BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

14 lata 1 miesiąc temu #9689 przez gold_butterfly
U mnie w zachciankach górują naleśniki z twarożkiem :-D Ale raz jadłam smażoną rybę z lodami czekoladowymi i mąż uciekł z kuchni :-) Dzisiaj znowu miałam nieprzespaną noc - po południu spróbuję się zdrzemnąć,ale cóż... w dzień nie potrafię spać. Poza tym od samego rana bieganina - pinka mi się zatruła nową karmą - więc o 7 rano czekało mnie czyszczenie dywanu :-( Biedna - teraz mi się męczy.

U mnie moje maleństwo na ogół rusza się z taką samą aktywnością - teraz ma jakieś dziwne przebłyski i kopie mnie w nocy. Dziwne,bo nigdy wcześniej tego nie robiła, przesypiała całe noce.

Poza tym pogoda znowu przepiękna. Wezmę jakąś ciekawą książkę i posiedzę na ławce - przydałby się fotel bujany :-D A tak poza tym dziewczyny - co sądzicie o miejscu do karmienia? Bo słyszałam,że dużo osób poleca fotele bujane, inne natomiast uważają,że są niezbyt wygodne i trudno z nich wstawać. Ale jak wskoczyłam taki w sklepie,to mmm... Trzeba było mnie siłą zabierać :-D Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9694 przez sloneczko
oj biedna psina, no i Ty tez .

ja czekam jak bedzie taki fortel bujany w ofercie bo tak to jest mi za drogi, ale jak tylko zobacze to odrazu kupuje, jestem za! slyszaalm ze bardzo pomaga w karmieniu i w usypainiu.

ok ja wychodze do lekarza, odezwe sie pozniej bo jeszcze na zakupy musze isc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9695 przez basia12
Witam wszystkie mamusie ja mam termin na 31 maja znając życie to przenoszę
.Jeśli chodzi o zachcianki to różnie bywa zdarza mi się wstać o 23 i coś jeść,gdybym mogła najchętniej przespała bym pół dnia w nocy czasami mam problem maluszek nie daje pospać wierci się i kopie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9701 przez ilona
witamy :)
no ja też mam problem z pozycja podczas snu. Tak źle, i tak niedobrze :)
Mój smyk zawsze o 3 w nocy ma ochotę na zabawę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9704 przez ilona
basia 12 może założysz suwaczek? Fajna sprawa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9706 przez Aga
Basiu witaj serdecznie ....moj termin to 29 maja. Bardzo blisko Ciebie. :)

Moje MAlenstwo budzi sie jak ja wstaje do toalety. Klade sie pozniej a Maluszek sie wierci.

Agatak tez sobie tlumaczylam ze moze po aktywnym dniu odsypia.
Ale zdecydowanie wole mocne kopniaczki niz myslec o tym dlaczego sie nie wierci :laugh:

gold_butterfly zdrowka dla Psinki.
Jezeli chodzi o zachcianki to faktycznie miksy robilas. :laugh:

Sloneczko wiec czekamy na wiesci.

A mi dzis serducho mocno wali ....musze poprosic pozniej mojego slubnego o zmierzenia cisnienia.

Milego dnia Dziewczyny!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9707 przez gold_butterfly
Hej Aga - koniecznie zmierz ciśnienie i tętno. Bo u mnie na ogół ciśnienie jest w normie 120/80, natomiast serduszko wali niesamowicie od 120-180 podczas aktywności. Jak wychodzi takie wysokie,to trzeba wtedy brać leki na obniżenie tętna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9719 przez angela660
Hej Dziewczyny:)

Moje maleństwo, mam wrażenie że też budzi się razem ze mną:)
Wczoraj wieczorem jak położyłam się do lóżka działo się coś dziwnego, nie wiem czy to normalne... Pewnie gdyby nie środek nocy jechałabym lub dzwoniła do lekarza, a tak nie pozostało mi nic innego jak pogotowie czego troszkę się obawiałam, że położne powiedzą że panikuje itp. Kilka razy złapał mnie taki ból, nie mogłam się ruszyć ani nic brzuch zrobił mi się twardy, i czułam tak stopniowo jak twardnieje z tym że nie bolało to jak skurcze przy miesiączce a raczej takie rozprzestrzenione kłucie?! Wiecie coś o tym, czy to normalne czy dzieje się coś złego? I jeszcze czułam jak mały ciśnie się ku dołowi( z tym,że on w ogole siedzi bardzo nisko)...

Co o tym myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9720 przez angela660
A jeszcze 2 dni temu i dziś, rano jak się wysiusiałam czułam straszne pieczenie nie wiem dokładnie czy to cewka czy pochwa ale później to mija, macie moze coś podobnego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9726 przez Aga
Angela hmm ....trudno mi cos poradzic bo Ty masz krazek prawda?? Lepiej jednak jak to sie powtorzy poradz sie lekarza.
Ale tak jak opisujesz to przypomina mi kolki ...u mnie zdarza sie to co jakis czas ze nawet w nocy zle sie jakos obroce i zaczyna bolec mnie jak przy kolce i wtedy nie moge sie ruszyc. Moje Malenstwo tez ciagle nisko przesiaduje i czuje tam parcie nisko i dlatego jak siusiam to az czasami boli. Gdy mowilam o tym wszystkim mojej poloznej ...stwierdzila ze jest ok ...zbadala mocz i takze byl dobry ...pomimo pieczenia i bolu. A i ja czasami nie wiem tak naprawde czy to boli mni epochwa czy krocze. To jest trudne do opisania.
Ale tak jak wspomnialam na poczatku lepiej skontaktuj sie z lekarem bo Ty masz juz male rozwarcie .

gold_butterfly przeszlo mi szybko te bicie serduszka. Ale nie wiem czy moglam sie zmeczyc wchodzeniem po schodach i tak dochodzilam do siebie 15 minut???
Oj starosc nie radosc :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9739 przez gold_butterfly
Hej Aga! Ja mieszkam na parterze i często latałam po 10 razy ze stromych schodów bez żadnej zadyszki,a teraz bez leków ledwo wchodzę na schody (tętno ponad 170 przy wleczeniu się po schodach krok po kroku). Po lekach znowu mogę latać jak szalona,bo tętno utrzymuje się w granicy 120,ale raczej się oszczędzam :-) Lepiej niepotrzebnie nie ryzykować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9744 przez angela660
Dziękuje Aga:) i zapewne też tak zrobię jeśli coś takiego sie jeszcze zdaż:*
Miłego dnia:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9773 przez sloneczko
witam wieczorkiem, u mnie moje bole okazaly sie normalne, ktg jest tez super, acz kolwiek pokazalo tez skurcze, ale jest dobrze.

Ja przewaznie cisnienie mam 80\50 albo 80\40, ale to u mnie normalne.

Angela uwazam te Twoje obawy sa dla mnie normalne czy dla kazdej przyszlej mamy, ja tez sie bardzo obawialam ze to cos zlego jak dostawalam skurcze czy jak brzuch mi twardnieje, ale jest to calkiem normalne i nasza reakcja jest tez calkiem normalna ;)

co do siusiania tudno mi powiedziec, ale jak ja pierwsze siusiu po nocy robie to czuje jak mnie wszystko ciagnie od pasa w dol...

basia-Witamy nowa mamusie ;)i wlasnie polecamy suwaczek, swietnia sprawa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9794 przez ilona
sloneczko ale ciśnienie :)
ja bym spała cała dobę przy takim niskim. :lol:
u mnie normalnie to 120/80

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9798 przez sloneczko
to wlasnie u mnie jest normalne ;)

moja mama tez ma takie a moj brat ma do 170-200!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl