BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 10 miesiąc temu #22564 przez Katarzynka
No na takie rzeczy to musimy poczekac bo nasze Maleństwo od waszego o miesięc młodsze...

Ale napewno cudowne uczucie. Jak na razie to ja wiem gdzie jest dupka i główka bo jest wyczuwane pod skórą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22575 przez roxana
jak nasz Maluch był mniejszy to zgadywaliśmy co wypina - czy to główka czy dupka???
teraz już faktycznie da sie rozpoznać, nawet wiadomo czy to rączka czy nóżka:)
Boskie uczucie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22599 przez Katarzynka
Kasia a co się z Toba dzieje czemu sie nie odzywasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22712 przez Kinia1
Witam porannie przy kawusi (bezkofeinowa oczywiście). Słoneczko pięknie świeci, a ja za godzinkę jadę do przedszkola na praktyki. W sumie to się cieszę, bo spędzę trochę dnia na świeżym powietrzu, a nie ciągle w domu i w domu, bo to można już szału dostac w taką duchotę...
Moja malutka wczoraj się tak ułożyła, że z lewej strony wyraźnie przez cały dzień była wyczuwalna główka, ale to do tego stopnia, że aż mnie uwierała :) Ale i tak super uczucie.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7393 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22720 przez Katarzynka
Hej i ja sie witam :)
U nas zapowiada sie troche chmurek na niebie i ja sie bardzo ciesze w koncu będzie mozna wyjsc w dzien do ogrodu bo ostatnio to było dla mnie stanowczo za gorąco...
A przez takie ucisk jak u Ciebie Kiniato ja raz wcale spaćnie mogłam bo jak sie połoze na lewy bok (a na tym zwłaszcza spie) towypieta główka i trzeba sie przewracać na drubi bo Maleństwu nie wygodnie i zaczyna sie rozpychać... Mąż się smiał że takie to to malutkie a juz rządy zakłada :D Ale niech sładki Skarb sobie rządzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22725 przez roxana
Cześć Dziewczyny

Ja też wolałabym żeby było0 chłodeniej mogłabym posiedzieć na tarasie, a tak to co wychodzę to po kilku minutach na tej duchocie nie mogę oddychać i muszę się chować do domu.
No cóż, takie uroki ciąży:)

Mój chłopczyk za tom prowadzi wyraźny tryb - śpi przez większą część dnia i rozrabia wieczorem, rządzi swoim domkiem już od dawna, czasem tak się denerwuje, że leżę nie na tym boku co on by chciał, że nic innego mi nie pozostaje tylko się odwrócić:)

Znalazłam sposób żeby uspokajać tego Łobuza - ręka tatusia na brzuszku działa cuda:)

Trzymajcie się Mamusie i maleńkie Dzidziusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22728 przez Katarzynka
U mnie nie sama ręka nie pomaga tata musi cos mówić albo "poklepywać" brzuszek wtedy chyba słucha co się dzieje. Bo jak tylko trzyma ręke to Maleństwo sie wypina i kopiezeby zabrał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22731 przez roxana
My niestety nie możemy się tak bawić bo takie poklepywanie drażni macicę i może wywołać skurcze - co w naszym wypadku może nas przyprawić o kolejną porcję siwych włosów.
Jedynie możemy właśnie dotylkać i to delikatnie.
Jak mój Tomek mówi do brzucha to Tymuś też reaguje. Śmiesznie, ze już mamy porozumienie z naszymi Dzidziami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22736 przez martela89
ksemma idź do lekarza bo jak mnie bolał brzuch to okazało się,że to skurcze i mam rozwarcie na 2cm i musiałam leżeć na podtrzymaniu,a teraz biorę leki. Lepiej dmuchać na zimne niż potem pluć sobie w brodę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22768 przez roxana
Cześć Martela
Jakie bierzesz leki - pytam z ciekawości bo ja też mam skurcze i biorę cordafen, nospę, luteinę i aspargin. Tyle, że u mnie zaczęło się w 25 tyg. a teraz jestem w 31 tyg. skurcze już ustąiły i szyjka zamknięta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22789 przez jakasia
pozdrawiam wrzesniowe mamy - mój prawie trzylatek też z wrzesnia :)

upałów nie zazdroszczę, pamiętam obrzeki - ale macie już niedługo :)

[url=?utm_source=ebobas_ksiazeczka&utm_medium=bbcode_widgets&utm_campaign=bbcode_widgets]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22803 przez roxana
Cześć Jakasia
Obrzęki mnie ominęły - na szczęście.
pozdrowienia dla syneczka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22808 przez Katarzynka
Witaj Jakasia
Ja na szczęcie obrzęków tez nie mam :) a upały troche przeszkadzaja bo do ogrodu wyjsc w dzień nie mozna bo słabo sie robi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22874 przez Kinia1
Witam dziewczyny! Dzisiaj zauważyłam, że to już któryś dzień z rzędu kiedy wstaję w tak strasznie złym humorze, że lepiej, żeby wszystko i wszyscy schodzili mi z drogi, bo wzrokiem zabijam... Ale nawet nie wiem dlaczego. Może ma to coś związek ze snami, których nie pamiętam, albo nie wiem o co chodzi...
Dzisiaj do przedszkola dopiero na 11, więc trochę poodpoczywam do tego czasu, albo i nie, bo jak zwykle mnóstwo sprzątania ;/ Małż znowu wczoraj obiecał, że pozmywa naczynia i co zrobił? Nie pozmywał. Zostawił cały stos na czyń dla mnie na rano!!! Po prostu kiedyś mnie coś trafi. Jak tak to karze mi jak najwięcej odpoczywac, ale w domu to ma się samo porobic, bo łaskawy Pan nie raczy nic posprzątac!! I ja tu miec dobry humor... ehhh...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7393 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22908 przez iwo23_1990
Czesc Dziewczynki:)
Byłam w środe u lekarza, zrobił mi usg i z malutkim jest wszystko w porzadku:) Rośnie jak na drożdzach a co najlepsze znów zmienił mi sie termin porodu z 29 września na 15:) Ale lekarz powiedział że powinnam urodzic między 15 a 24:) zobaczymy jak to będzie i kiedy malutki będzie chciał przyjśc na ten świat:)
Ale pogoda daje nam popalic, ciepło jest okropnie musimy sie chowac w domku lub w cieniu siedziec... Ciesze sie że z waszymi maluszkami tez jest wszystko w porzadku i życze wszystkim zdrówka...:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl