BezpiecznaCiaza112023

mamusie pazdziernik2010:)

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #41697 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41698 przez martela89
Daj mu krople infacol,albo czopka glicerynowego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #42508 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42518 przez OlaToma
witam :) mój Matuszek z kolei dał mi dzisiaj popalić w nocy ... a rano zajął się nim mąż a ja odsypiałam 2 godziny jak się okazało mały też ale w towarzystwie taty i w innym pokoju... byłyście już na wizytach u gin po porodzie? ja byłam w czwartek i mam załamkę w styczniu czeka mnie zabieg który jedynie chirurgicznie można wykonać :(((((((((((((( Martynka Mati budzi się podobnie w tych samych godzinach tylko dzisiaj ta noc jakaś dziwna była choćby nie mój dzidziuś :)...my idziemy w czwartek na szczepienie wybrałam program na 5 a na rotawirusy nie będę szczepić (na ostatniej wizycie zdecydowałam że zaszczepię) ale wczoraj wczytałam się w różne fora i taka moja decyzja a Wy szczepiłyście??

wolnemedia.net/zdrowie/ukrywane-dowody-w...wania-dzieci-rtecia/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42521 przez OlaToma
z tego artykułu wynika też że najlepsze byłyby szczepionki max podawane 3 w jednym dniu czyli tak jak kiedyś było :( i komu tu wierzyć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #42531 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #42717 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42724 przez OlaToma
witam mój Mati też właśnie śpi już ponad 2 godziny :) a ja siedzę na kompie będę sprzątać jak się obudzi i go nakarmię :) a co mi tam - mi też potrzebny odpoczynek szkoda czasu na sprzątanie :D :)
p.s. gdzieś wyczytałam szczęśliwa mama to mama trochę leniwa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #43244 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #43257 przez Martynka__89
:)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #43913 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44570 przez Joanna-Rona
Witajcie! Ale piękna zima :) My z Aliśką byłyśmy na spacerku, ale tak dosłownie 10 min żeby się tylko przewietrzyła. Teraz ślicznie śpi. Ala też robi kupki co kilka dni, a nsza pediatra powiedziała, że na mleku mamy może nawet do 10 dni nie robić i jeśli nie ma kolek to jest to norma, ponieważ taka dieta jest ubogo resztkowa. Zaszczepiłam Alicje już pierwszy raz programem na 6 plus rotawirusy, trochę to kosztowało i będzie kosztować bo jeszcze dwie transze przed nami a potem podstawowe też płatne, jednak nie chce na niej oszczędzać. Szczepicie dzieci na pneumokoki ? Ja się właśnie zastanawiam ale chyba zaszczepie dopiero w 7 m-cu. Postanowiłam moje drogie iść po macierzyńskiem na wychowawczy :) Jednak Mała najważniejsza a i tak nie dostaliśmy państwowego żłobka więc jak mam wydawać 1500 zł miesięcznie to wole siedzieć w domku i patrzeć jak z dnia na dzień Aliśka się pieknie rozwija.

Przed nami jescze chrzciny w drugi dzień Świąt. Mam przygotowany dla niej śliczny biały kożuszek ze spodenkami. Stół chce nakryć typowo na bożonarodzeniowo kupiłam tylko serwetki białe ze srebrną świeczką i chce dać białe zwykłe świeczki do szklenek wysokich takich na drinki a do środka wrzuce jeszcze białe aniołki robione na szydełku i iglaka. Tort już zamówiony z wielkim napisem chrzest Alicji. Mam nadzieje, że będzie super!!

Martynka, ale Mateuszek jest już duży .... ech ale czas leci dopiero co rozmawiałyśmy o ciązy i bałyśmy się porodu :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #45078 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45103 przez poziomka32
Martynka a co się stało????? Miał jakieś objawy, ze te badana aż tak złe wyszły, ze musicie iść do szpitala???????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #45396 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl