BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

10 lata 3 miesiąc temu #816349 przez poziomka-1801
TIka-no kolorowo nie jest:/ ja tez myslalam ze jak sie urodzi synek bedzie lżej..a tu..pod górke i to z bagażem a co do zawrotów głowy mi zdazyło sie dwa razy zemdlec pod prysznicem od temperatury były to krótkie zawroty poszłam do lekarza ale tylko kazał sie kąpac w zimniejszej wodzie i z otwartyi drzwiami:P

PASAL gadałysmy o zębach i wiesz co? dzisiaj lukam mu w buzie a tam jest taki ledwo co wychodzący pypec a ostry jak cholera;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816450 przez nike84
tika nie przejmuj się aż tak bardzo i pamiętaj że każdy maluszek jest inny. Ja na pocieszenie Ci powiem ze może nie jest różowo ale jest kolorowo ;) Dziecko zmienia caly Twój świat ale na prawdę nie jest tak źle :) Mój mały ma 3 miesiące, były kolki, pobyt w szpitalu, płacze, krzyki. Ale był też pierwszy uśmiech, pierwszy śmiech na głos. Raz jest aniołkiem a raz diabłem wcielonym. Są dni lepsze i gorsze ale ogólnie macierzyństwo mnie cieszy i za nic nie oddałabym tych chwil :) Także głowa do góry i bądź dobrej myśli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818147 przez pasal
poziomka u Zuzki też igiełka wystaje, wyszedł Filipowi już ząbek ? zastanawiam się jak długo wychodzi

Tlka - każde dziecko jest inne, nie ma co porównywać. Nie życzę nikomu takich nerwusów jake mnie się trafiły, zawroty głowy miałam jak robiłam coś za szybko, podczas kąpieli.

Srenka - Ty z tego co pamiętam gotowałaś dla małego, jakie mięso mu gotujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820237 przez tika
Uf zaczyna się 19 tydzień zawroty powoli mijają aczkolwiek martwię się ,ponieważ choruje na zaburzenia rytmu serca mówiłam o tym lekarzowi prowadzącemu a on chyba to zbagatelizował stwierdził,że jeśli czuję się dobrze to nic się nie dzieje a przecież to się objawia najczęściej przy wysiłku fizycznym,którego w ciąży nie wykonuje mało tego 2 dzieci mojej cioci zmarła zaraz po porodzie na genetyczną wadę serca i tak zastanawiam się czy można wykonać jakieś badania w ciąży ,żeby stwierdzić czy wszystko w porządku z dzidziusiem ?
A o tym ,że każde dziecko jest inne już się przekonałam moja bratanica to mały aniołek od początku wstawała tylko raz na karmienie nie domagała się ciągłego noszenia teraz gdy ma już ponad rok nie wstaje nawet raz w nocy mało tego śpi do 9! Za to moja chrześnica była diabełkiem od początku teraz ma 3 lata i zostało jej tak do tej pory wszędzie jej pełno nie ma nawet czasu na spanie : )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820427 przez srenka_918
pasal ja gotuję Pawłkowi pierś kurczaka lub indyka, rybkę (dorsz, pstrąg ale po ugotowaniu rozgniatam w palcach szukając ości i dopiero potem blenduję) i raz skusiłam się na królika ale tego ciężko dostać w sklepach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821468 przez poziomka-1801
PASAL mamy dwa zęby!!!! :D gryzoń taki sie zrobił ma je ostre na maksa:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821657 przez pasal
Srenka a masz jakieś pomysły na dania inne niż rosół i krupnik dla bąbli? no i ziemniaków. Robiłaś może kisiel/budyń?
Poziomka my też mamy dwa :D w sumie 2x 1 bo po jedym na dziecko :) kurka, ciągle zapominam o zrobieniu zdjęć bujawki dla Ciebie. A próbowałaś trochę małego rozebrać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822387 przez srenka_918
Ja robię przeważnie na gęsto, zupki małemu nie wchodzą, robię np ryż z marchewką i indyczkiem, albo duszony pomidor (bez skórki) z ryżem lub makaronem i kurczaczkiem, no i standardowo gotowane marchewki, ziemniaczki, buraczki, czasem szpinak lub brokuł czy kalafior,
Często mały zajada to co my jemy, jakoś nie widzę różnicy w jego zachowaniu czy coś, a nawet nasze lepiej zajada, bo zawsze się zapominam i nim odłożę porcję dla małego już dodałam trochę soli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824775 przez poziomka-1801
PASAL u nas zęby wychodzą hurtem..raptem wyszły dwa dolne a teraz mamy taki sajgon..gorączka,krzyki w nocy..kilkugodzinne marudzenie brak apetytu..ida 2 jedynki górne,policzki ma całe w rumieńcach ślini sie jak buldog no masakra!! aZębiska takie wielkie ze jak mu dziąsła opuchly to jakby miał warge uderzoną bo buzki nie moze dobrze domknąc :dry:
co do rozbierania to posłuchałam sie i lipa totalna ten to taki zmarzluch ze szok,po 20 min był cały jak lód łaczniez brzuchem dupskiem i plecami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825328 przez KarolineCZ
Witam, ja jestem mamą już jednej ślicznej dziewczynki teraz staramy sie o kolejne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl