BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 9 miesiąc temu #719809 przez srenka_918
Witam Was :) My po chrzcinach :) widziałam że był ostatnio temat pościeli to pochwalę się w czym śpi mój synek :)

To jego łóżeczko, cały komplet z allegro firmy aruś (prezent od babci) jak jeszcze nie było wiadomo czy chłopczyk czy dziewczynka.

Ja mam Pawełka rozbłaznowane :) śpi z nami w sypialni a jak dużo marudzi bo ma gorszy dzień to z nami w łóżku i jak mąż wstaje o 5 do pracy to mi wkłada synka do łóżka i on to strasznie lubi ja z resztą też :) będzie starszy to zaczniemy go oduczać spania z nami, ale jak na razie umie sam zasypiać u siebie jeżeli nie ma gazów itp, po nakarmieniu wkładam go do łóżeczka a on po zabawie rączkami śpi jak suseł 5 godz :)

Ja tego nie traktuje jak zabieranie prywatności czy "wieszanie go sobie na szyję" Czuję że czasem potrzebuje bliskości i mu tą bliskość daję, a czasem on sam protestuje i nie chce spać z nami więc i od dziecka dużo zależy.
Z resztą ja też jestem tak wychowana że tata wstawał wcześnie a mama później i jak tata wstał ja biegałam do mamy do łóżka się dospać ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719821 przez srenka_918
Aha, jeżeli przegapiłam jakieś pytanie do mnie co było zadane wcześniej to możecie mi przypomnieć? :) po tych chrzcinach tak się rozleniwiłam że nie chce mi się dokładnie nadrabiać zaległości :) kilka ostatnich postów tylko dałam radę przeczytać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719860 przez KarolciaZumba
Czy to normalne,że ja się tak źle czuję i nic mi się nie chce!!

Zero jakiegokolwiek entuzjazmu we mnie i te wahania nastroju, potrafię się w dowolnym momencie rozpłakać :laugh:

Chciałabym zasnąć i obudzić się za jakieś 6 tyg juz na porodówce :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720048 przez nike84
srenka ja też łóżeczko i pościel mam z arusia, tylko inny wzór. Wracając do spania i umiejscowienia łóżeczka ja jednak pozostaje przy swoim chociaż mam świadomość że to dopiero okaże się w praniu, a skoro mamy taką możliwość to czemu nie skorzystać. Ale wiadomo każdy ma swoje zdanie.

Ja to słabo się czuję przez te upały. Jak mam gdzieś iść to się toczę jak kula i duszę. W domu mam tyle porządków w związku z zakończeniem remontu, a jeszcze chcę się w koncu zabrać za prasowanie ciuszków, bo nie wyobrażam sobie siebie pod koniec ciąży przy desce do prasowania ;) Ale chęci brak i najchętniej bym teraz tylko leżała... Ehhh czemu jak akurat jestem w ciąży to jest tak upalne całe lato :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720141 przez KarolciaZumba
Ja też bym już zaczęła pranie prasowanie ale jeszcze nie mam komody więc nie ma sensu, moim zdaniem :D

Naprawdę współczuje Wam tych upałów, ale z drugiej strony pomyśl,że musiałabyś teraz włożyć rajstopy i 5 tysięcy rzeczy żeby wyjść na np -10 stopni :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720158 przez KarolciaZumba
Nike a jak z pościelą w sensie co jaki czas ją zmieniasz?
4 prześcieradła mi wystarczą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720180 przez nike84
ja na razie pościel mam tylko jedną, bo i tak małego na początku nie będę kładła pod kołderką tylko w rożku a potem pod kocykiem i jak podrośnie to dopiero wyciągnę kołdrę :) a prześcieradła mam 3 i jak coś to może jeszcze z jedno dokupię i będę prała na bieżąco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720220 przez srenka_918
Ja mam 2 pościele takie same :) do tego 3 prześcieradła, jak się pierze na bieżąco to zdąży wyschnąć no np następnego ulania ;) przynajmniej u mnie ;) a dla "dłuższej czystości" rozścielam pieluszkę tetrową pod głową

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720251 przez KarolciaZumba
a rożek macie jaki?

Ja właśnie zamówiłam meble dla Mai i oczywiście jak to ja kliknęłam 2 razy kup teraz :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720284 przez nike84
Ja rożek miałam w komplecie z łóżeczkiem. Bardzo ładny, w kolorze pościeli :) Tylko zastanawiam się jak go wyprać bo boję się, że w pralce się zniszczy :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720409 przez srenka_918
Ja mam najtańsze nieusztywniane rożki z allegro, piorę je w automacie co 2 dzień i nic się z nimi nie dzieje tylko trzeba je "wytrzepać" na mokro żeby się watolina rozprostowała... A potem jeszcze wyprasować to ładnie trzymają fason. Mam też usztywniany to go 2 razy użyłam... Na początku miałam cały czas Pawełka w rożkach,teraz rzepy trochę słabiej trzymają ale on już jest za duży na te rożki to się nie martwię ;) Do karmienia jeszcze go w rożek wpycham to mi grzecznie leży i go jedną ręką mogę trzymać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720830 przez KarolciaZumba
A jak myślicie lepiej prześcieradło bawełniane czy frotowe? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720922 przez nike84
Ja osobiście mam bawełniane, a konkretnie nazywają się jersey. Dla mnie są najmilsze w dotyku i chyba sama dla siebie takie kupię ;) Poza tym schną szybciej niż np frotowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721470 przez KarolciaZumba
uff no to zabrałam się za zakupy, dobrze,że istnieje takie coś jak allegro bo nie wiem jak bym dała rade chodzić po tych wszystkich sklepach :D

teraz tylko czekać na aż wszystko przyjdzie a później wszystko transportować do Irlandii myślę,że do końca następnego tygodnia wszystko już będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721840 przez srenka_918
Karolcia zobaczysz jakie allegro będzie przydatne jak będziesz miała dzidzię przy sobie :) nie masz z kim zostawić dziecka a musisz kupić to i tamto więc usypiasz małą i dawaj na allegro :):):)

Ja mam prześcieradła frotowe ale nie wiem czy jestem zadowolona... Są bo są, Pawełek ma na czym leżeć i tylko tyle :) Jak kupowałam to się nie zastanawiałam co biorę, miało być tanio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl