż nas, bo w szpitalu rodziłyśmy, no to Ci się oberwało co nieco ;) Nie każda ma siostrę czy brata który ma dzieci, jeszcze mniej ma matki położne, być może jesteś jedyna na forum, czy to nas dyskryminuje?
Mam nadzieję że mimo trudnego początku zostaniesz z nami, dziewczyny są ogólnie życzliwe i sympatyczne, nawet ja, chociaż czarownica, przynajmniej w jednym wątku :D
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32075 przez sloneczko
nie trzeba sie nikogo pytac, kazdy wie, bo co wpis to ja cos dopisuje, wiec daleko nie trzeba szukac.

p.s a pisac bede dalej ;) chyba ze odbiora mi "perlo"
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32077 przez _aga86_
Sloneczko nikt Ci niczego nie odbierze :) Ja osobiscie nie zauwazylam, zebys pisala "bzdury" a juz troche jestem na tym forum. dr house jak kazdy z nas ma prawo do wlasnej opini, ale ja bym sie nie przejmowala :P

Zgadzam sie z Mirella dr house nastepnym razem prosimy wiecej szczegolow, a obejdzie sie bez tego typu komentarzy. A tak w obronie Pani Moderator- Mieszka Ona w Niemczech stad moze wynikac Jej jak to nazwalas "pozal sie Boze polszczyzna". To na tyle...

Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32079 przez raczek10
Witaj D.R. HAUS. :) przeczytalam wszystkie posty i zostawiam bez komentarza . JA terz mam 3 córki i małego JASIA i nie chciałabym sie znależć w takiej sytuacji jak ty rodząc dziecko w domu choć przypadki sie zdażają . Moja siostra urodziła w domu bo pogotowie nie dojechało bo było zawiane to było 20 lat temu no i nie była sama a poród odebrał szfagier a pogotowie dojechało ale już po fakcie ale najważniejsze toto że wszystko było ok .

Pozdrawiam .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32087 przez sloneczko
wiesz co przejmowala.. (choc zadko kiedy sie przejmuje opiniami innych a zwlaszcza na forum) hm moze i tak bo jezeli mi ktos nie wierzy w to co pisze, to jakos mam dziwne uczucie.

ale nie bede sie na ten temat wiecej wypowiadac, niechcialam zeby sie zaczela dyskusja, bede dalej robic to co robie i koniec, a jak komus sie nie podoba zawsze moze przeoczyc moja wypowiedz.
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32140 przez kasiora
Mirella napisał:

ups, a ja myślałam że to o Kasiorę chodzi.... jakoś zapomnialam że i Słoneczko moderuje :D A Wy dziewczyny, jak myślicie kogo dr Haus miała na myśli?

hmmm.... widocznie i ja " glupoty" wypisuje :lol: hmmm.....

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32144 przez kasiora
po namysle temat uwazam ze zamkniety :huh:
pisuje na wielu forach i wlasciwie na zadnym moderatorzy nie sa lubiani....
a zgadywanki typu "kogo kto mial na mysli " np. kto pisze glupsze posty, sa nie na miejscu i bardzo odbiegaja od tematu :)
tego typu wypowidzi prosze kierowac na priv lub ewentualnie w dziale : www.zapytajpolozna.pl/forum/czas-relaksu/luzne-rozmowy.html . dziekuje :blink:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl