BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 2 miesiąc temu #859625 przez patka89
nike84 Chłopak jak Trzaśnie drzwiami i powie,że na noc nie wraca to jeszcze pikuś,da sobie rady.Ale jak Ci kiedyś córcia przyjdzie i powie,ze na noc nie wróci do domu to dopiero będzie strach. Sama wiesz jak jest,dlatego Ja już się trochę boje :(

Karolcia no Ja już prawie na mecie jestem już nie długo,a co do brzucha do 6 miesiąca go nie miałam, a teraz jest wielki ,że się w nic nie mieszcze prawie a tu tak fajnie ciepło się robi
chyba z chaty wychodzić nie będę mogła :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859676 przez srenka_918
patka oj są ciuchy w których każda wieloryba się zmieści sama miałam parę takich ;) I już niedługo będę je musiała dołożyć do garderoby ;)

Jeśli chodzi o strach o dzieciaki jak już będą dorastać, to też mam wielkiego cykora jak sobie dam radę... Jak wychować, żeby problemów z nimi nie było... Oby miały charakter i usposobienie po mnie ;) Ja nie sprawiałam większych problemów, ale mój szanowny małżonek to zsiwiał rodziców ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859703 przez patka89
No są takie ciuchy to fakt, chyba będę musiała jakieś kupić na tą ostatnią mete.
a co do dzieci no strach jest i to straszny ale jakoś myślę to będzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859859 przez kasiek9472
Hej , jestem tu nowa :) Jestem w 12 tygodniu ciazy i bede najszczesliwsza mama na swiecie :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859982 przez KarolciaZumba
hey kasiek witamy :) no i gratulacje :)

oo tak jak widzę te ciuchy z końcówki ciąży to masakra :D

kurcze a myśmy dzisia byłyśmy u lekarza z tą wysypką no i martwiła mnie ta otwarta buzia i dostałyśmy skierowanie na badanie tarczycy ... :( trochę się martwię aczkolwiek jestem dobre myśli...

Kurcze Majcia znów dziś w nocy co pół h h się budziła zaczyna mnie ten cyc wkurzać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860082 przez srenka_918
Ja zauważyłam że jak dam Pawłowi na kolację 180ml kaszki mannej na gęsto, to zapije 180ml to śpi 6-7 godz ciągiem i budzi się wyspany i nie chce więcej spać, a jak nie dam mu kaszki, tylko zagęszcze trochę mleko, to śpi 5 godz, dostaje 120ml mleka i śpi jeszcze 4 godz... To nie wiem co lepsze ;) A z drugiej strony mój grubasek wychodzi z granic normy więc nie chcę mu na noc dawać kalorycznych rzeczy...

Witaj Kasiek ;) Nie masz czasem terminu w Październiku, jak ja? ;)

Karolcia mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze... Moje maleństwo też mi coraz więcej z otwartą buzią śpi, ale to raczej wina kataru... I zaślinia przy tym poduszkę jak tatuś ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860113 przez KarolciaZumba
u nas kaszki nie przechodzą ostatnio Maja w ogóle nie chce ich jeść .
Jestem w akcje desperacji i przechodzę na rzeczy z ekologicznych sklepów, może to jej zacznie smakować. Zauważyłam że jak jej podam coś co ugotuje a potem to samo ze słoicka to ze słoiczka nie chce tego jeść....
Jeszcze na dodatek jutro przylatuje siostra mojego Łukasza z mężem a ja ich nie znoszę !!!!
Oni nie mają dzieci i nie rozumieją że Majka ma swój rytm dnia i nie będę go zakłocać bo oni mają jakieś widzimisie.
Najlepiej to pożarłabym tabliczkę czekolady zagryzła chipsami i poszła spać :( :( :(
No cóż nikt nie mówił,że będzie łatwo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860132 przez srenka_918
Karolcia Twoje jedzonko jest niebo lepsze niż słoiczek ;)

A ja to bym właśnie ich zaangażowała do opieki ;) niech się uczą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860153 przez KarolciaZumba
tak ale Majacia przechozi okres że nawet jak wkładam recznik na włosy to płacze bo mnie nie poznaje :/ po 2 oni pala papierosy i nie potrafia się przyzwyczaic że jak wypalą to mają iść umyć ręce i zęby bo nie życzę sobie żeby popielniczka całowała moje dziecko :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860228 przez patka89
Wiesz Oni tego nie czują tak jak Ty i to jest problem, ale masz racje walcz z papierosami jak możesz, Ja też się staram :)
Nie pozwalam palić w domu itp :) Ale jak to rodzina to musisz jakoś przecierpieć to chyba będę trzymała za Ciebie kciuki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860261 przez KarolciaZumba
palić w domu nie mogą bo mam czujniki dymu więc muszą wyjść na balkon ale sam fakt,że ktoś pali mnie wkurza bo niestety ale to strasznie czuć !

Ja dopiero jak zostałam mamusia zrozumiałam jak bardzo dziecko potrzebuje rutyny i poukładanego dnia w swoim życiu żeby było szczesliwe :P Ja strasznie pilnuje drzemek i posiłków od Mai, przynajmniej mnie się też wtedy lepiej funkcjonuje :)

Już słyszę te wonty że idę o 21 spać ale ja tak muszę żeby normalnie funkcjonować jak Maja się co 1- 2 h budzi :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860293 przez patka89
To musisz im kiedyś powiedzieć,ze jak im nie pasuje to nie muszę Cię odwiedzać :)
No Ja puki co to śmiałam się z moich kuzynek,że robią wszystko z zegarkiem w ręku.
Zobaczymy jak Ja dam sobie rady z takim zadaniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860315 przez srenka_918
Ja aż tak nie dbam o rutynę mojego berbećka bo u nas każdy dzień wygląda inaczej ze względu na to, że ja tak nie potrafię ;) Jednego dnia jadę z nim na gościnkę, innego zostawię mamusi, każdy dzień obiad robię o innej porze, jak ja jestem głodna ;) ha ha ha ;) No i mąż każdy dzień kończy o innej porze a staram się żeby dzidziuś widział każdy dzień tatuśka

Dziś od niepamiętnych czasów moje dziecko przespało ciągiem 8 godz!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860326 przez patka89
Moje kuzynki to z zegarkiem w ręku,obiad spanie kolacja mycie itp.
A już jak dzieci pójdą spać to trzeba być bardzo cichutko,chodź wiem,że dzieciaki pewnie i tak od normalnej rozmowy by się nie obudziły :)


Ps : Takie mam pytanie macie jakiegoś zwierzaka w domu ?
Ja zajmuję się hodowlą myszy lekarz powiedział,że to nie przeszkadza dziecku
ale rodzinka silnie napiera bym je oddała bo dziecku szkodzić będą a Mnie aż serce boli
jak sobie o tym pomyślę to jednak moje zwierzaki są hodowlane chodzę z nimi do weterynarza,mają badania są zdrowe mają nawet certyfikaty.Wiem,że kot jest szkodliwy ale
o myszatych nigdzie nic nie wyczytałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860474 przez srenka_918
Takie "wolnochodzące" gryzonie są groźne, ale myszki w klatce? NIe słyszałam... One nie przenoszą chorób, bo gdzie miałyby się zarazić? Jedynie co to zbierają kurz w pokoju, jak każde zwierzę klatkowe...

Ja nie mam żadnych zwierzaków w domu, bo nie mam na nie miejsca, sami się ledwo mieścimy, ale jak byłam panną to miałam wieeelkie akwarium i przepiękne rybiszcza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl