BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

14 lata 1 tydzień temu #14651 przez Lola84
no powiem Ci że ubranka to naprawdę niezła frajda ;)
ja ostatnio pozwoliłam sobie kupić kilka sztuk i normalnie aż nie wiedziałam które mam wybrać tyle tego jest :)a obecnie czekam na łóżeczko, bo też już zamówiłam i nie mogę się doczekać kiedy mi przywiozą :) oczywiście jeszcze go nie postawię, ale grunt że już coś do przodu się ruszyło :) a ta moja fasolka to już mnie tak kopie że nie mam słów :) ale to cholernie miłe uczucie, uwielbiam jak to robi naprawdę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14790 przez kasia86
dziewczynki ja robię usg 4D nie tylko z czystej frajdy ale żeby zbadać wszystko dokładnie.. moje 2 bratowe robiły właśnie u tego gina takie samo badanie.. np bierze serduszko i jakoś przekrojowo sprawdza czy dobrze pracuje itp...i tak z każdą częścią ciała..np widać jak filtrują nerki to wtedy siusia :)

przy okazji ja się napatrzę, upewnię się że to dziewczynka i będę miała płytkę z nagraniem i duże zdjęcie na pamiątkę

co to ceny to kosztuje więcej ale nie dużo więcej bo za badanie+ zwykłe usg płacę 130 zł
a za 4D bierze 200zł
więc jestem gotowa dać te 70 zł więcej za tą przyjemność :)

u mnie z ciuszkami jest podobnie.. moja jedna bratowa rodziła 2 lata temu i za przeproszeniem ma kupę pieniędzy i bzika na punkcie kupowania..mówi że ma wszystko poskładane w piwnicy i od groma ślicznych rzeczy..i wszystko mi da :) dzięki bogu bo jak podliczyłam tą całą wyprawkę co musiała bym kupić bez jej pomocy to o boniu...

wezmę to wszystko od niej dopiero po remoncie w pokoiku czyli jakoś za miesiąc...już bym chciała ale wytrzymam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14805 przez Batmanik
eee moje kopie ale delikatnie i sporadycznie :dry: a ja tak lubie jak kopie:( a co do ciuszkow to jeszcze moje dwie kolezanki urodzily akurat 31 marca i jedna juz naszykowala dla mnie ciuszki bo pokupywala ciuszki na 52-56cm a urodzila chlopca 4,5kg i 60cm :ohmy: i rodzila naturalnie :ohmy: podziwiam ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 6 dni temu #14873 przez Lola84
no to faktycznie ma dziewczyna zdrowie :)
ja dużo na 56-62 nie kupuje, bo z tego najszybciej chyba wyrośnie ta moja fasoleczka :)
inna sprawa od wczoraj mam takie boleści że nieraz nie mogę wogóle z łóżka wstać, a rano jak się przebudzę to nawet ruszyć się nie mogę, nie wiem czym one są spowodowane :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 6 dni temu #14874 przez asiczka55555
Witam
Ja mam termin na 6 września

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #14979 przez kasia86
lola ja też mam czasem tak ale chyba nie aż tak mocno... kurcze fajnie by było jakby jakaś mamuśka ci poradziła która już przechodziła to wszystko... albo jeśli boli bardzo to idz do lekarza wtedy się uspokoisz

asiczka55555 witamy u nas :) napisz coś więcej o sobie i o dzidzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #15067 przez Batmanik
Lola ja mialam takie bole ale w 14tyg w nocy az sie obudzialam bo mnie tak dziwnie rwalo w dolnej czesci brzucha bylam w szpitalu na obserwacji no ale powiedzieli ze to kolka jelitowa i ze kobiety w ciazy tak maja najlepiej zglos sie do lekarza to bedziesz spokojniejsza ja tez sie wchalam isc czy nie ale poszlam i nie zaluje bo w sumie okazazalo sie ze to nic powaznego ale kamien z serca mi spadl :laugh:


Asiczka witamy Cie!!! Bedziesz miala zaszczyt :laugh: byc pierwsza mamusia z nas,bo jak narazie to z nas urodzisz jako pierwsza jak mnie pamiec nie zawodzi ;)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #15068 przez asiczka55555
Cześc
Mam 31 lat. Moja dzidzia to chłopczyk (prawdopodobnie) :)
Już ie moge doczekac sie robienia wyprawki , łożeczka i wszystkich innych rzeczy, ale jeszcze poczekam. Moze to przesadne ale....:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #15069 przez asiczka55555
No i może dobrze, że pierwsza bo juz nie moge sie doczekac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 dni temu #15085 przez Lola84
no to widzę Batmanik że pamięć jednak zawodzi ja mam termin na 3 września :) ale to nie jest jeszcze przesądzone kiedy fasolka będzie chciała świat zobaczyć ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 dni temu #15142 przez Katarzynka
A ja mam na 4 października ale jak można to przyłącze się do was bo w październiku ciszaaaaaaaa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 dni temu #15143 przez Batmanik
Lola zwracam honor ale kobiety w ciazy juz tak maja :laugh: a w szczegolnosci ja kiedys to do droge do domu przegapialam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #15260 przez kasia86
Katarzynko u nas Wszystkie mile widziane :) a 4 październik to prawie wrzesień ;) a nasze dzidzie same decydują kiedy wyjść na świat więc może się okazać że my wszystkie przenosimy a Ty urodzisz wcześniej :lol:

lola napisz czy bóle minęły czy się nasiliły...ogólnie napisz czy coś się zmieniło

ja dziś mam wizytę u lekarza jak wrócę napiszę jak było...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #15263 przez Lola84
trochę minęły trochę nie minęły, raz są raz ich nie ma :( różnie to bywa

ja wizytę mam na jutro umówioną i naprawdę siedzę jak na szpilkach nie mogę się doczekać, bo wkońcu się dowiem syn czy córcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #15265 przez kasia86
a masz jakieś przeczucia?? u mnie każdy mówił że będę miała chłopca bo mam brzuszek jak piłeczka, bo nie tyje, bo nie zrobiłam się brzydsza, bo jem to a nie tamto... każdy mi wskazywał chłopczyka a ja im w kółko powtarzałam że czuję dziewczynkę i miałam rację :) mam dziewczynkę :) chociaż uwierzę w 100% przy badaniu 4d a właśnie dziś na wizycie będę się na takie umawiać

powiedz jakie masz przeczucie i zobaczymy czy u Ciebie się sprawdzi :lol:

na którą masz wizytę?? będę czekać na wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl