BezpiecznaCiaza112023

Mamusie 2010

10 lata 4 miesiąc temu #813017 przez wola82
Monia sliczne corcie, a Julka nie ma nic przeciwko jak Zuzia Cyca ciagnie, nie protestuje ze Ciebie to boli czy cos. Bo moja znajoma musiala przerwac karmienie piersia, bo jej starsza corka nie potrafila tego zrozumiec i zawsze darla sie w niebo glosy, ze dzidzius gryzie mame i sie poddala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816113 przez alutka1011
Monia śliczne masz te dziewczynki :kiss:
Wola a Ty jak tam?
Moje dzieciaki chorują na zmiane raz jeden raz drugi :dry: mam dość :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816166 przez wola82
Czesc
Alutka jeszzcze w dwupaku i jak na razie sie nic nie zapowiada :)
I nie wiem dlaczego mam jakies opory przed pakowaniem torby do szpitala :blush:
Ale tak to juz jestesmy gotowi , jeszcze w sumie 4 tygodnie.
Duzo zdrowka dla dzieciaczkow :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816339 przez MoNiaaa
dzieki :)

wola to u ciebie tez juz koncoweczka :)
lepiej spakuj torbe albo zrob chociaz liste co masz wziac zeby pozniej nie zapomniec w razie w

Julka nie ma nic przeciwko karmieniu choc na poczatku strasznie zdziwiona byla jak pierwszy raz przystawilam mala do piersi tak patrzyla co ona robi ze myslalam ze wejdzie miedzy mnie a Zuzie :side:
nawet raz powiedziala ze tez by chciala mleko od mamy :blush:

alutka wspolczuje chorob!!cierpliwosci ci zycze.
ja Julce podaje bioaron c i powiem ci ze dziala bo odkad poszla do przedszkola to nie byla chora

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #816428 przez wola82
Monia wzielam sie za ta torbe i w koncu ja spakowalam, na szeczescie nie musze brac ani pieluch , ani ubranek dla malej, jedynie co to kosmetyki dla mnie, kapcie i ubrania na wyjscie dla mnie i dla Lenki. Bo tez do mie doszlo, ze to moze byc w kazdej chwili :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816986 przez MoNiaaa
o wola to bedzie Lenka? nie wiedzialam albo mi umknelo :silly:
super ze juz spakowana jestes :) zawsze lepiej miec pod reka torbe jak sie cos zacznie dziac to nie ttrzeba myslec co spakowac.

a moja Zuzka juz prawie 3 tyg ma :ohmy: a przeciez dopiero co sie urodzila :side: strasznie zasuwa ten czas!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817062 przez wola82
A moze Monia nie pisalam, bo dlugo nie wiedzielismy plci na 100%, tak bedzie Lenka i chyba juz nie zmienimy.
A ja mam 3 tyg do porodu :) leci ten czas nieublaganie, a ile juz urosla?
Tak z ta spakowana torba jakas spokojniejsza jestem. A w co ubralas Zuzie jak wychodzilyscie ze szpitala, bo to jeszcze jest dylemat dla mnie.
Alutka a jak tam u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817249 przez alutka1011
A u nas i Maja i Dawid na antybiotyku i jak się do piątku nie poprawi to szpital :( :( :(
A mój smerf 3 msc a Maja 13-go 3,5 roku :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817582 przez MoNiaaa
okropnie ten czas zasuwa i dzieci tak szybko rosna mi zawsze tego szkoda :silly:

alutka trzymam kciuki zeby antybiotyki daly rade!!!!to oboje musieliby do szpitala jechac?co im jest? buziaki dla was :kiss:

wola Zuzka dopiero doszla do wagi urodzeniowej czyli 2900 bo spadla w szpitalu sporo bo do 2700
a ubieralam w body z dlugim rekawem na to pajacyk(mialam taki welurowy)i kombinezon+czapka

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #817630 przez alutka1011
Maja zapalenie płuc a Dawid osłuchowo czysty tylko dość mocno kaszle...Mai już praktycznie przechodzi..
A to moje łobuzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817640 przez MoNiaaa
jaki smnieszek cudowny :kiss:
alutka a jak Maja sie zachowuje?Julka strasznie placzliwa sie zrobila jak cos chce to nie potrafi poprosic tylko jojda od razu i mowi takim:udawanym placzliwym"tonem.
jak ogarniacie wieczory?bo my zuzie dopiero o 20 kapiemy julka oczywiscie chce pomagac pozniej jemy kolacje i julka strasznie pozno spac chodzi :huh:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817674 przez alutka1011
Maja też tak ma ale trzeba postawić granice bo by nam na głowe weszła ;)
U nas 19 kąpiemy z Mają Dawida,ok 20 Maje później kolacja i Maja zasypia 21-22 :)
A Julcia nie zazdrosna?Maja najchętniej by brata na krok nie spuszczała i nikt się nawet na niego patrzeć nie może bo "to jej braciszek i ją kocha" :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817713 przez paulinkaaa2202
Alutka dużo zdrówka dla dzieciaczków.
A Judyśke dopadła ospa wietrzna, biedna strasznie się drapie i płacze. Choć z drugiej strony to dobrze że teraz ma bo lepiej przejść ospę w dzieciństwie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817736 przez MoNiaaa
nie Julka nie jest zazdrosna wrecz przeciwnie jak ktos przychodzi to prowadzi kazdego do malej zeby ja pokazac i sie pyta"chcesz wziac na rece?"jak chlopak moejj siostry nie chcialo bo sie bal to ona do niego"nie boj sie ona i tak tylko bedzie spala" :side: w sumie w ciagu dnia to nie bardzo jest zainteresowana siostra bo ma swoje bajki...
a Maja potrafi delikatnie sie Dawidkiem zajmowac?bo Julka zero wyczucia ma :side:

biedna Judytka bardzo ja wysypalo?
Julka na szczescie przeszla ospe jak miala 2 lata nie cale ale nie miala duzo chrostek i sie nie drapala ale slad na nosie ma bo w nocy chyba jakos jedna oderwala.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818105 przez wola82
Sliczne dzieciaczki Alutka, i duzo zdrowka dla nich. Lukas zapalenie pluc mial rok temu i bylam z nim w szpitalu, a najlepsze w tym wszystkim bylo to ze ani temperatury ani kaszlu nie mial.
A ospy jeszcze nie mial.
Byle do wiosny i moze przestana tak chorowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl